.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
3 پاسخ • 7268 بازديد •  
قرص یاز ( yaz ) و احتمال بارداری

نویسنده پیام
lili_b
اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: شنبه 1 مرداد 1390 - 07:08    عنوان: icon_important قرص یاز ( yaz ) و احتمال بارداری آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
با سلام خدمت همه دوستان

من الان 2 ماهه که روش جلوگیریم رو تغییر دادم و از قرص یاسمین (با نام تجاری جدید yazz) استفاده میکنم
ماه اول از یک روش جلوگیری دیگر هم استفاده کردم اما از ماه دوم از روز 5 قاعدگی که مصرف قرص یاز را شروع کردم روش جلوگیری دیگری جز قرص نداشتیم . در هر دو ماه من بعد از مصرف 20 قرص yaz لکه بینی داشتم تا 2-3 روز .سوالم اینه آیا در ماه دوم با توجه به تخلیه منی در وازن و لکه بینی آیا احتمال بارداری هست؟؟؟
علت لکه بینی چیست؟

ممنون از شما

امضانهايت تمامي نيروها پيوستن است...

اصل روشن خورشيد

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: شنبه 1 مرداد 1390 - 07:08    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

Clooney

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: شنبه 1 مرداد 1390 - 08:46    عنوان: icon_important Re: قرص یاز ( yaz ) و احتمال بارداری آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
lili_b نوشته است: با سلام خدمت همه دوستان

من الان 2 ماهه که روش جلوگیریم رو تغییر دادم و از قرص یاسمین (با نام تجاری جدید yazz) استفاده میکنم
ماه اول از یک روش جلوگیری دیگر هم استفاده کردم اما از ماه دوم از روز 5 قاعدگی که مصرف قرص یاز را شروع کردم روش جلوگیری دیگری جز قرص نداشتیم . در هر دو ماه من بعد از مصرف 20 قرص yaz لکه بینی داشتم تا 2-3 روز .سوالم اینه آیا در ماه دوم با توجه به تخلیه منی در وازن و لکه بینی آیا احتمال بارداری هست؟؟؟
علت لکه بینی چیست؟

ممنون از شما

احتمال بارداری که خیلی کمه چون قرصها سر وقت و به درستی مصرف شده
این لکه بنی ها هم هزار و یک دلیل میتونه داشته باشه که عمده دلیللش عوارض قرص هستش
یاسمین قرصی هست که عوارض کمتر داره نه اینکه اصلا عوارض نداشته باشه

امضاشرم از خویش عالی ترین اوج خود آگاهی ست .

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : lili_b, asila, ROHAM
lili_b

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: یکشنبه 2 مرداد 1390 - 13:14    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
سلام

ممنون از cloony عزیز
راستش لکه بینی به پریود کامل تبدیل شده در حالیکه هنوز 2 هفته از قرص ها مونده و من مرتب مصرف میکردم
کسی تجربه مشابه نداره راهنمایی کنه؟؟؟

امضانهايت تمامي نيروها پيوستن است...

اصل روشن خورشيد

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
ryhaneh_2

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: یکشنبه 2 مرداد 1390 - 21:25    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
بعضی از قرصهای ضدبارداری باید سرساعت و شب خورده بشه و در طول روز استرس و کار سنگین انجام ندید
احتمالا علت پریود شدن شما یا بخاطر فعالیت سنگین یا زیاد یا ساعت متغییرش باشه اگر این دو مسئله نبود حتما به یک پزشک زنان مراجعه کنید ضرر نداره و احتمال بارداری با این اتفاق صفر شده دیگه

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : Clooney, lili_b, ROHAM
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1244 روز قبل (2 مرداد 1390) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد موضوع مهم: روش مصرف قرص ضد بارداری (پیشگیری از حاملگی) و سوالات مرتبط 327 ROHAM 108532 جمعه 12 خرداد 1391 - 18:51
m1989 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد جلوگیری از بارداری 52 rouzbrh 47477 دوشنبه 12 مرداد 1388 - 16:29
msety مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد احتمال حاملگی با وجود کاندوم 100% منتفی است ؟ 1 marilyn_manson 10871 یکشنبه 2 تیر 1387 - 01:16
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد استفاده از قرصهای دیان و داستینکس و احتمال بارداری 1 nafis 5734 پنج‌شنبه 26 مهر 1386 - 09:03
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد استفاده از قرص ضد بارداری و افزایش احتمال ابتلا به سرطان 1 yasesepid 3331 یکشنبه 25 شهریور 1386 - 23:44
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید