شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه : 1   

مشکل در استفاده از کاندوم تاخیری

1. سلام
    از اونجایی که شوهرم کمی مشکل زود انزالی داره ما از کاندوم تاخیری استفاده می کنیم. اما مشکلی که این کاندوم برای ما به وجود آورده اینه که وسطای کار، موادی که روی دیواره ی اون وجود داره حس آلت رو از بین می بره و آلت کاملاً از حالت نعوظ درمیاد و دیگه ادامه ی رابطه ممکن نیست.
    راه حل این مشکل چیه؟ و آیا اصلا طبیعیه؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. برای برطرف شدن زود انزالی عبارت (تکنیک ماستر و جانسون) را در سایت جستجو کنید.

درمورد همسر شما باتوجه به اینکه کمی مشکل زود انزالی دارند و نظر به اینکه مواد بی حسی در کاندوم های تأخیری باعث افزایش بی حسی آلت میشه، میتونند از کاندوم های ساده (فاقد مواد بی حسی) و برای تسلط بیشتر، از اسپری بی حسی استفاده کنند.
    مزیت این روش نسبت به کاندوم های تأخیری این است که مقدار مصرف اسپری بی حسی را خودشون و بر حسب نیازشون تعیین می کنند.

تشکر شده توسط : 14 کاربر
  3. به گفته های دوستمون اضافه کنم که زود انزالی بیشتر یه حالت تلقینی هست
    و با تمرینایی که دوستمون گفتن و تمرکز،براشون احتمالا عجیب میشه که دیگه چنین مساله ای رو ندارن

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. بهترین راه برای شما اینکه قبل از رابطه جنسی با همسرتون معاشقه داشته باشید
    حسن معاشقه و بازی این است که شما به تمایلات جنسی و نقاط حساس بدن همسرتان بیشتر آشنا میشوید و او هم نقاط دیگر لذتبخش بدن شما ،غیر از اندام جنسی را هم کشف میکند.تمام لذت آمیزش در تحریک اندامهای جنسی خلاصه نمیشود. بعلاوه آمیزش بعد از معاشقه لذت جنسی را مضاعف میکند. ونیز باعث میشود زودانزالی همسرتون از بین بره ونیازی به کاندم تاخیری هم نباشه

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. به نظر من شما باید در زمان رابطه انقدر حواستون بهش باشه و انقدر به نقاط حساسش دست بزنید که حتی با بی حسی الت باز هم از حالت نعوظ نیافته
    چندبار امتحان کن نتیجه اش جالب خواهد بود

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  6. در مورد معاشقه و بازی پیش از شروع رابطه باید بگم که اتفاقاً ما خیلی سعی می‌کنیم معاشقه داشته باشیم ولی خوب چون همون هم باعث تحریکش می‌شه باعث می‌شه بعد از شروع رابطه خیلی زود انزال اتفاق بیفته

7. سلام

دوستان به خیلی از موارد اشاره کردند که مفید است

من هم پیرو سخنان دوستان به یک نکته اشاره میکنم

شما وقتی معاشقه را طولانی میکنید باعث زودتر انزال شدن میشود پس در این مرحله پیش نوازی

و معاشقه زیاد به شما توصیه نمیشود شما سعی  کنید درحین رابطه هرچند دقیقه یکبار اقدام به

تحریک ایشان کنید تا نعوظ از دست نرود مانند ماساژ کمر و سینه و... و وقتی نعوظ باقی ماند اینکار

را  قطع و دوباره چند دقیقه دیگر تکرار کنید اگر اوایل ازدواج هستید و تازه شروع به برقراری

رابطه جنسی کردید بعد از گذشت چند ماه  و بالاتر رفتن تجربه جنسی این مشکل

تا حدی کمتر میشود همچنین استفاده از کاندوم هایی بدون بی حس کننده نیز به باقی ماندن

نعوظ کمک میکند ولی ممکن است انزال زود رس اتفاق بیفتد

در مورد روشهای درمان انزال زودرس در سایت روشهای زیادی عنوان شده

که با کمی حوصله و پشتکار شما و همسرتان مشکل برطرف خواهد شد

به این لینکها مراجعه کنید

انزال زودرس ( شناخت - درمان )
    درمان زود انزالی بدون دارو و سرد مزاجی
    زود ارضا شدن
    درمان زود انزالی

موفق باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 16 کاربر ديگر
  8. برای درمان زود انزالی در مورد یک درمان سنتی هم شنیدم. اونم استفاده از هسته‌ی تمبر هندی و درست کردن حلوا با آرد هسته‌ی تمبر هندی هست. می‌گن خیلی تاثیر داره ولی هنوز امتحان نکردیم. شما چیزی شنیدید؟ ممکنه تاثیری داشته باشه؟

9. hanieh1117 نوشته است: برای درمان زود انزالی در مورد یک درمان سنتی هم شنیدم. اونم استفاده از هسته‌ی تمبر هندی و درست کردن حلوا با آرد هسته‌ی تمبر هندی هست. می‌گن خیلی تاثیر داره ولی هنوز امتحان نکردیم. شما چیزی شنیدید؟ ممکنه تاثیری داشته باشه؟

همون تمرین ها که دوستمون گفتن طبیعی ترین و بهترین کار ممکن هست

10. سلام منم يه سوال از دوستان داشتم
    الت من بعد از نزديكي و به محض اينكه مني ازش بيرون ميريزه خيلي سريع همون داخل وارژن كاملا شل ميشه  ميخواستم ببينم آيا مشكلي دارم
    من بدون استفاده از داروهاي تاخيري سه دقيقه ارضا شدنم طول ميكشه آيا اين زمان نرماله يا نه

11. Tanha61 نوشته است: سلام منم يه سوال از دوستان داشتم
    الت من بعد از نزديكي و به محض اينكه مني ازش بيرون ميريزه خيلي سريع همون داخل وارژن كاملا شل ميشه  ميخواستم ببينم آيا مشكلي دارم
    من بدون استفاده از داروهاي تاخيري سه دقيقه ارضا شدنم طول ميكشه آيا اين زمان نرماله يا نه

شل شدن آلت یا عدم نعوظ بعد از انزال به خاطر کاهش میل جنسی ایجاد میشه و این مقدار در هر فرد متفاوت است.
    برای افزایش زمان نزدیکی، کافیست از حرکات تند و سریع اجتناب کنید. برای نتیجه ی بهتر در حین مقاربت تا چند ثانیه وقفه ایجاد کنید و دوباره رابطه را شروع کنید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  12. یعنی سه دقیقه که ایشون می گن طبیعیه؟

13. hanieh1117 نوشته است: یعنی سه دقیقه که ایشون می گن طبیعیه؟

از نظر علم پزشكی، انزال كمتر از دو دقيقه (بدون كنترل شخص) انجام گيرد را انزال زود رس گويند.
    ولی ایشون در 3 دقیقه ارضا می شوند. ظاهراً زمانش طبیعیه چون بدون وقفه ادامه میدند.
    همچنین در یک انزال زود رس بطور کلی اگر مرد نسبت به زن، زودتر ارضا شود اینرا انزال زود رس می نامند.

14. hanieh1117 نوشته است: در مورد معاشقه و بازی پیش از شروع رابطه باید بگم که اتفاقاً ما خیلی سعی می‌کنیم معاشقه داشته باشیم ولی خوب چون همون هم باعث تحریکش می‌شه باعث می‌شه بعد از شروع رابطه خیلی زود انزال اتفاق بیفته

دوست عزيز

1- کاندوم بدون ماده بی حسی که ضخيم هم باشه موجود هست که می تونه کمک کنه آلت ايشون کمتر حساس باشه و عمل جنسی رو ادامه بده
    2- اينکه حالت نغوذ رو از دست می ده به ماده بی حسی کاندوم مربوط نيست به عملکرد شما مربوط می شه که چه صحبتی می کنيد ، چه حرکتی می کنيد کجا ها را ماساژ می دين و همچنان به ادامه تشويق مي کنيد و ناله می کنيد يا ساکت می مونيد و ايشون به طور ماشينی عمل رو انجام میده.
    3- زود انزالی به دو عامل اصلی مربوط هست يکيش حساسيت بالای پوست آلت شخص. دوميش ضعيف بودن ماهيچه ريشه آلت.
    حساسيت آلت رو با استفاده از کاندوم ضخيم می شه جبران کرد.
    ماهيچه PC رو با تمريناتی که دوستمون هم بهش اشاره کردند (تمرينات کيگل ) می شه تقويت کرد که ejaculation زود انجام نگيرد.

انگليسيش رو نوشتم چون اين لغت عمل پرتاب منی و اسپرم رو در خودش داره.

اين پرتاب رو ماهيچه هايی انجام می دهند که اگر قوی باشند ديرتر اقدام به پرتاب می کنند.

4- نعوذ و انزال با ذهن رابطه مستقيم دارند و با آموختن روش های ذهنی می توان هر دو را تحت کنترل داشت.
    تانترا و کاماسوترا را جستجو کنيد.
    شما نيز با يادگيری تانترا و کاماسوترا می تونيد در عمل جنسی خوب عمل کنيد و نعوذ ايشون رو تضمين کنيد.

شاداب باشيد

ژاسينا

تشکر شده توسط : 10 کاربر
  15. اقای ژاسینا درست میفرمایند انزال ونعوذ مستقیم با ذهن درگیرند من امتحان کردم با اینکه دیر انزالی دارم وقتی ذهنم را خیلی در حال رابطه جنسی به این کار معطوف میکنم میبینم نعوذ وانزالم تقریبا نرمال میشه ولی در حین رابطه جنسی به چیز دیگه غیر از رابطه جنسی فکرمیکنم نعوذم کم میشه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 6
رفتن به صفحه : 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید