شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد و بزرگ شدن بیضه ها

1. با سلام و خسته نباشید من 20 سالمه و الان 10 الی 12 روزه که بیضه هام درد میکنه طوری که نه میتونم راه برم و نه اینکه بشینم و پا شم و اصلا بهشون هم نمیتونم دست بزنم طوری شده از پایین دردش تا مقعد و از بالا دردش تا بالای شکمم زده و کلا احساس میکنم بیضه هام بزرگ شدن
    خواهشا زود راهنماییم کنید دیگه خجالت میکشم برم دکتر یا تو خونه بگم

2. سلام
    درد بیضه می‌تواند ناشی از التهاب اپیدیدیم در اثر عفونت آن باشد. (اپیدیدیم لوله‌ای پیچ‌خورده در پشت بیضه و داخل کیسهٔ آن است)
    درد بیضه علت های زیادی دارد مانند:
    صدمات و ضربه های بیضه  - سرطان های بیضه - اوریون بیضه - درد ارجاعی از میزنای - عفونت پروستات -  تحریکات جنسی - باد فتق پیشرفته - اختلالات موضعی بیضه - عوارض داروها - گرفتگی عضله مخصوص اون قسمت - درد های راجعه : سنگ میزنای - آپاندیسیت حاد - گشاد شدگی یک شریان بزرگ نزدیک بیضه بنام ایلیاک و بعضی از التهابات اعصاب اون منطقه.

باتوجه به اینکه پس از 12 روز درد بیضه برطرف نشده، لذا برای تشخیص دقیق عارضه باید توسط متخصص کلیه و مجاری ادراری معاینه شوید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. سلام
    حدود یه هفته پیش بدنسازی برای پا میکردم (سنگین) که 3 رروز بعد احساس  درد خفیفی در بیضه چپم کردم (وقتی درد میکنه که میخوام یه چیزی از زمین بلند کنم و مثل این موارد) البته احساس میکنم که فقط یک رگ از پشت بیضه ام درد میگیره نه همش . از طرفی ام مجبورم حرکات پا کار کنم (بخاطر یه مشکل عضلانی پاهام)
    حالا چکار کنم؟
    حدودا 20 سالمه  و 2 ماهی هست که کلا بدنسازی رو شروع کردم
  4. دوست عزیز شما که دو ماه بدنسازی کار میکنید نباید وزنه سنگین بردارید یا لیفت کنید چون هنوز مبتدی هستید درد بیضه شما هم به همین علته وزنه ها رو سبک بزن ستها شو  زیاد کن  در ضمن این درد وبا مربی بدنسازید در میان بگذار حتما برنامه بدنسازیتو عوض میکنه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید