شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کرم مو

1. با سلام

میخواستم نظرتون رو راجع به استفاده از کرم های مو که باعث لختی مو میشن رو بدونم!
    اینکه ضرر دارن یا نه؟

یا بین واکس، ژل،کرم مو و تافت کدوم بهترن؟
    یا اگر چیزی بهتر از اینا هست که به مو حالت بده چیه؟
    آخه من موهام فر هست (فر درشت)

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. sanjab65 نوشته است: با سلام

میخواستم نظرتون رو راجع به استفاده از کرم های مو که باعث لختی مو میشن رو بدونم!
    اینکه ضرر دارن یا نه؟

یا بین واکس، ژل،کرم مو و تافت کدوم بهترن؟
    یا اگر چیزی بهتر از اینا هست که به مو حالت بده چیه؟
    آخه من موهام فر هست (فر درشت)

سلام
    منم دقیقا مثل شما هستم
    موهای فر درشت دارم
    ببینید برای لخت شدن موهاتون ترکیبی از این شامپو و کرم و سرم معجزه میکنه:
    شامپو فیتوبراش فیتو و کرم و سرم های فیتولیس، فیتوسزام، فیتودفریسانت. یادتون باشه شامپوش رو در تناوب با شامپو بچه استفتده کنید.
    محصولات فیتو از موهاتون ابریشم می سازه اما بعلت تحریم یا هر چیز دیگه الان چند ماهه که قیمت محصولاتش بیشتر از 2برابر شده. مثلا شامپو فیتوبراش از 16 تومن شده 36 تومن. اگه جدیدا گرون تر نشده نباشه. و یکی مثل من که هم موهای خیلی پر و بلندی داره و هم یه قدری خسیسه زورش میاد این همه پول بده! من محصولات فیتو رو تحریم کرده ام.
    در مرحله ی بعد محصولات فولیکا رو بهتون توصیه میکنم. البته من که نه، در واقع پزشکم.
    شامپو، نرم کننده و ماسک anti frizz فولیکا هم در درجه دوم بخوبی موهاتون رو لخت و حالت پذیر میکنه. این شامپو رو هم در تناوب با شامپو بچه استفاده کنید. اگه هم موهاتون رنگ شده است از شامپو و نرم کننده و ماسک موهای رنگ شده اش استفاده کنید.
    این محصولات هیچ آسیبی به موهاتون نمی زنند و تازه اثر تقویتی و حفاظتی دارند.
    بین محصولاتی که فرمودید هم اگه دوست دارید موهاتون لخت باشه  بهتره بعد از درست کردن موهاتون از تافت استفاده کنید.
    اگرم دوست دارید موهاتون رو فر درست کنید از موس یا یک ژل خوب، یا ژل واکس استفاده کنید.
    واکس خالی یا روغن های زیتون و بادام اثری روی حالت پذیری مو نداره.
    کرم مو هم تاب های موهاتون رو از بین نمی بره. بلکه موها رو آماده ی حالت پذیری میکنه.
    درنهایت پیشنهاد من موس یا ژله و حفظ فر موها.
    امسال بخت با ماست. چون خدا رو شکر همه جای دنیا مدل های شلوغ و فر درشت مد شده و این برای امثال من و شما 1فرصته.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 5 کاربر ديگر
  3. ممنون از پاسخ های دوستانت

من خودم دکتر رفتم یک مدت شامپو بچه فولیکو میزدم.
    اما آخرین بار که رفتم دکتر بهم minoxa داد اگر اشتباه ننوشته باشم املاش رو.
    که باید بعد از استفاده از شامپو مدت 5 دقیقه روی سر ماساژ بدم و بعد از حمام  هم تونیک (با الگوی زنانه ) فولیکو رو استفاده میکنم
    البته اینا همه محرک ریشه مو هستن برای جلوگیری از ریزش مو(آخه ریزش مو هم دارم بعضی ها میگن بخاطر حمامی هست که هر روز میرم و استفاده از شامپو)
    آره با روغن ها خیلی موافق نیستم( بادام ، زیتون ، جوانه گندم .....)
    موس حالت مو رو هر طور که هست نگه میداره؟
    شما از چه مارکی استفاده میکنی؟

من یه مدته کرم مو میزنه خوب نرم میکنه و نمیزاره بشکنن بعد از مالیدن کرم مو موهامو اتو میکنم یا سشوار
    سشوار خیلی خیلی کم چون ضررش بیشتر از خاصیتش هست Smile)

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. sanjab65 نوشته است: ممنون از پاسخ های دوستانت

من خودم دکتر رفتم یک مدت شامپو بچه فولیکو میزدم.
    اما آخرین بار که رفتم دکتر بهم minoxa داد اگر اشتباه ننوشته باشم املاش رو.
    که باید بعد از استفاده از شامپو مدت 5 دقیقه روی سر ماساژ بدم و بعد از حمام  هم تونیک (با الگوی زنانه ) فولیکو رو استفاده میکنم
    البته اینا همه محرک ریشه مو هستن برای جلوگیری از ریزش مو(آخه ریزش مو هم دارم بعضی ها میگن بخاطر حمامی هست که هر روز میرم و استفاده از شامپو)
    آره با روغن ها خیلی موافق نیستم( بادام ، زیتون ، جوانه گندم .....)
    موس حالت مو رو هر طور که هست نگه میداره؟
    شما از چه مارکی استفاده میکنی؟

من یه مدته کرم مو میزنه خوب نرم میکنه و نمیزاره بشکنن بعد از مالیدن کرم مو موهامو اتو میکنم یا سشوار
    سشوار خیلی خیلی کم چون ضررش بیشتر از خاصیتش هست Smile)

بله
    کار موس مشابه ژله و برعکس تافت
    ولی کمتر از ژل به ساقه مو آسیب میزنه و موها رو کمتر خشک میکنه
    من از مارک اورآل و گاهی هم مارک تافت استفاده میکنم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. sanjab65 نوشته است: ممنونم

راستی چسب مو چی؟
    اونم من استفاده کردم

چسب موی نیترا بد نبود

اصلا عجیب نیست که دچار ریزش مو شدید!!!
    آخه چسب مو به ریشه ی مو صدمه ی جدی میزنه
    بد نیست 1مدت به موهاتون استراحت بدید و با ماسک ها و شامپوهای طبیعی تقویتش کنید

6. سلام دوست عزیز
    امیدوارم همیشه شاد و خرسند باشید من توصیه میکنم هر چی میخای استفاده کنی حتما با دکتر پوست مشورت کن حتی اگه از یه محصول استفاده کردی قبلا و ازش راضی بودی بازم برای تداومش از دکتر پوست راهنمایی بخواه چون پوست و مو خیلی حساسن.
    موفق باشی

7. sanjab65 نوشته است: واقعاً !!!!!!!!!!  Smile))
    پس منتظر کچلی باشم Smile))

ممنون از توصیه ات حتماً یه مدت استراحت میدم.
    اما ببین من اصلاً این مواد رو به ریشه موم نمیزنم فقط به انتهای مو یا یک لایه نازک روی مو ها.

خوب پس ریزش موها باید علت دیگه ای داشته باشه.
    شاید بخار فقر ویتامین و املاح شده باشه.
    بهتره به پزشک مراجعه کنید و نظر تخصصی شون رو بدونید.
    راه حل مادر بزرگی جلوگیری از ریزش مو مصرف آجیل و حبوبات بویژه عدس، تخم مرغ و سیر و پودر سیره و استفاده از شامپوی دست ساز تخم مرغ و روغن زیتون.
    1 تخم مرغ و 1قاشق روغن زیتون رو با هم خوب میکس کنید. ب اندازه ی یک پنجم حجمش شامپوی بچه بهش اضافه کنید و 1قطره روغن معطر برای خوشبو شدن موهاتون توش بریزید و موهاتون رو باهاش بشویید. این شامپو رو تا 2روز میتونید توی یخچال نگه دارید.

8. sanjab65 نوشته است: چشم این کار رو هم میکنم فقط یه سوال خود تخم مرغ یا فقط زرده تخم مرغ رو میکس کنم.

فقر ویتامین ندارم (به جوووووون خودم راست میگم تو هم مثل مامانا حرف میزنی Smile))  )
    من ورزش میکنم ،به نظرتون مال عرق و اینا میتونه باشه (حمام رو سعی میکنم قبل و بعد ورزش برم )

کل تخم مرغ رو
    ورزش و تحرک باعث خونرسانی و تغذیه ی بیشتر پیاز مو میشه و عرق کردن نمیتونه باعث ریزش مو بشه
    اما اگه زود به زود حمام میرید و از شامپو ها و کاندیشنرهای قوی استفاده میکنید دارید باعث تضعیف ساقه و ریشه موهاتون میشید
    از شامپوهای سبک استفاده کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید