شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

موبر sundepil (ساندپیل)

1. با سلام
    موبرهای سوهانی باعنوان sundepil واقعا کاربردی هستند و باعث کم شدن مو می گردند یا نه راه حل برای موهای زیرپوستی چیست؟

2. با سلام
    راستش من خودم هم دو دل بودم که خوب هستن یا نه!
    شما یکاری کن ،این مدل موبر ها اگر اشتباه نکنم و درست متوجه تبلیغاتش شده باشم خاصیت موبر بودنشون بخاطر زبری شون هست
    که اگر اینجور باشه شما یکبار از سنگ پا استفاده کن، اونم زبر دیگه
    اونوقت متوجه میشی این زبری فقط مو رو میشکنه و جدا میکنه نه اینکه بکنه،
    البته روی پات تست کن

نمیدونم شاید هم اشتباه میکنم
    بقیه دوستان لطفاً نظر بدین تا بلکه به یه نتیجه و استدلال منطقی تر برسیم.

3. برای نتیجه بهتر از این موبر، باید ناحیه مورد نظر خیس باشه و به صورت چرخشی و آرام روی پوست بمالید، درغیر اینصورت باعث  قرمزی و التهاب میشه.
    اکثر موهای زیر پوستی ناشی از اصلاح غلط مو هست. به کمک عصاره برخی میوه‌های اسیدی مثل لیمو می‌توان رشد موها را تا حدی کند کرد.
    هنگام رویش و خروج مو از پوست هم به دلیل تحریک ناحیه ممکن است خارش ایجاد شود. در صورتی که زیاد است می توانید از کرمهای ضد حساسیت خفیف مثل هیدروکورتیزون استات استفاده نمائید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام

من دنبال یک کرم موبر خوب می گردم که برای همیشه از رشد مو جلوگیری کنه یا رشدش را کم کنه. کسی سراغ داره که امتحانش هم پس داده باشه.
    در ضمن پوست من حساسه.

برای جلوگیری از رویش مو لیزر چطوره؟ لیزر مشکلی ایجاد نمیکنه؟ کدوم روش بهتره؟
    لطفا راهنمایی کنید.

5. یعنی بعد از لصلاح روی محل عصاره لیمو ترش بمالیم>

6. من از پودر موبر دپی استفاده میکنم تقریبا! یکسال میشه
    من خیلی حساس هستم بخاطر همین تقریباً 1 روز در میون ازش استفاده میکردم بطوریکه موقع خرید باکسی میخرم
    حالا یه مدت هست میبینم رشد مو خیلی کم شده و همینطور ضخامتش
    این استفاده مکرر باعث شد علاوه بر رشد کند محل رشد مو هم سیاه یا به اصطلاح کبود هم نباشه.
    من ازش راضی هستم (البته بستگی به پوست طرف داره)
    برای صورتم یه مدت از کرم سینره استفاده میکردم بدتر شد هم لک شد جاش هم جوش میزد هم رشد و ضخامت مو رو زیاد کرد حالا درد اصلاح صورت با بند یا اپیلاسیون رو به سینره ترجیح میدم.
    اما برای بدن فقط از پ.در موبر دپی استفاده میکنم .
    اینم مثل روغن مورچه و هر داروی دیگه ای صبر میخواد تا نتیجه بگیرید.

7. همانطور که دوستان گفتند بستگی به پوست بدن دارد اما من که کسی را ندیدم از  موبرهای سوهانی راضی باشه
    راستش رو بخواهید منم خیلی وقته به دنبال یه موبر خوب میگردم که مثل اینها بدن را سیاه نکنه

8. اگر حمام کردنت خیلی تند و عجله ای نیست من دپی رو توصیه میکنم
    البته من فکر میکنم علت رضایت من ازش بخاطر استمرار در استفاده بوده ایم مدت تحت هیچ شرایطی از ژیلت استفاده نکردم شما هم اینکارو نکن .
    موفق باشیدو پیروز

9. مرسی از راهنماییت
    البته من تا الان بخاطر در اختیار نداشتن موبر خوب از ژیلت استفاده میکردم
    از امروز دپی را تهیه میکنم بعد از مدتی نتیجه انرا در اختیار بقیه دوستان قرار خواهم داد

10. Hussein_x79 نوشته است: سلام

من دنبال یک کرم موبر خوب می گردم که برای همیشه از رشد مو جلوگیری کنه یا رشدش را کم کنه. کسی سراغ داره که امتحانش هم پس داده باشه.
    در ضمن پوست من حساسه.

برای جلوگیری از رویش مو لیزر چطوره؟ لیزر مشکلی ایجاد نمیکنه؟ کدوم روش بهتره؟
    لطفا راهنمایی کنید.

دوست عزیز
    شما هچین کرمی رو توی ایران پیدا نمیکنید.
    کرمهای اون طرف هم روی موهای نژاد ایرونی چندان کارگر نیست.
    من به شما توصیه میکنم بعد از هربار remove موهای زائد از لوسیون کاهنده ی موهای زائد بادی نیچر استفاده کنید.
    بنا به تجربه عرض میکنم ک برای آقایون هم بشدت موثره و روی ایرانی ها خیلی خوب نتیجه میده.
    اگر هم شیوه ی removeتون shave نیست و موها رو به هر طریق از ریشه می کنید به همراه لوسیون از اسپری کاهنده ی موهای زائدش هم استفاده کنید تا اثر بخشی بیشتری ببینید.

لیزر روش کارآمدیه. باید چندین سری تکرار بشه و در اثرش موها کاملا نازک و سست میشن. اما با تغییرات هرمونی و ... ممکنه دوباره ضخیم بشن.
    روش لیزر روی خود من ک پوست حساسی دارم موثر نبوده و بدتر دچار حساسیت و ناراحتی پوستی و ... شدم.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  11. 3azad_m نوشته است: با سلام
    موبرهای سوهانی باعنوان sundepil واقعا کاربردی هستند و باعث کم شدن مو می گردند یا نه راه حل برای موهای زیرپوستی چیست؟

این موبر با تحریک سطح پوست و آسیب به لایه های شاخی پوست باعث آسیب پذیری، تحریک و حساسیت پوست میشه.
    لطفا فریب تبلیغات رو نخورید.
    برای از بین بردن موهای زیر پوستی میتونید از الکل سالیسیلیک اسید؛ اسکراب ها و لایه بردارهای خاص نواحی مختلف بدن، کرم های مرطوب کننده ی بدون چربی، لوسیون سفیدآب یا خود سفیدآب، و در نهایت لیف حمام استفاده کنید.

12. یک شیوه ی سنتی برای کاهش موهای زائد برای بانوان وجود داره که نوشیدن مداوم چای نعناع هست. این روش به لحاظ علمی هم کاملا تایید شده.

13. shiva15 نوشته است: مرسی از راهنماییت
    البته من تا الان بخاطر در اختیار نداشتن موبر خوب از ژیلت استفاده میکردم
    از امروز دپی را تهیه میکنم بعد از مدتی نتیجه انرا در اختیار بقیه دوستان قرار خواهم داد

شیوا جان چون تا حالا فقط از ژیلت استفاده کردی اگر برات امکانش هست 2 بار از اپیلاسیون ( روش موزدایی با مومک در آرایشگاه یا استفاده از شمع بازم در آرایشگاه ) استفاده کن تا یه در صد کمی از ضخامت مو کم بشه بعد هم از پودر دپی.
    اگر هم شرایطش رو نداری اشکال نداره خیلی تاثیری نداره اپیلاسون.
    امیدوارم موفق باشی و نتیجه ای که میخواهی رو بگیری.

14. به نظر من استفاده از موم هم میتونه خوب باشه
    به قول دوستمون اگه مداوم باشه چون مو رو از ریشه میکنه می تونه رشدش رو کاهش بده
    بدیش هم اینه که باری اصلاحش باید صبر کنی یکم بلند بشه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  15. آره بدیش اینه
    بدی که چه عرض کنم این افتضاحه که باید کلی صبر کنی تا موها بلند بشن
    من گاهی فقط برای ساق پام استفاده میکنم اونم چون طاقت نمیارم تا زیاد بلند بشه معمولاً نصفه نصفه میشه و گند میزنم Smile))
    اما برای زیر بغل همون آرایشگاه بهتره برای اپیلاسیون بعد هم اونا چون وارد تر هستن و موادشون قوی تره دیگه لازم نیست خیلی مو بلند بشه 3 میلیمتر که بشه بازم میتونن از ریشه بکنن.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید