شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خودارضایی و شکل آلت تناسلی زن

1. سلام.اول از هر چیز از سایت بسیار خوب و مطالب خوبتون تشکر میکنم واقعا این خیلی خوبه که این امکان فراهم شده که هر کس بتونه سوالا و مشکلات خودشو که حتی بعضی ها از بازگو کردن به دکتر خجالت میکشن اینجا بپرسن. بازم ممنون
    ببخشید من یه مشکل دارم که همیشه آزارم میده و باعث شده  هر وقت خاستگاری ام واسم میاد استرس داشته باشم .
    دچار مشکل خود ارضایی  هستم اون هم به صورت فشار .اول اینکه خواستم ببینم این فشار زیادی که به دستگاه تناسلی وارد میشه آیا باعث بروز مشکلی هم میشه ؟
    اون مشکل اصلی اینه که همیشه فکر میکنم آلت تناسلی من طبیعی نیست چون تو همه کتابا و مطالبا خوندم که لب های کوچک باید درون لب های بزرگ قرار گرفته باشه و باید صورتی رنگ باشد .اما ببخشید مال من اینجورنیست و بیرون  از لب بزرگ قرار گرفته و قسمت پوست بیرونی لب تیره رنگ یا قهوه ای پر رنگ است و یک حالت چروکیدگی هم داره اما قسمت داخلی لب صورتی رنگ است  این همیشه  باعث آزار من هست . چند بارم رفتم دکتر  اما روم نشده بیان کنم . حالا از شما خواهش دارم به من کمک کنید همش میترسم از خودارضایی که داشتم شاید فشارهایی که وارد میکردم باعث این شده . حالا اگه شما علت دیگه ای رو میدونید که ممکنه باعث اینجور حالت بشه بهم بگین ممنون .

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  2. سلام
    اول بگم من متوجه مدل خودارضاییت یعنی فشار نشدم.
    اما در مورد ظاهر آلت تناسلیت ،فکر نمیکنم مشکلی باشه که لبها بیرون هستن
    خب این بستگی به اندازه لبهای بیرونیت داره شاید اونا کوچک و کوتاه هستن .
    در مورد رنگ بالای لبها هم این تیرگی طبیعی هست و اشتباه نکن بخاطر تماسی که با سطح لباست دارن ایجاد میشن .

امیدوارم بقیه دوستان کاملتر راهنماییت کنن.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. خود ارضایی اگه فقط با تحریک کلیتوریس و نواحی آن باشه مشکلی برای دستگاه تناسلی ایجاد نمی کنه.
    فقط تحریک بافشار در دفعات زیاد ممکنه اون قسمت کمی شل تر و افتاده تر بشه.
    مگر اینکه با ورود انگشت به داخل واژن احتمال اینکه پرده دچار آسیب و خراشیدگی شده باشه وجود خواهد داشت.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  4. منم مثل دوست خوبم متوجه نشدم خودارضائی با فشار چیه؟
    میشه توضیح بدهید؟
    واما در مورد شکل ظاهری الت تناسلی قبلا به اندازه کافی توضیح داده شده است
    و همه به اتفاق گفتند که شکل ظاهری ان اصلا ضرری برای رابطه جنسی و حتی  رابطه عاطفی  نمی رسونه
    و به قول یکی از دوستان هیچ مردی برای ارتباط برقرار کردن با یک زن از شکل التش سوال نمیکنه

5. شیوا جان کاربر جدید هستن امکانش نیست در مورد روشش توضیح بده (1پستش رو ارسال کرده)

ببین اینطور نیست که بگیم میان و میپرسن نه کسی نمیپرسه ،فقط گاهی آدم فکر میکنه شاید پارتنرش از این وضعیت خوشش نیاد بعد از اینکه دید.

اما مشکل این دوستمون چیز خاصی نیست بهتره نگران نباشه.

6. دوست عزيز مشکل خاصی نيست و آلت شما با عوض شدن رنگ،  تغيير ماهيت نمی ده.

بله با خودارضايی هم لب های داخلی بزرگ تر می شند و هم رنگشون تيره می شند.

اشکالی نداره هرطور که لذت می بری.

کل بدن به مرور شکلش عوض می شه و نبايد اهميت بدی.

شاداب باشی

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید