شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اعتماد به آزمایش خون تیتر

1. به سلام
    خسته نباشین....ببخشید اگر توی قالبی که باید می گفتم نمی تونم بگم!!!!
    من پریودیم تقریا 22 تیر تموم شد و 26 یه رابطه برای اولین بار با نامزدم داشتم که دخول نداشت و تنها به وسیله دست بود...توی رابطه نامزد من ارضا نشد و من فقط روی کل آلت یه رطوبت و نم رو احساس کردم و وقتی ازش پرسیدم این چیه گفت عرق تنم هست.چون اتاق گرم بود و پتو رومون بود....(من تا حالا منی ندیدم!!اما با توجه به حرف دکتر که لغرنده هست و چسبناک!!نه!نبود!!!)به گفته خود همسرم هم هیچ گونه ترشحی ازش خارج نشده!!
    توی رابطه، بعد از این که این نم و رطوبت رو حس کردم بعد از چند دقیقه دستم رو به آلت خودم زدم.....
    از ترس بارداری فردا شبش دوتا قرص ال دی خوردم و از فرداش یکی رو خوردم!
    و 28 روش اورژانسی یادم اومد و 4 تا قرص خوردم و فرداش که رفتم دکتر بهم گفت دیگه قرص هارو نخور و احتمال بارداریت خیلی کمه!!
    اما من ازش درخواست آزمایش دادم که آزمایش تیتر رو واسم نوشت و گفت این آزمایش به دلیل این که پریودیت عقب نیوفتاده و 3 روز می گذره، جواب می ده!
    و جواب منفی بود
    من پیش یه دکتر دیگه هم رفتم که بهم گفتن قرص رو نخور و منتظر پریودیت باشه!
    اما!!!فکرش از سر من خارج نمی شه!دارم دیوانه می شم !!با توجه به تعصبی که خانواده هامون دارن جفتمون رو می کشن!!!
    چند سوال دارم که ممنون می شم کسی بهم جواب بده...
    1) ممکنه نامزد من اسپرمی ازش خارج شده باشه و خودش نفهمیده باشه!؟آخه من ترشحات خودم رو نمی فهمم!!!مرد می فهمه؟؟؟
    2) اگر بارداری صورت گرفته باشه با توجه به قرص هایی که من خوردم از بین نرفته؟؟
    3) توی جواب آزمایش من میزان هورمون 0.5  بود!ممکنه بعدا افزایش داشته باشه؟؟می شه اصلا به این آزمایش اعتماد کرد!؟؟؟
    4) دو تا دکتر به من گفتن کم کم باید دوره ات شه!یعنی از جمعه تا سه شنبه باید منتظر باشم!منی که 22  تیر پریودیم تموم شده!امکانش هست پریود شم!؟از کجا باید بفهمم خونریزی ناشی از لقاح هست یا خود دوره ایی هست که باید باشه!؟؟؟
    ممنون می شم کمکم کنین......

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. 1- اگر اسپرم خارج شده باشه ممکنه در پیشاب بوده باشه در اینصورت ایشون متوجه آن نمی شوند. ترشحات و پیشاب در طول معاشقه بدون اراده طرفین خارج میشه، هرچقدر مقدار تحریک پذیری و میل جنسی افزایش داشته باشه این ترشحاتم بیشتر خواهد بود.

2- درصورت مصرف صحیح از روش اورژانسی احتمال بارداری وجود نخواهد داشت.

3- مقدار هورمون شما در جواب آزمایش 0.5 بوده و این مقدار یعنی بارداری در شما 100% منتفیه و میتونید به این آزمایش اطمینان کنید. (چون اگه نتیجه hcg کمتر از 5 باشه یعنی بارداری وجود نداره )

4- باتوجه به اینکه احتمال بارداری در شما منتفی اعلام شده، درصورت به تعویق افتادن پریود میتونه بخاطر استرس زیاد باشه.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 6 کاربر ديگر
  3. سلام...
    ممنونم از این که وقت گذاشتین و بهم جواب دادین.....
    فقط فکر کنم دو تا  از سوال هام رو خوب توضیح ندادم ...
    نامزد من اصلا ارضا نشد که اسپرمی خارج شه!با توجه به مطلب هایی که خوندم این طور متوجه شدم که پیشاب و ترشحات بعد از ارضا شدن درونشون اسپرم وجود داره!!قبلش نداره!!درسته!؟
    و مورد بعدی این بود که من آزمایش تیتر اچ سی جی رو 3  روز بعد از رابطه دادم!منظور من از اعتماد این بود که به زمانش می شه اعتماد کرد!
    بازم ممنونم از وقتی که برام گذاشتین بهم کمک کردین!

4. شما سوالاتونو خوب توضیح دادید و از این لحاظ هیچ مشکلی نیست.
    در مورد خروج اسپرم حتماً نباید در مایع منی پس از انزال باشه، چون اسپرم در پیشاب هم وجود داره بطوری که اصلاً با چشم غیرمسلح قابل دیدن نیست و بنظرم اکثر بارداری های ناخواسته یکیش به علت پیشاب بوده که در طول رابطه با واژن درگیر شده بطوری که اکثراً فکر می کنند اسپرم فقط در مایع منی بوده و پس از انزال احتمال بارداری وجود داره، درصورتی که این اشخاص باید بدونند اسپرم در پیشاب که خیلی هم شفافه وجود داره و درصورت نزدیکی در ایام پرخطر احتمال ریسک بارداری رو زیاد میکنه.
    بنابراین برای اطمینان از عدم بارداری، بهترین راه استفاده از کاندوم مرغوب در طول روابط توصیه میشه.
    به جواب آزمایش hcg پس از 3 روز هم اطمینان کنید و از این مورد نگران نباشید و دیگه بهش فکر نکنید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. سلام.....بازم ممنونم که وقت میذارید و جواب می دید....من امروز دوره ی ماهانه ام شروع شده....البته خیلی خونریزی نیست...اما لکه هم نیس.....ولی نمیدونم چرا شک کردم....وسواس گرفتم!....

امید وارم خدا بهتون توان بده ....

6. خوب به هرحال مقدار خونریزی در هر شخصی فرق می کنه.
    شک و تردید هم بخاطر نگرانی از احتمال بارداریه. درصورتی که جای نگرانی وجود نداره. بعضی ها بخاطر اطمینان بیشتر، 2 بار آزمایش خون میدن تا خیالشون راحت بشه.
    چون بار اولی بود که با انجام رابطه شک کردید که آیا احتمال بارداری وجود داره یا نه، این طرز تفکر باعث وسواس فکری میشه که به مرور زمان برطرف میشه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. سلام.....نمی دونم چرا هر چی می رم جلو تر سوال های جدید تر واسم پیش میاد!!!!! لکه بینی به چه صورتیه؟چرا خونریزی من داره بعد از 2 روز بند میاد؟هیچ وقت 2 روز نبوده دوره های من!!!4 روز بوده!اما 2 روز نه!!

8. ممکنه خونریزی من ناشی از لانه گزینی باشه؟؟

9. سلام من دچار مشکل مشابه شما شدم
    وسواس عجیبی گرفتم به طوری که اشتباها قرص های ldرا 2 عدد و به فاصله 12 ساعت مصرف کردم و یک دکتر قرصی به من داد که فکر کنم اسمش دووژنوسترون بود که باید 12 ساعته مصرف میکردا اما13ساعته مصرف کرئم بازم خوبه آزمایش خون دادی من که همونم هنوز جرات نکردم بدم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید