شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل اگزمای تناسلی

1. با سلام
    اگزمای تناسلی مشکلیه که من مدتیه درگیرش هستم و به متخصصان زیادی هم مراجعه کرده ام و در مراحل مختلف داروهای ضد التهاب و کورتونی و ضمادهای گیاهی مختلفی هم دریافت کرده ام که در نهایت با جواب ندادن به درمان همه ی این پزشکان پماد ELIDEL رو تجویز کرده اند و من مدتهاست که دارم از این درمان استفاده میکنم اما شاید کمتر از 2٪ بهبود پیدا کرده باشم. میخواستم بدونم آیا دارو یا درمان موثرتری برای مشکل من وجود داره یا خیر؟

2. چند روش دارویی هست که میتونید استفاده کنید..شاید اثر کنه...

پماد آسیکلوویر رو هم میتونید استفاده کنید که جلوی حملات شدید را بگیرید، اما باید کرم را به محض پیدایش اولین علایم به کار برید سعی کنید از پوستتان در برابر عوامل شعله‌ور کننده محافظت کنید. جهت به حداقل رساندن انتشار، از لمس و بوسیدن، اجتناب ورزید. گاهی اوقات، رابطه جنسی دهانی، می‌تواند باعث انتقال  از دهان به دستگاه تناسلی شود.

روغن کرچک،خردل سیاه؛اگه آلرژیکی باشه این بیماری از حنا هم میتونید استفاده کنید..رابطه داشته اید؟یا به غذایی حساسیت نداشته اید که تشدید کنه بیماریتونو...
    یکم دقت کنید شاید عاملی باعث تشدید اون بشه ازش جلوگیری کنید
    از این کرم هم کمتر استفاده کنید...

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. nima667769 نوشته است: چند روش دارویی هست که میتونید استفاده کنید..شاید اثر کنه...

پماد آسیکلوویر رو هم میتونید استفاده کنید..
    روغن کرچک،خردل سیاه؛اگه آلرژیکی باشه این بیماری از حنا هم میتونید استفاده کنید..رابطه داشته اید؟یا به غذایی حساسیت نداشته اید که تشدید کنه بیماریتونو...
    از این پماد سعی کنید کمتر استفاده کنید..

واقعا پماد آسکلوویر اگزمای تناسلی رو درمان میکنه؟؟؟!
    مشکل اگزمای من بر اثر آلرژی هستش. من تقریبا به هم چیز حساس هستم. توی تغذیه ام پرهیز میکنم. سعی میکنم همه چیز رو رعایت کنم. توی شست و شو و چرب کردن این ناحیه خیلی محتاطم. اما فاکتور اصلی تشدید اگزمای من پریوده. به نحوی که دارو مصرف میکنم، کمی رو ب بهبود میرم، پریود میشم، ناحیه ی تناسلیم تحریک میشه و طی یکی دو هفته دو سه بار پوست میندازه و بعد دوباره دارو و ... این سیکل ادامه داره.

4. در زمان پریودی سعی کنید  از هر دارویی استفاده نکنید شاید مسکن برای پریودی میخورد عامل تشدیدش باشه یکی دوبار این قضه رو پیگیر کنید
    دوم اینکه در زمان پریودی به صورت مداوم ناحیه رو تمیز کنید و از پوشش مناسب که حساسیت ندارید استفاده کیند خود پوشش هم میتونه تشدید کننده باشه از لباس تنگ تو اون دوران استفاده نکنید..

5. nima667769 نوشته است: در زمان پریودی سعی کنید  از هر دارویی استفاده نکنید شاید مسکن برای پریودی میخورد عامل تشدیدش باشه یکی دوبار این قضه رو پیگیر کنید
    دوم اینکه در زمان پریودی به صورت مداوم ناحیه رو تمیز کنید و از پوشش مناسب که حساسیت ندارید استفاده کیند خود پوشش هم میتونه تشدید کننده باشه از لباس تنگ تو اون دوران استفاده نکنید..

اما من همه ی این موارد رو رعایت میکنم

6. ازدواج کردید؟ اگه ازدواج کردید رابطه محافظت شده دارید؟
    سعی کنید اینو امتحان کنید در زمان پریودی از تامپون استفاده کنید از هر کرم و وازلینی استفاده نکنید
    چون الرژیک است یکم درمان سخته ..
    از شستن بیش از حدش جلوگیری کنید و با لیف هم مداوم روش نکشید...دارویی به جز این پماد خوردید قرص؟چه مدته کورتون نزدید و اون درمان رو ول کردید بدتر شده یا بهتر؟

7. nima667769 نوشته است: ازدواج کردید؟ اگه ازدواج کردید رابطه محافظت شده دارید؟
    سعی کنید اینو امتحان کنید در زمان پریودی از تامپون استفاده کنید از هر کرم و وازلینی استفاده نکنید
    از شستن بیش از حدش جلوگیری کنید و با لیف هم مداوم روش نکشید...دارویی به جز این پماد خوردید قرص؟چه مدته کورتون نزدید و اون درمان رو ول کردید بدتر شده یا بهتر؟

من درمان رو ول نکرده ام
    تقریبا سه سال و نیمه ک تحت درمانم
    ب تمام انواع پدهای قاعدگی آلرژی دارم، علاوه بر پد تغییر pH منطقه خیلی روی تشدید اگزمای من نقش داره. کرم و پمادی ک مصرف میکنم تجویز دکتر فوق تخصصه، شست و شوی کنترل شده و با شوینده های خاص دارم، قرص نخوردم. تزریق کورتون داشتم و از پماد کورتونی مصرف میکنم و ...
    الان دیگه ب حدی درباره ی این ناراحتی تحقیق و مطالعه کرده ام ک بقول پزشکم در حد یه فلوشیپ ازش میدونم.
    راستش سوالم رو اینجا مطرح کردم تا اگه دوستان، خصوصا دوستانی ک خارج از کشور هستند، داروی خاص یا جدیدی رو برای درمان این بیماری می شناسند پیشنهاد کنند و من اون دارو یا شیوه ی درمان رو با پزشکم مطرح کنم. چون واقعا دیگه از این دایره ی تسلسل خسته شده ام

8. simia نوشته است:
    nima667769 نوشته است: ازدواج کردید؟ اگه ازدواج کردید رابطه محافظت شده دارید؟

من درمان رو ول نکرده ام
    تقریبا سه سال و نیمه ک تحت درمانم
    ب تمام انواع پدهای قاعدگی آلرژی دارم، علاوه بر پد تغییر pH منطقه خیلی روی تشدید اگزمای من نقش داره. کرم و پمادی ک مصرف میکنم تجویز دکتر فوق تخصصه، شست و شوی کنترل شده و با شوینده های خاص دارم، قرص نخوردم. تزریق کورتون داشتم و از پماد کورتونی مصرف میکنم و ...
    الان دیگه ب حدی درباره ی این ناراحتی تحقیق و مطالعه کرده ام ک بقول پزشکم در حد یه فلوشیپ ازش میدونم.
    راستش سوالم رو اینجا مطرح کردم تا اگه دوستان، خصوصا دوستانی ک خارج از کشور هستند، داروی خاص یا جدیدی رو برای درمان این بیماری می شناسند پیشنهاد کنند و من اون دارو یا شیوه ی درمان رو با پزشکم مطرح کنم. چون واقعا دیگه از این دایره ی تسلسل خسته شده ام

درود بر شما

بسياری از بيماری ها را هيچ تخصصی از پزشکی رايج نمی تواند درمان کند.

بیشتر کاری هم که پزشکی رايج انجام می دهد درمان (CURE) نيست بلکه سرکوب آن بيماری هست که بعد دوباره برمی گردد

بسياری از اين بيماری ها به دليل خواص بدن هستند که به طور مثال در دوران بلوغ برخی از آنها بروز کرده و بعد از دورانی با تغيير خاصيت بدن از بين می روند و برخی می مانند.

به طور مثال هنگام استرس که خاصيت و ترشحات درونی بدن تغيير می يابند برخی به بيماری پوستی دچار می شوند که اين نشان می دهد که بيماری های پوستی نشان از مشکلات ترشحی درونی دارد و مربوط به پوست نيست. اگر آن ترشحات تغيير يابند خاصيت بدن تغيير يافته و پوست سالم می شود.

هوميوپاتی رشته ای درمانی هست که خاصيت بدن را از طريق داروهايی تغيير می دهد که در واقع ترشحات درون ريز را تنظيم می کند و ديگر بيماری امکان وجود نمی يابد.

هوميوپاتی را تجربه کنيد.

می خواستم در مورد کورتون هم بنویسم
    اول اينکه وقتی نتيجه ای از کورتون نگرفتی چرا ادامه می دی؟
    دوم اينکه اگه بخوای هوميوپاتی بری نبايد کورتون مصرف کنی وگرنه دکتر هوميوپات باهات کار نمی کنه و لازم هست که دو ماه از آخرين مصرف کورتون بگذره بعد داروی هوميوپاتی بگيری.
    سوم اينکه عواقب مصرف کورتون رو می تونی در همين اينترنت بخونی.

شاداب باشی

شاداب باشيد

ژآسينا

9. JaSina نوشته است: می خواستم در مورد کورتون هم بنویسم که در حين نوشتن فراموش کردم.

دوم اينکه اگه بخوای هوميوپاتی بری نبايد کورتون مصرف کنی وگرنه دکتر هوميوپات باهات کار نمی کنه و لازم هست که دو ماه از آخرين مصرف کورتون بگذره بعد داروی هوميوپاتی بگيری.

شاداب باشی

مرسی
    از عوارض کورتون آگاهم اما چاره ای ندارم
    ب خیلی از گروههای آلرژن حساسیت دارم
    برای مهار آلرژی چاره ای جز کورتون ندارم

10. simia نوشته است:
    JaSina نوشته است: می خواستم در مورد کورتون هم بنویسم که در حين نوشتن فراموش کردم.

شاداب باشی

مرسی

پيشنهاد می کنم کورتون رو کنار بزاری و هوميوپاتی رو شروع کنی.
    در ضمن آلرژی ها دلايلی دارند که با دقت در سبک زندگی و محيط و خوراک می تونی اونها رو محدود کنی.

مطمئن باش که با هوميوپاتی از دست همشون راحت می شی.

به تغذيه ات هم دقت کن و به متخصص تغذيه هم مراجعه کن و يک رژیم غذايی صحيح را در پيش بگير.

اينطوری از هزينه اين داروها هم خلاص می شی و اون پول ها رو صرف تغذيه درست می کنی.

شاداب باشی

11. JaSina نوشته است:
    simia نوشته است:
    JaSina نوشته است: می خواستم در مورد کورتون هم بنویسم که در حين نوشتن فراموش کردم.

شاداب باشی

مرسی

در ضمن آلرژی ها دلايلی دارند که با دقت در سبک زندگی و محيط و خوراک می تونی اونها رو محدود کنی.

به تغذيه ات هم دقت کن و به متخصص تغذيه هم مراجعه کن و يک رژیم غذايی صحيح را در پيش بگير.

اينطوری از هزينه اين داروها هم خلاص می شی و اون پول ها رو صرف تغذيه درست می کنی.

شاداب باشی

باور کنید تغذیه ی من تحت کنترله
    هوميوپاتی بنظر هیجان انگیز میاد. حتما این سری درموردش با پزشکم مشورت خواهم کرد
    از راهنماییتون بی اندازه ممنونم

12. simia نوشته است:
    JaSina نوشته است:
    simia نوشته است:

شاداب باشی

مرسی

شاداب باشی

باور کنید تغذیه ی من تحت کنترله
    هوميوپاتی بنظر هیجان انگیز میاد. حتما این سری درموردش با پزشکم مشورت خواهم کرد
    از راهنماییتون بی اندازه ممنونم

بيشتر پزشک ها و به احتمال زياد پزشک شما هوميوپاتی را رد می کنند.
    خودتون در موردش تحقيق و مطالعه کنيد.
    در اينترنت مطالعه کنيد و برای شناخت بهتر
    می تونيد به دانشگاه تهران يا دانشگاه ايران مراجعه کنيد.

من دو ترم در دانشگاه تهران درسش رو خوندم
    و بعد درمان خودم را پيش استادم شروع کردم و تاکنون به بيشتر از 30 نفر اون رو پيشنهاد دادم که نتيجه مطلوب رو گرفتند.

پزشکی رايج با هوميوپاتی موافق نيست چون هوميوپاتی داروهای رايج را زير سوال می برد پزشک ها هم هوميوپاتی را زير سوال می برند.

خودتون مطالعه کنيد و انتخاب کنيد.

اميدوارم پزشک ها از من ناراحت نشوند البته پزشکی رايج هم در بسياری از موارد ضروری و مورد نياز است و نمی توان آن را  انکار کرد اما در همه زمينه ها موفق نبوده است.

از نظر هوميوپاتی ، پزشکی رايج مسير صحيحی را برای پيشرفت خود برای درمان نپيموده است.

همه چيز را همگان دانند

پزشکی رايج برخی درمان ها را دارد و هوميوپاتی برخی درمان ها را و به همين دليل طب مکمل ناميده می شود.

در ضمن در مورد تغذيه اتون هم اينقدر مطمئن نباشيد.

تحت کنترل هست يعنی چه؟ يعنی شما همه ويتامين ها را به خوبی می شناسيد و به اندازه کافی و لازم مصرف می کنيد؟

اگر اينطور هست يا خودتان متخصص تغذيه هستيد يا به متخصص تغذيه قبلن مراجعه کرده ايد يا کتاب کاملی در مورد ويتامين ها و کالری ها و مواد غذايی مطالعه کرده ايد.

شاداب باشيد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید