شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوال فوري

1. سلام
    در ادامه سوالي كه از شما كرده بودم و شما مشكوك به سندرم تونل كارپال بوديد خوشبختانه اين سندرم نبود و تش خيص اين داده شد كه هب علت كمبود كلسيم و كار كردن زياد اين طور شده حالا يه سوال داشتم و آن اين كه ممكن است اين درد به دست ديگر سرايت كندخواهش مي كنم هرچه سريع تر جواب بدهيد
    با تشكر

2. darya نوشته است: سلام
    در ادامه سوالي كه از شما كرده بودم و شما مشكوك به سندرم تونل كارپال بوديد خوشبختانه اين سندرم نبود و تشخيص اين داده شد كه به علت كمبود كلسيم و كار كردن زياد اين طور شده حالا يه سوال داشتم و آن اين كه ممكن است اين درد به دست ديگر سرايت كندخواهش مي كنم هرچه سريع تر جواب بدهيد
    با تشكر

سلام ،
    اگر علت کمبود کليسم بوده ! خب ممکن است در دست ديگر هم ايجاد شود چون اين کمبود در خون شما وجود داشته و در همه جاي بدن وجود خواهد داشت .

3. با سلام خدمت اقای دکتر:
    اگه کسی بخواد وزن کم کنه و این اضافه وزن هم موضعی نباشه (در تمام بدن پخش شده)اما نخواد صورتش لاغر بشه به نطر شما راهی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

4. shadiana نوشته است: با سلام خدمت اقای دکتر:
    اگه کسی بخواد وزن کم کنه و این اضافه وزن هم موضعی نباشه (در تمام بدن پخش شده)اما نخواد صورتش لاغر بشه به نظر شما راهی داره؟

سلام ،
    به نظر من راهي نداره ، چون وقتي اقدام به لاغري مي کنيد و مي خواهيد چربيهاي اضافي در نقاط مختلف از بين بره ، بدن از ذخاير چربي در کل بدن برداشت مي کنه و به بدن نميشه گفت لطفا از صورت برندار و از جاهاي ديگه بردار. البته با اين حال برداشت از مراکز تجمع چربي بيشتر هست ولي چون در صورت همان مقدار کم موجب تغيير در ظاهر ميشه ، بيشتر جلب توجه ميکنه .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید