شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکلات نامزد من

1. با سلام
    من پسری 24 ساله هستم و جدیدا متوجه شدم که نامزدم مشکلی داره که البته خودش به من مشکلشو گفت.
    نامزدم میگه تحریک جنسی نمیشه.
    من تا حالا فقط نوازشش کردم، دستاشو گرفتم و یک بار هم خیلی هول هولی بوسیدمش یعنی به نظر من شرایط مناسب بوسیدن نبود و اون اصرار داشت. بعد از این بوسه به من گفت اصلا تحریک نشده و فقط احساس آرامش داشته و احساس تندی نداشته. حتی میگه از نوازشهام هم تحریک نمیشه.
    پارسال یک دوست پسر داشت که خیلی باهم صمیمی بودن و ارتباط جسمیشون خیلی زیاد بوده و فکر کنم اون موقع لذت میبرده که پسره بهش خیانت میکنه و جدا میشن و ضربه روحی بدی میخوره و شاید کلا اعتمادش نسبت به پسرا کم شده باشه.
    یه مدتی هم پارسال قبل از کنکور ارشد قرص میخورده که خیلی مطمئن نیستم چه قرصی بوده ولی احتمالا آرامبخش بوده ولی شنیدم که آرامبخش میل جنسیو زیاد میکنه و در ضمن 7 ماهی میشه که دیگه نمیخوره.
    مطمئن نیستم اما فکر نمیکنم من مشکلی تو رفتارم داشته باشم چون میگه خیلی وقته که حتی نمیتونه خودارضایی کامل داشته باشه. میگه که وسطش یهو حسش میره.
    یک نکته دیگه اینکه قبل از اینکه مشکلش شروع بشه خودارضاییش کامل بوده و در هر بار خودارضایی، دوبار ارگاسم میشده و مشکلی نداشته و کامل هم تحریک میشده.
    یه جایی خوندم که کسی همش بخواد تمرکز کنه که تحریک بشه، بدتر موفق نمیشه.
    دقیقا نمیدونم این مشکلش از کی شروع شده ولی فکر کنم از بعد از قطع رابطه با دوست پسرش بوده، البته مطمئن نیستم.
    آیا ممکنه دوباره به حال طبیعیش برگرده؟ چقدر زمان میبره؟ وظیفه من چیه؟
    لطفا کمک کنید و بگید چاره چیه؟ راه حل دارویی داره؟ چه دارویی؟ راه حل غیر داروییش چیه؟ به مشاور مراجعه کنیم؟ خودش تنها بره یا باهم بریم؟ ممنون

2. سلام دوست عزیز

جای نگرانی نیست. اول اینکه زیادی بهش گیر نده و سعی کن اونو جلب خودت کنی . چطوریش بستگی داره به شخصیت و روحیات خودتون. از گذشته حرفی نزنید و به حال و آینده توجه کنید. انتظار هم نداشته باش به سرعت همه چیز مطابق میلتون بشه. عادی باش و مطمئن باش گذشت زمان همه چیزو عادی و نرمال میکنه.

3. نامزد شما گرم مزاجند بطوری که به قول خودتون ارتباط جسمی با دوست سابقشون زیاد بود و از اون طریق لذت می بردند.
    بنابراین از شما هم توقع دارند همون روشها را برای ارضا شدنشون انجام بدید. چون با بوسیدن مختصر ، نوازش کردن یا اینکه دستاشو میگیرید، اینها روابطی هستند که معمولاً دختر پسرا در اوایل دوستیشون انجام میدن. وقتی در گذشته اینجور روابطو تجربه کرده و حتی از اون حد فراتر رفته، پس از شما توقع بیشتری دارد بطوری که بتونید ارضاش کنید.
    اگه بعد از جدایی با اون پسر اعتمادش از پسرا کم میشد، مسلماً به دوستی و نامزدی با شما فعلاً جواب مثبت نمیداد.
    پس حالا که نامزد شما شده، ازتون توقع داره نیازهای عاطفیشو برآورده کنید.
    قرص های آرامبخش باعث کاهش میل جنسی میشه و چون 7 ماهی میشه که مصرف قرصها رو قطع کرده، پس عوارض قرص ها هم برطرف شده.
    از اینکه گفتند نمیتونه خودارضایی کامل داشته باشه چون از لحاظ روحی در وضعیت مناسبی قرار ندارند.
    از اون طرف دوست سابقش بهش خیانت کرد و باعث جدائیشون شد و از این طرف شما هنوز نتونستید اونطوری که دوست داره ارضاش کنید.
    تمرکز کردن برای تحریک شدن فقط به اراده و علاقه شخص به رابطه جنسی اهمیت داره، به هرحال باید شرایطش مهیا بشه.
    اگر شما تونستید نامزدتون رو به خواسته هاش برسونید و بطور طبیعی ارضاشون کنید، مطمئن باشید وضعیتشون بهتر خواهد شد.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  4. دوست عزيز شما نبايد توقع داشته باشيد نامزدتون با يه نوازش ساده ويه بوس اونم به قول خودتون هول هولكي تحريك بشه اونم دختري كه دوست پسر داشته و باهاش اينجوري كه شما گفتيد رابطه خيلي نزديكي بوده به نظر من شما برا اينكار بايد فرصت بيشتري بزاريد هر چي باشه اون نامزد شماست ميتونيد باهم تنها باشيد سر فرصت بهش نزديك بشيد باهاش خليلي صميمي تر از دوست پسرش رفتار كنيد اگه اطلاع داريد دوست پسرش براش چيكار ميكرده شما دوبرابر اون رابطه رو باهاش داشته باش نه يه بوس عزيزم اگه سنتو درست گفته باشي ماشاالله پسراي همسن شما هزارو يه راه بلدن برا تحريك كردن جنس مخالف تازه شما باهم نامزدين فكر نكنم مشكلي زيادي دراين رابطه داشته باشيد پس يه روز بدون اينكه بهش بگيد دعوتش كنيد خونتون و......
    خبرشو حتما بده موفق باشي

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. با سلام

با وجودی که خیلی شرح کاملی دادید ولی من متوجه نشدم

چرا شما با توجه به اینکه میفرمایید نامزد ایشان هستید هول هولکی   با ایشان ارتباط دارید

انهم برای خانمی که روابط ازادی قبل از شما داشته اندکه احتمالابا اطلاع خانواده شان بوده

واینکه این روابط خیلی هم برایشان خوشایند بوده وبا شما نتوانسته اند رابطه گرمی داشته باشند  

شاید به این خاظر است که شما کمی شرم حضور دارید

که اگر این چنین باشد فکر میکنم قدری گذشت زمان وتمرکز شما حال یا با مشاوره پزشگ ویا بصورت تجربی توسط خودتان مشگل حل شود

در غیر اینصورت لطفا در مورد چرایی قسمت هول هولکی بودن مختصر ارتباط با ایشا ن توضیح شفاف تری بدهید

شاید دوستان امکان راهنمایی بهتری برایشان مهیا شود وبرای مابقی عزیزان مراجعه کننده به این پست هم مفید باشد

چون حقیقت من هم غیر از اینکه گره کار در شرم حضور شما باشد چیزدیکری بذهنم خطور نکرد

موفق موید باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. درود برشما
    شما چند وقت است که با ايشون آشنا شدين؟
    چند وقت است که ايشون از دوست قبليش جدا شده؟
    شما فقط با نوازش و بوسيدن و فشار دادن نقاط نرم بدن ايشون با ايشون معاشقه کنيد و به فکر ارضا نباشيد.
    فشار اندام برجسته برای ايشان بسيار لذت بخش و تحريک کننده خواهد بود.
    برای معاشقه وقت بذاريد.
    نمی شه با ديدن و بوسيدن لحظه ای احساسی داشت.
    لازم هست که 2 ساعت در يک منزل ساکت بدون استرس با هم باشيد.
    با معاشقه و صحبت در مورد رابطه جنسی به طور مثال:
    ....
    می خوام اين کار رو باهات بکنم. می خوام فشارت بدم و...
    ...
    حتا تلفنی..
    می تونين بيشتر به هم نزديک بشين.

شاداب باشيد

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. در تائید صحبت ژاسینای عزیز
    به نظر من هم بهتره اگر نمیتونید مدت زیادی باهم باشید قبل از اینکه سر قرار حاضر بشید از طریق تلفن یا اس ام اس سعی کنید ایشون رو تحریک کنید و زمینه نیاز و خواستن رو در نامزدتون ایجاد.

صحبت های محبت آمیز ،شنیدن صدای همدیگه و...  از قسمتهای هیلی مهم در معاشقه هستن.

در  بیان احساس ،نیازو خواستتون کوتاهی نکنید

پیروز باشید

8. مشکل شما اینه که مدت تحریک کردنتون خیلی کمه.اصولا زنها دیر تحریک میشن و شما با یه بوس به قول خودتون هول هولی و کمی نوازش نمیتونید اون رو تحریک کنید .
    اما اینکه خودش هم دیگه نمیتونه خودارضایی کنه و وسط کار رها میکنه این مشکل روحیه که بخاطر ضربه ای که خورده به وجود امده که هم باید خودش کمک کنه به خودش هم شما.شما با جلب اعتماد و اثبات خودتون در وفاداری و ابراز علاقه بیشتر همراه با حوصله زیاد میتونه بهش کمک کنه . و خوبه که خودش هم برای خلاصی از مشکلات روحی خودش به یک روانشناس مراجعه کنه خیلی بهتره.که در کل باید هم خودتون هم نامزدتون خیلی صبور باشید

موفق باشید

9. به همه دوستان عزیز:
    دقت نکردید که نامزدم حتی نمیتونه خودشو ارضا کنه اونوقت چطور انتظار دارید من بتونم به همین راحتی تحریکش بکنم؟
    در ضمن اون چون قبلا خیلی راحت تحریک شده بوده انتظار داره الان هم همین اتفاق بیفته و از اینکه این طور نمیشه اعصابش خورده. من مطمئن نیستم دلش بخواد که از این برم جلوتر، شاید منتظره تا همین مرحله که رفتیم جلو تحریک بشه بعد بریم جلوتر...و نه اینکه معاشقه رو بیشتر کنم تا تحریک بشه. حالا با همه این توضیحات آیا اگه من بی پرواتر معاشقه کنم به نظرتون کار خرابتر نمیشه؟
    باید اعتراف کنم که من تو این مسائل کمی خجالتیم ولی اگه بخوام میتونم به شرمم غلبه کنم. مشکل اینه که من تا حالا با تلفن یا اس معاشقه نداشتم. میترسم خراب کنم و نمیدونم باید چی بگم. لطفا راهنمایی کنید. در ضمن با این وضع نامزدم میترسم نتیجه عکس بده.حالا اصلا شرم منو کنار بگذارید، یعنی فرضا من بتونم کامل و درست این کار رو انجام بدم، مطمئنید در مورد نامزدم کار میده این روش؟

به Hamshahri: یعنی میگی حساسیتشو نسبت به بوسه و نوازش از دست داده و باید جلوتر برم؟
    چکار کنم که اونطور که دوست داره ارضاش کنم؟ به نظرت از خودش بپرسم که چطوری تحریکش کنم و بپرسم آیا دوست داره من تو معاشقه جلوتر برم؟ یا اینکه خودم غافلگیرش کنم؟

به Tanha61: خودش توقع داره با بوسه و نوازشم تحریک بشه چون قبلا میشده

به Jasina: یک ساله جدا شده و منم از همون موقع باهاشم ولی خیلی آروم پیش رفتیم و تازه هم نامزد شدیم. اینکه تحریک نمیشه رو هم تازگی بهم گفته

10. bluetag نوشته است: به همه دوستان عزیز:
    دقت نکردید که نامزدم حتی نمیتونه خودشو ارضا کنه اونوقت چطور انتظار دارید من بتونم به همین راحتی تحریکش بکنم؟
    در ضمن اون چون قبلا خیلی راحت تحریک شده بوده انتظار داره الان هم همین اتفاق بیفته و از اینکه این طور نمیشه اعصابش خورده. من مطمئن نیستم دلش بخواد که از این برم جلوتر، شاید منتظره تا همین مرحله که رفتیم جلو تحریک بشه بعد بریم جلوتر...و نه اینکه معاشقه رو بیشتر کنم تا تحریک بشه. حالا با همه این توضیحات آیا اگه من بی پرواتر معاشقه کنم به نظرتون کار خرابتر نمیشه؟
    باید اعتراف کنم که من تو این مسائل کمی خجالتیم ولی اگه بخوام میتونم به شرمم غلبه کنم. مشکل اینه که من تا حالا با تلفن یا اس معاشقه نداشتم. میترسم خراب کنم و نمیدونم باید چی بگم. لطفا راهنمایی کنید. در ضمن با این وضع نامزدم میترسم نتیجه عکس بده.حالا اصلا شرم منو کنار بگذارید، یعنی فرضا من بتونم کامل و درست این کار رو انجام بدم، مطمئنید در مورد نامزدم کار میده این روش؟

به Hamshahri: یعنی میگی حساسیتشو نسبت به بوسه و نوازش از دست داده و باید جلوتر برم؟
    چکار کنم که اونطور که دوست داره ارضاش کنم؟ به نظرت از خودش بپرسم که چطوری تحریکش کنم و بپرسم آیا دوست داره من تو معاشقه جلوتر برم؟ یا اینکه خودم غافلگیرش کنم؟

به Tanha61: خودش توقع داره با بوسه و نوازشم تحریک بشه چون قبلا میشده

به Jasina: یک ساله جدا شده و منم از همون موقع باهاشم ولی خیلی آروم پیش رفتیم و تازه هم نامزد شدیم. اینکه تحریک نمیشه رو هم تازگی بهم گفته

با سلام دوست عزیز.به نظر من با نامزدتون صحبت کنید و حالا که ایشون به راحتی مشکلشونو بهتون گفتن.شما هم روراست و خیلی صمیمانه باهاشون صحبت کنید و ازشون بخواید خودشون براتون توضیح بدن چه نوع رابطه جنسی رو میپسندن و چطوری بهتر تحریک میشن.صحبت های همه دوستان متین و درست هست اما اینا همه یک احتمال و کلی نگری به موضوع شماست.اصل موضوع شما و نامزدتون هستین.چون شما بهتر از هرکسی نامزدتونو میشناسید و به روحیات ایشون آشنایید.ممکنه زیاده روی شما باعث تحریک ایشون یا ممکنه باعث رنجش بیشتر و فاصله از شما بشه.به نظر من بهترین مشاوره, رو در رو صحبت کردن شما با نامزدتون هست.برای آموزش رابطه جنسی و تنوع داشتن در این رابطه سی دی و کتاب های زیادی هست که میتونه به شما کمک زیادی بکنه.               موفق باشید

11. bluetag  جون
    يعني شما تو اين يك سال كه باهم بودين درست بوسش
    هم نكردين!!!
    ناراحت نشين ولي فكر كنم شايد شما خودتون علاقه اي به نزديكي با نامزدتون نداريد خودتون هم گفتيد خجالتي هستيد ولي شما حتما بايد اول اين حس رو توخودتون تقويت كنيد وقتي شما خجالت ميكشيد و اون كارايي كرده كه خيلي جلوتر ازشماست حتما ميترسه به شما بگه بابوس ونوازش تحريك نميشه اگه ميشده هم مال قبل بوده به نظر من هرچه زوتر بايدسعي كني بهش خيلي نزديك بشي وكارايكه واقعا دوتا نامزد(البته پررو) باهم انجام ميدن رو انجام بدين.
    موفق باشيد

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  12. باسلام

دوست عزیز از نوع بیان شما میشه فهمید ادمی منظقی واهل مطالعه هستید وبا شهامت

پس از توانایی ذاتی تون حسن استفاده را ببرید با جمع بندی راهنمایی دوستان واستفاده از مشاوری با تجربه

پله پله در روابط بین تون جلو برید مسلما کمی برای هر دوی شما سخت است

که به یکبارگی بتوانید این مشگل را حل کنید ولی انچه مسلم است شما انگیزه بالایی برای جلب رضایت ایشون دارید

که بسیار قابل تقدیره ولی لطفا انقدر با احتیاط جلو نرین که تا حسی ایجاد شد به خاموشی نزدیک شود

پس در بازه زمانی مناسب که حس  کردید شرایط مثبت هست

کار اصلی شما شروع میشود گوش بزنگ باشید وتا حس کردید در روند صحبت هایتان فضای مناسبی ایجاد شد

دیگر کار ساده شده شک  بدل راه ندهید وهمه احساس درونیتان را بصورت اعمال موزن همراه با لطافت کامل بقصد فتح قله

بجریان بیندازد  

مطمیئن باشید که در روابط زناشویی هیچ فردی ازچنین مرحله ای  چشم پوشی نمی کند دل دل نکنید  چون ایشان بقدر نیازپا

جلو گذاشتند

جهت انبساط خاطر تون عرض کنم که اگه  بیشتر از این مس مس کنید احتمالش هست طلای دستتون مس کنید موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید