شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تاثیر قرص های مکمل بر جواب ازمایش مو

1. با سلام .
    مدت زیادیه ریزش مو دارم .و الان رفتم دکتر ازمایش کامل واسه مو واسم نوشته دکتر . یک ماهه پیش  به مدت یک ماه هر روز قرص مولتی ویتامین و روی میخوردم الانم یه 7 روزی هست که زینک پلاس خوردم . حالا خواستم ببینم میخوام برم ازمایش ایا این قرصایی که خوردم رو ازمایشم تاثیر میذاره  ایا  جواب درستی رو میده ؟
    اگه اینطوره  و روی جواب ازمایشم تاثیر میذاره چه مدت باید خوردن این قرصارو کنار بذارم و بعد برم ازمایش که جواب درستی بهم بده ؟؟
    ممنون بابت سایت خوبتون . باتشکر از همه دوستان عزیز که جواب میدن

2. سلام

نگران نباش دوست عزیز
    معمولا آزمایشات مربوط به ریزش مو مسائل هورمونی رو هدف قرار میده و کم خونی و از این قبیل مسائل رو ...
    البته زینک روی سطح هورمون در سرم هم موثر هست اما باعث نمیشه جواب رو غیرواقعی کنه
    کلا یه تجربه شخصی به من میگه این آزمایشات لااقل در مملکت زیبای ما بیشتر حالت تزئینی داره و آخر سر داروها خارج از فیناستراید و ماینوکسیدیل و فوقش تونیک سینره نیست !
    سخت نگیر

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  3. ممنون دوست عزیز از پاسختون . پس فکر کنم با این توصیف اگه یه هفته زینک رو نخورم دیگه خوبه برم ازمایش بدم . واقعا نمیشه نگران نبود دکترم که میریم میگه خانم میدونید ریزش روزی 100 تا طبیعیه ؟!!  به فرض طبیعیم باشه ماکه خودمون موهامون کمه اگه ببخواد روزی 100 تاشم بریزه که واقعا کچل میشیم البته همین الانشم از بس موهام میریزه دارم میشم بسیار نگرانم کرده .....به هرحال مرسی جناب سامی

4. با سلام من ۱۸ سال دارم و از حدود ۴ سال پیش ریزش مو ارثی شروع شده یعنی موهام خیلی نازک شده و میریزد که البته پدرم هم داشتن و موهاشون ریخته ولی من قبل از این موهای پر پشتی داشتم .دکتر که رفتم ازمایش نوشتن و مشکل خاصی نبود و ماینوکسیدیل یا روگین۵٪ مصرف می کنم که تاثیری نداشته موهام دارن کم پشت می شن و استرس هم ندارم ولی همین نگرانم کرده ایا راهی هست که موثر باشه یا شاید قرص خاصی باید مصرف کنم لطفا منو راهنمایی کنید ممنون
    من ماینوکسیدیل حدود یک سال بیشتر مصرف می کنم ولی تاثیر نداشته ونگران شدم چه باید کرد؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید