شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لکه ی کوچک قارچ روی کلاهک آلت

1. با سلام خدمت  عزیزان

دوستان بنده مدتی هست که سفیدی های قارچ مانندی بر روی کلاهک آلتم مشاهده می کنم،البته احتمال میدم که بخاطر گرمی هوا باشه چون قسمت پیشونی و پشتم هم از دو سه سال پیش هر از گاهی توی فصول گرم درگیر این قارچ بوده و حتی چند وقت پیش سوالی هم در مورد جوش ها و لکه های پشتم مطرح کردم،من برای درمان قارچ های پیشونیم از کرم تریامسیکورت استفاده می کردم و سریعا جواب میداد و لکه های قارچ از بین میرفت،میخواستم بپرسم برای از بین بردن قارچ های کوچیک روی کلاهک آلت هم می تونم از همون استفاده کنم؟بواسطه حساس بودن قسمت ضرر یا خطری نداره؟لطفا بنده رو راهنمائی کنید و در کل هر چیزی رو که بنظرتون مرتبط با این مشکل من میاد ذکر بفرمائید.

ارادتمند و سپاسگزار

2. میشه استفاده کرد ولی بهترش اینه که بری پیش یه متخصص واون تشخیص بده که شما از چه دارویی وبه چه مقدار استفاده کنید

3. دوستان خسته نباشید من به سوال اقایهboyجواب دادم ولی خودم نیز مشکلی دارم دوستانی که راه حلی دارن کمکم کنن کلاهک الت من بعد از هر بار رابطه جنسی یا خود ارضایی ترک ور میدار و تا جند روز خیلی در میکند در حالت نعوذ خیلی سخت میشه چون دیر انزالی دارم میگم شاید بخاطر زمان زیادی که رابطه جنسی من میبره بخاطر اون باشه

4. polite_boy نوشته است: با سلام خدمت  عزیزان

دوستان بنده مدتی هست که سفیدی های قارچ مانندی بر روی کلاهک آلتم مشاهده می کنم،البته احتمال میدم که بخاطر گرمی هوا باشه چون قسمت پیشونی و پشتم هم از دو سه سال پیش هر از گاهی توی فصول گرم درگیر این قارچ بوده و حتی چند وقت پیش سوالی هم در مورد جوش ها و لکه های پشتم مطرح کردم،من برای درمان قارچ های پیشونیم از کرم تریامسیکورت استفاده می کردم و سریعا جواب میداد و لکه های قارچ از بین میرفت،میخواستم بپرسم برای از بین بردن قارچ های کوچیک روی کلاهک آلت هم می تونم از همون استفاده کنم؟بواسطه حساس بودن قسمت ضرر یا خطری نداره؟لطفا بنده رو راهنمائی کنید و در کل هر چیزی رو که بنظرتون مرتبط با این مشکل من میاد ذکر بفرمائید.

ارادتمند و سپاسگزار

دوستان عزيز بارها اينجا مطرح کردم باز هم می نويسم

اين داروهای شيميايی درمان نمی کنند فقط آثار رو پاک می کنند.

به پزشک هوميوپاتی برای درمان مراجعه کنيد

داروهای هوميوپاتی از طبيعت گرفته شده اند و درمان رو انجام می دهند و فقط آثار را از بين نمی برند که دوباره بعد ها اين آثار برگردند.

به دنبال درمان باشيد نه رفع سطحی و امروزی مشکل

هوميوپاتی را بشناسيم.

شاداب باشيد

ژِاسينا

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. rhghk نوشته است: دوستان خسته نباشید من به سوال اقایهboyجواب دادم ولی خودم نیز مشکلی دارم دوستانی که راه حلی دارن کمکم کنن کلاهک الت من بعد از هر بار رابطه جنسی یا خود ارضایی ترک ور میدار و تا جند روز خیلی در میکند در حالت نعوذ خیلی سخت میشه چون دیر انزالی دارم میگم شاید بخاطر زمان زیادی که رابطه جنسی من میبره بخاطر اون باشه

لوبريکيت ها می توانند مانع ترک برداشتن بشوند .

در حال حاضر لوبريکيت های متنوعی در بازار موجود است که برخی مواد بی حسی نيز دارند که به درد شما نمی خورد چون به حد کافی رابطه شما طول میکشد.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  6. polite_boy نوشته است: با سلام خدمت  عزیزان

ارادتمند و سپاسگزار

سلام،
    همانطور که بارها گفته شده برای بیمارسهای پوستی تنها معاینه بالینی است که می تواند تشخیص قطعی را مشخص کند؛ مواردی که از طرف بیمار به عنوان لک ، جوش و ... مطرح می شود از نظر یک پزشک تفسیرهای متفاوتی دارد و در نتیجه بیماریهای مختلفی را می توان شامل شود. بهتر است جهت معاینه بالینی به پزشک مراجعه کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید