شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رابطه جنسی مقعدی ، پرده بکارت و ترشح آلت

1. سلام...
    من تمام مطالب مربوط به پرده بکارت رو مورد مطالعه قرار دادم....قبل از ازدواج به پزشک مراجعه کردم و گفتند به احتمال 90% خونریزی نداری و باید حتما گواهی بگیری....به هنگام اولین نزدیکی خونریزی نداشتم ولی درد داشتم....وقتی هم زور میزنم پردم از وسط باز میشه....مثل یه سوراخ در وسط...معمولا وقتی که می خوام بعد از پریود نزدیکی کنم....(بعد از 7 روز که نزدیکی نداشتم)درد در ناحیه ورودی وازن احساس میکنم و ورود الت خیلی سخته...مگر در حالتی که خیلی تحریک شده باشم.......و کاملن شل و خیس باشم....به هنگام نزدیکی هم سر وازنم خیلی تنگه و دور تا دور الت رو محکم گرفته.....پریود هام هم دردناک است...نه کیستی دارم نه عفونتی...چک که کردم....میخوام بدونم ایا پردم هنوز هست؟ هنوز بکارتم وجود داره؟؟؟
    سوال دوم اینکه همسرم به رابطه جنسی معقدی بسیار علاقه داره...بر خلاف من...خواستم بدونم ایا راهی برای کاهش درد وجود داره؟ تا به حال اقدام به این کار نکردیم....
    و اخرین سوال اینکه .....به هنگام نزدیکی روی الت همسرم مایع سفید رنگی جمع میشه! ایا این طبیعیه؟ یا ناشی از عفونت واژنه؟
    با تشکر از سایت خوبتون و وقتی که برای من گذاشتی

2. سلم دوست خولم
    باید خدمت شما عرض کنم که رابطه مقعدی که مورد علاقه خیلی از آقایون است اگه با احتیاط های لازم همراه نباشه عوارض خاص خودشو به همراه داره،پس سعی کنید تا حد امکان از این روش استفاده نکنید ولی اگه تمایل به این کار دارید باید حتما روشهای اونو یاد بگیرید تا از خطراتی که برایتون بوجود میاد جلوگیری کنید.در مورد سوال اخرتون باید بگم که احتمال عفونت برای شما هست اگه ترشحات غیر معمول وازن دارید حتما به پزشک مراجعه کنید تا زودتر درمان شوید.شاد و پاینده باشد.

3. دوست عزیز احتمال میدم پرده شما ارتجاعیه در مورد سوال دوم سعی کنید رابطه مقعدی انجام ندهید اگر همسرتون میخواد وشما راضی هستید به این عمل اول خوب چربش کنید از ژل استفاده کنید با انگشتتون یا انگشت همسرتون یواش یواش بازیش بدید وقتی احساس شل شدن کردید انجامش بدید البته خیلی با ارامش و دقت بهداشت محل نیز یادتون نره در مورد سوال سوم معمولا این حالت طبیعیه ترشحات واژنه در اثر رفت برگشت الت مرد تبدیل به مایع سفید رنگ مثل کف صابون میشه

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  4. shaparak687 نوشته است: سلام...
    من تمام مطالب مربوط به پرده بکارت رو مورد مطالعه قرار دادم....قبل از ازدواج به پزشک مراجعه کردم و گفتند به احتمال 90% خونریزی نداری و باید حتما گواهی بگیری....به هنگام اولین نزدیکی خونریزی نداشتم ولی درد داشتم....وقتی هم زور میزنم پردم از وسط باز میشه....مثل یه سوراخ در وسط...معمولا وقتی که می خوام بعد از پریود نزدیکی کنم....(بعد از 7 روز که نزدیکی نداشتم)درد در ناحیه ورودی وازن احساس میکنم و ورود الت خیلی سخته...مگر در حالتی که خیلی تحریک شده باشم.......و کاملن شل و خیس باشم....به هنگام نزدیکی هم سر وازنم خیلی تنگه و دور تا دور الت رو محکم گرفته.....پریود هام هم دردناک است...نه کیستی دارم نه عفونتی...چک که کردم....میخوام بدونم ایا پردم هنوز هست؟ هنوز بکارتم وجود داره؟؟؟
    سوال دوم اینکه همسرم به رابطه جنسی معقدی بسیار علاقه داره...بر خلاف من...خواستم بدونم ایا راهی برای کاهش درد وجود داره؟ تا به حال اقدام به این کار نکردیم....
    و اخرین سوال اینکه .....به هنگام نزدیکی روی الت همسرم مایع سفید رنگی جمع میشه! ایا این طبیعیه؟ یا ناشی از عفونت واژنه؟

در درجه اول پیشنهاد میکنم به یک متخصص مراجعه کنید تا هم از نظر نوع بکارت و هم از نظر عفونت مورد بررسی واقع شید
    این که میگد در مواقعی که خوب تحریک شید و ترشحات لازم رو داشته باشید دردی احساس نمیکنید میتونه نشانه نفی عفونت باشه و اینکه شما در مواردی که خوب تحریک نمیشد درد دارید اون هم میتونه یک دلیلش از بین نرفتن کامل بکارتتون باشه به پزشک که مراجعه کنید اگر بکارت بطور کامل از بین نرفته باشه میتونید با یک جراحی مختصر این کار رو انجام بدید ولی پیشنهاد من قبل رفتن دکتر اینه که چندین بار با معاشقه طولانی و ترشحات کافی رابطه داشته باشید
    در مورد رابطه مقعدی در سایت مطالب کافی هستش که میتونید با جستجوی ساده از مطالب استفاده کنید
    در مورد مایع سفید رنگ بر روی الت همسرتون ابتدا طی روز خودتون رو چک کنید و ببینید که ترشحات سفید رنگ دارید یا نه اگه داشته باشید نشانه عفونت هستش که بعد رابطه هم بر روی همسرتون این نشانه ایجاد میشه

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  5. shaparak687 نوشته است: سلام...

درود برشما

1- اين که پرده شما تنگ می شه نشان از اين داره که پرده شما ارتجاعي يا به قولی حلقوی بوده و پاره نشده.

2- سعی کنيد دخول رو زمانی انجام بدين که کاملن آماده هستيد و خود شما نياز به ورود رو احساس می کنيد و طوری تحريک شديد که از طرفتون می خواهيد که ورود رو انجام بده. در اينصورت ديگه درد نخواهيد داشت.
    3- اين که واژن شما هنگام ورود آلت همسرتون تنگ هست اين خيلی خوبه که کافی هست که همسرتون رو راضی کنيد که رابطه مقعدی شبيه به همين خواهد بود و نيازی به تجربه رابطه مقعدی نداريد چون واژن شما به همان حد تنگ هست. فقط می تونيد از پوزيشن ورود از عقب به واژن استفاده کنيد که همان تجربه ورود مقعدی را داشته باشيد. ( روشش اگه خوب اجرا کنيد هم برای شما و هم برای ايشون بسيار لذت بخش خواهد بود از آنجاييکه واژنتون تنگ هست لذت بخش تر هم خواهد بود)
    پس از رابطه مقعدی دوری کنيد وقتی که امکان طبيعی رابطه جنسی وجود داره.

4- مايع سفيد هم همونطور که دوستمون نوشتن مايع واژن بعد از جمع شدن به رنگ سفيد ديده می شه و مشکلی نيست.

شاداب باشيد

ژاسينا

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  6. آقای دکتر : <xml><o></o>
    نازنین هستم. که هفته پیش سوال کردم.
    همون طور که خدمتتون عرض کردم  من رابطه کاملا نزدیک با نامزدم نداشتم که منجربه آسیب دیدگی پرده بکارت بشه.امازمانی که دکتر از متاهل بودنم سوال کرد احتمال آسیب دیدگی قسمت چپ رو نزدیکی دونست. من هم قبلا هیچ ارتباطی نداشتم نه خودارضایی ونه فرو بردن چیزی. حالا شما بگید چکارکنم ؟ احتمال داره که دکتر اشتباه تشخیص داده باشه؟ آخه من 2هفته بعداز نزدیکی مراجعه کردم که دکترگفت جدید نیست. احتمال داره مادرزادی اینجوری باشه یا به خاطرهمون فعالیتهایی که گفتم اینجوری شده باشه ؟خیلی میترسم خواهش میکنم راهنماییم کنید!<o></o>
    ممنون

7. سلام اقای دکتر
    می خواستم بدونم اگه دختری تقریبا 4 ساله با پسری حدود 5 ساله نزدیکی کنه امکانش وجود داره که پرده ی بکارتش پاره بشه؟؟؟؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. sara4690 نوشته است: سلام اقای دکتر
    می خواستم بدونم اگه دختری تقریبا 4 ساله با پسری حدود 5 ساله نزدیکی کنه امکانش وجود داره که پرده ی بکارتش پاره بشه؟؟؟؟

ورود هر شی وارد واژن حتی برای اولین بار باعث از بین رفتن بکارت و آسیب دیدگی آن میشود

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. فکر نکنم پسر 5ساله بتونه چنین کاری بکنه چون معمولا تو این سنین خود عمل وبلد نیستند فقط بصورت مالیدن روی اندامو انجام میدن که این کار هم نمیتونه به پرده اسیب برسونه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. طبق اطلاعات پزشکی ای که من دارم اصلا دختر تا 5 سالگی پرده ش آسیب نمیبینه اگرم ببینه ترمیم میشه

11. من با thghk موافق هستم.
    از نظز من كه يك دختر ازدواج نكرده هستم اين حرف منطقي است.

12. sara4690 نوشته است: سلام اقای دکتر

دوست من اصلا جای نگرانی نیست. چون تو این سن فقط تماس بصورت مالیدن هستش مگر اینکه جسمی رو وارد کرده باشن که اونم محال میدونم به ذهن بچه ها برسه.
    شاد باشید

13. با سلام

با وجود همه این خوشبیینی ها اگر خودتان صددر صد  اطمینان از وضعیت دارید

وبه همین سادگی که عنوان شده باشد مشگلی نیست

ولی اگر کمی شک دارید که امکان دیگری هم ممکن است باشد

بنظر من مراجعه بپزشک دور از منطق نیست  برای جلوگیری ازگونه دل نگرانی بعدی

کار از محکم کاری عیب نمی کند زحمتی هم نداره

14. با سلام
    هر چیزی که وارد بشه میتونه اونو پاره کنه البته کامل
    اینکه اون پسر 5ساله بوده اصلا به نظرم اندازه ای نیست که کامل داخل بره بعدم اگه خود دختر کمک نکرده باشه و به صورت مالشی بوده باشه هیچ اتفاقی نمیافته

15. سلام من پرده از نوع حلقوی دارم نامزد داشتم وبا اون رابطه داشتم اما از هم جدا شدیم الانم در شرف ازدواجم قراره تا آخر هفته برم معاینه نگرانم قبلا که رفتم دکتر گفت بهم خونریزی ندارم و پرده م سالمه اما با خوندن مطالب شما نگران شدم دارم سکته میکنم لطفا جوابشو بهم بدید سریع خواهش میکنم نامزدم الان آدم متعصبیه
    1سوال دیگه آیا معاینه مقعد وجود داره؟؟؟؟؟؟؟؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید