شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

دوران عقد

1. سلام من دختری هستم که الان تقریبا 1ساله عقد هستم.به علت شرایط مذهبی خانواده ام نمیتونم با همسرم روابط جنسی عمیق داشته باشم.الان تقریبا 5یا6 بار هستش که از راه پشت با همسرم رابطه دارم.میخواستم بدونم منی که معلوم نیست عروسیم کیه و البته حالا حالاها هم نیست چیکار میتونم بکنم.عوارض این کار چیه.اگه ضررش زیاده چه جوری همسرم رو متقاعد کنم؟البته خیلی هم از اینکه اندامم از فرم بیفته میترسم.لطفا راهنماییم کنید

2. در مورد رابطه مقعدی قبلاً توضیحاتی در سایت داده شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. k1368 نوشته است: سلام من دختری هستم که الان تقریبا 1ساله عقد هستم.به علت شرایط مذهبی خانواده ام نمیتونم با همسرم روابط جنسی عمیق داشته باشم.الان تقریبا 5یا6 بار هستش که از راه پشت با همسرم رابطه دارم.میخواستم بدونم منی که معلوم نیست عروسیم کیه و البته حالا حالاها هم نیست چیکار میتونم بکنم.عوارض این کار چیه.اگه ضررش زیاده چه جوری همسرم رو متقاعد کنم؟البته خیلی هم از اینکه اندامم از فرم بیفته میترسم.لطفا راهنماییم کنید

سلام دوست عزیز

اول از همه باید عنوان کنین که آیا شما، خودتون هم از رابطه ی مقعدی لذت می برید یا این لذت فقط سهم همسرتون هست و چون می خواهید اون ارضا بشه به این نوع رابطه ادامه می دهید....

به جرات بهتون می گم که رابطه ی مقعدی اصلا بدن شما رو از فرم خارج نمی کنه، و بنا بر گفته ی بعضی از دوستان کاربرمون، باسن شما رو زشت و بزرگ و بد حالت نمی کنه
    (اگه منتقدی دارم.. خوشحال می شم حرفاتون رو بشنوم)

بارها در پست های مختلف ذکر شده، و باز من خدمت شما عرض می کنم که رابطه ی مقعدی به این دلیل پسندیده و مورد قبول عموم نیست چون مقعد فقط و فقط برای خروج مدفوع کاربرد داره و در حالت نرمال، این رابطه، هیچ گونه لذتی رو برای خانم به همراه نداره مگر اینکه شرایط و نکاتی رعایت بشه که فکر نمی کنم اجازه ی بیان کردنش رو اینجا داشته باشم

فقط این نکته رو در نظر داشته باشین که اگه در طول یه رابطه ی مقعدی، آلت تناسلی مرد از مقعد بیرون بیاد و با واژن و یا حتی دهان خانم تماس داشته باشه، به طور حتم سبب بروز مشکلات و عفونت های احتمالی خواهد شد، مگر اینکه در طول یه رابطه ی مقعدی، آلت تناسلی مرد فقط با مقعد در ارتباط باشه و بعد از تمام شدن رابطه، هم، شسته و تمیز بشه که اگه خانم و آقا خواستن زمانی رو در آغوش هم باز به معاشقه بپردازن آلت تمیز باشه و کثیفی های مقعد، از آلت پاک شده باشه

اگه خودتون تمایلی به رابطه ی مقعدی ندارین بهتره که با همسرتون در این باره صحبت کنین و با هم به یه تصمیم درست برسین تا روش بهتری رو برای ارضا شدن هر دوی شما جایگزین رابطه ی مقعدی کنین

لازم می دونم ذکر کنم که اگه آقا حین رابطه ی مقعدی، بنا به دلایلی کنترل خودش یا آلتش رو از دست بده ممکنه که در حین رابطه و ورود و خروج آلت به درون مقعد، آلت با همون فشار به واژن برخورد کنه و سبب آسیب رسوندن به پرده ی بکارت بشه

بازم اگه براتون مبهم بود، بپرسین.

شاد باشین

تشکر شده توسط : 10 کاربر
  4. k1368 نوشته است: سلام من دختری هستم که الان تقریبا 1ساله عقد هستم.به علت شرایط مذهبی خانواده ام نمیتونم با همسرم روابط جنسی عمیق داشته باشم.الان تقریبا 5یا6 بار هستش که از راه پشت با همسرم رابطه دارم.میخواستم بدونم منی که معلوم نیست عروسیم کیه و البته حالا حالاها هم نیست چیکار میتونم بکنم.عوارض این کار چیه.اگه ضررش زیاده چه جوری همسرم رو متقاعد کنم؟البته خیلی هم از اینکه اندامم از فرم بیفته میترسم.لطفا راهنماییم کنید

بررسی رابطه جنسی از نوع مقعد و آسیبهای جسمانی آن از منظر پزشکی :
    هیچ پزشکی چنین رابطه ای را توصیه نمی کند و مسلما هیچ نظریه مبنی بر سالم بودن و بی ضرر بودن این رابطه ارائه نگردیده ، بر عکس این رابطه همیشه از نظر پزشکی نقض گردیده .
    پزشکان گفته اند : دستگاه گوارشی دارای دو نوع اسفنکتر sphincter که یکی از آنها داخلی و غیر ارادیست و دریچه ورودی غذا به معده و خروج آن می باشد و یکی دیگر از این اسفنکتر ها خارجیست که این یکی ارادیست وقتی که غذا بلعیده می شود ، از طریق مری پایین آمده و به سمت معده می رود . در محل ورود و خروج معده ، عضلات حلقوی وجود دارند که به آنها اصطلاحا "اسفنکتر"  (sphincter)  گفته می شود و به عنوان دریچه عمل می کنند.زمانی که شما احساس می کنید که نیاز به عمل خروج مدفوع از دریچه مقعد را دارید این زمانی است که اسفنکتر داخلی 2 باز شده و همانطور که گفته شد غیر ارادی است .اما عمل باز کردن دریچه مقعد ( اسفنکتر خارجی) و در کل دفع مدفوع ارادی است و دست شما می باشد یعنی از زمانی که احساس کردید نیاز به اجابت مزاج دارید و خودتان را نگه می دارید تا به محل مناسب برسید و سپس به اراده خودتان باعث خارج شدن مدفوع می شود این نگه داشتن و این عمل خارج کردن مدفوع توسط اسفنکتر خارجی که ارادی است انجام می شود . حالا با بررسی این مسایل به این میرسیم که رابطه جنسی از راه مقعد یا کلا وارد شدن هر شئی در درون مقعد باعث آسیب دیدگی اسفنکتر خارجی شده و باعث می شود که دریچه (خروجی مقعد) Anal به درستی کار خودش را انجام ندهد یعنی از قدرت ارادی خارج می شود.
    پس به مرور زمان امکان ارادی خروج مدفوع یا نگه داشتن خود را از دست می دهید .در این صورت نا خواسته و غیر ارادی مدفوع از دریچه مقعد خارج می شود در این صورت همیشه لکه هایی از مدفوع در لباس زیر مشاهده می گردد. که مسلما این برای هیچ آدمی خوشایند نیست.از جهتی دیگر سایر بیمارهای عفونی ، ویروسی همانند هپاتیت، ایدز، سفلیس و سایر بیماری های مقاربتی از طریق مقعد راحت تر منتقل می شوند خیلی از افراد تصور می کنند که در رابطه مقعدی هیچ خطری آنها را تهدید نمی کند که باید عرض کنم اتفاقا چون درون مقعد حاوی باکتریهای زیادی می باشد، انتقال ویروسهایی نظیر ایدز و ... راحتتر انجام می گیرد.
    درضمن مقعد محل خروجه نه ورود پس ورود هرچیزی به اون سبب بهم خوردن سیستم اون میشه..

تشکر شده توسط : 9 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید