شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل در الت تناسلی و تحریک سریع (خواهشا کمک کنید)

1. باسلام خدمت آقای دکتر.....بنده مدتی بود استمنا میکردم و از اول سال نود تا الان دیگه گذاشتمش کنار اما الان مشکلاتی برام بوجود آورده که منو درگیر خودش کرده
    1-بعضی اوقات خواب تحریک کننده میبینم که باعث میشه انزال روی بده
    2-یه حرف احساسی زده بشه یا مطلبی که مربوط به اینطور چیزا باشه رو میخونم سریعا تحریک میشم و احساس میکنم مایعی در آلتم هست که خیلی اذیتم میکنه.....که رنگ هم نداره اما چسبنده هست.....
    3-مدتی هست که در خواب دچار احتلام میشم بعضی هاش بخاطر خواب تحریک کننده میبینم اما بعضی اوقات هم اصلا خواب تحریک کننده نمیبینم و یه خواب معمولی میبینم اما بازم دچار احتلام میشم.الان چندروزی هست پشت سرهم دچار احتلام میشم و آخرین بار حتی متوجه نشدم..موقعی که بیدار شدم متوجه شدم.
    انزال خیلی زودی دارم ....بسیار زود انزال رخ میده در من
    باید اینم بگم که انقدر وضعیتم خرابه که تا چندوقت پیش وقتی بایه نفر اس ام اس عاطفی رد و بدل میکردم وجود همون مایع رو که نمیدونم واقعا منی هست یا نه رو در التم احساس میکردم.و پس از ادرار اون مایع بیرنگ (بعضی اوقات بارنگ سفید و زرد) قطره قطره بیرون می آمد........نمیدونم واقعا چمه
    بعدشم یک سالی هست که موقع پوشیدن شلوار لی یا دیگر شلوار ها (در شلوار راحتی کمتر) دیگر اون احساس راحتی رو ندارم و نمیتونم اون راحتی رو که قبلا داشته داشته باشم....مشکل چیه؟
    حالا من باید چیکار کنم تا خوب بشم؟خیلی اعصابم بهم ریخته و رنج میکشم
    اگه میشه راهنمایی کنید

2. دلیل اینکه خواب تحریک کننده می بینید به این دلیل است که احتمالاً قبل از خواب به مسائل جنسی فکر می کنید و بخاطر اینکه گرم مزاجید و علاقه زیادی به اینجور مسائل دارید باعث میشه در خواب هم ذهنتون درگیر باشه.

اون مایعی که بر اثر تحریکات جنسی از آلت شما خارج میشه کاملاً بی رنگ و بو و لزج هست، به این مایع قبل از انزال یا پیشاب گفته میشه.

احتلام شدن در خواب طبیعی است. این تاپیک را مطالعه کنید. خارج شدن منی هنگام خواب (احتلام)

برای درمان زود انزالی روشهای زیادی در سایت مطرح شده. درمان زود انزالی

این مایعی که پس از رد و بدل کردم مسیج های عاشقانه از آلت شما خارج میشه، ناشی از افزایش میل جنسی است و این مایع همان پیشاب است که در آلت جمع شده و قبل یا بعد از ادرار دفع میشه.

در مورد اینکه گفتید موقع پوشیدن شلوار لی یا دیگر شلوارها احساس راحتی نمی کنید، بهتر است توسط پزشک معاینه شوید تا علت آن بررسی شود.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. wise

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    1-بیرون آمدن منی در خواب(مخصوصا"تو این سن) کاملا"عادیه.

2-اون آب اسمش پیشابه.

3-درمان زود انزالی خیلی سخت نیست .تو سایت خیلی صحبت شده.باید قبل از مطرح کردن سوال توسایت سرچ میکردی.

برای تشخیص زود انزالی خیلی زوده!من هم در اوایل بلوغ منی خیلی زود ازم خارج میشد ولی به مرور زمان برطرف شد.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. دوست عزيز همه اين مسائل که نوشتی طبيعی هست و جای نگرانی نيست همشون بعد از يک مدت بهتر می شه.

اون آب هم که بی رنگ هست موقع تحريک چه دختر چه پسر از آلتشون سرآزير می شه.

نگران چيزی نباش.

شلوار لی هم به خاطر بزرگ شدن ورشد طبيعی بيضه هات نمیتونی بپوشی و راحت باشی که او هم طبیعی هست باز نگران نباش .

خيلی خوبه که استمنا رو کنار گذاشتی. جنب شدن و احتلام در شب هم طبيعی هست و يک تخليه طبيعی انرژی است که چون در ايران رابطه دو جنس محدود هست به ناچار خود بدن کنترل رو به دست می گيره.

برای همين هست که اگه شما خودت رو کنترل کنی و خودارضايی نکنی بدن خودش طبيعت خودش رو حفظ خواهد کرد و اين بهترين راه است.

همه پسرها و دخترها سعی کنند هنگامی که شهوت سراغشون مياد بهش اهميت ندهند تا بدن خودش بتونه طبيعی ارضا بشه.
    البته اگه دوست جنس مخالف داريد ارتباط طبيعی هم جزو طبيعت انسان هست.

شاداب باشيد

ژاسينا

5. سلام دوست من

نقل قول:
    بعضی اوقات خواب تحریک کننده میبینم که باعث میشه انزال روی بده

این اصلا بد نیست که شما خواب تحریک کننده می بینی و باعث انزال میشه. من فکر میکنم شما توی سن و سالی هستید که این موارد برای شما طبیعیه و نشان از سلامت جنسی شما دارید. اگر غیر از این باشه مشکل هست. ولی خوب دیدن خوابهای تحریک کننده ناشی از تفکرات روزانه شما داره. ولی اصلا نگران نباش! هر آدم سالمی تو این سن این درگیریها را داره

نقل قول:
    یه حرف احساسی زده بشه یا مطلبی که مربوط به اینطور چیزا باشه رو میخونم سریعا تحریک میشم و احساس میکنم مایعی در آلتم هست که خیلی اذیتم میکنه.....که رنگ هم نداره اما چسبنده هست.....

این مایع همانطور که دوستان گفتند پیشاب هست. این مایع قبل از انزال و با تحریک و معاشقه از مجرای آقایون خارج میشه و بعد از خروج منی هم خارج میشه.

نقل قول:
    مدتی هست که در خواب دچار احتلام میشم بعضی هاش بخاطر خواب تحریک کننده میبینم اما بعضی اوقات هم اصلا خواب تحریک کننده نمیبینم و یه خواب معمولی میبینم اما بازم دچار احتلام میشم. الان چند روزی هست پشت سرهم دچار احتلام میشم و آخرین بار حتی متوجه نشدم.. موقعی که بیدار شدم متوجه شدم.

بعد از بلوغ سیر طبیعی خروج منی از پسرها همینطوریه که تو خواب از شما خارج میشه و غیر از این حالت غیر طبیعیه. برای اطلاعات بیشتر و دونستن دلیلش اینجا را ببین. منم توی اول نوجوانی همینطوری بودم و بعضی روزها چند بار پشت سرم هم احتلام داشتم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. احتلام و جنب شدن  امرى طبیعى است، لیکن اگر این مسأله براى شما زیادتر از حد معمول رخ مى‏دهد در مرحله اول توصیه‏هاى زیر کافى به نظر مى‏رسد:
    1- شب‏ها دو ساعت قبل از خواب هیچ چیزى نخورید حتى مایعات.
    2- محل خوابیدن شما گرم نباشد، سعى کنید در جایى که خنک است بخوابید.
    3- از رو انداز سنگین و زیر انداز نرم استفاده نکنید.
    4- سعى کنید به هر وسیله، نیمه شب از خواب بیدار شده و مثانه خود را تخلیه کنید.
    5- ورزش و استحمام با آب سرد را نیز مداومت کنید.
    6- از پوشیدن لباس‏هاى تنگ و چسبان بپرهیزید.
    7ـ از خورد غذاهای سرد مانند گوجه، ماست، بادمجان، هندوانه، خیار و امثال آن شب هنگام خودداری نمایید.

نکته قابل ذکر اینکه احتلام در حد معمول، باید وجود داشته باشد تا باعث احتقان غدد دستگاه تناسلی نشود و نباید جلو این عمل طبیعی بدن گرفته شود مگر در موارد بسیار نادر که تعداد دفعات احتلام به قدری زیاد است که باعث ضعف، خستگی، کم خونی و لاغری فرد شود.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید