شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پیدا کردن نقطه جی در زنها

1. سلام
    اقای دکتر  من چطور میتونم  نقطه جی ( واقع در واژن زن )  رو پیدا  کنم   بارها  با  زنان مختلف  با انگشت داخل واژن  کردن ( در  دیواره بالایی  واژن  یعنی به سمت  شکم زن )  حدود   7-8  سانت (طبق ادعای کارشناسان مسایل جنسی ) ولی  نتونستم  این نقطه  رو  پیدا کنم . لازم  به  ذکره متخصصین مسایل جنسی معتقدند  این  نقطه  در  همه  زنها  نیست و در خانومهای وجود داره که از تماس واژن بیشتر لذت میبرن  تا  کلیتوریس .   و  حالت چروک خوردگی  داره  و از بافت  اطرافش  متمایزه  و  نرمتره   .و خود زن نمی تونه این نقطه رو لمس کنه .

2. siroosazad نوشته است: سلام
    اقای دکتر  من چطور میتونم  نقطه جی ( واقع در واژن زن )  رو پیدا  کنم   بارها  با  زنان مختلف  با انگشت داخل واژن  کردن ( در  دیواره بالایی  واژن  یعنی به سمت  شکم زن )  حدود   7-8  سانت (طبق ادعای کارشناسان مسایل جنسی ) ولی  نتونستم  این نقطه  رو  پیدا کنم . لازم  به  ذکره متخصصین مسایل جنسی معتقدند  این  نقطه  در  همه  زنها  نیست و در خانومهای وجود داره که از تماس واژن بیشتر لذت میبرن  تا  کلیتوریس .   و  حالت چروک خوردگی  داره  و از بافت  اطرافش  متمایزه  و  نرمتره   .و خود زن نمی تونه این نقطه رو لمس کنه .

سلام،
    اطلاعات من هم در همین حد است . تجربه ای هم در این زمینه ندارم . شاید کسانی که شما با آنها برخورد کرده اید جزو گروهی بوده اند که فاقد این نقطه هستند.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید