شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

زود انزالی و بدشکلی آلت تناسلی

1. سلام اقای دکتر.پسری21ساله هستم التم راست13سانت و خوابیده خیلی کوچیک و بد شکله.زود انزالی دارم.التم خیلی زود راست میشه.بیضه هامم خیلی کوچیک و بد شکله از اکستندر هم استفاده کردم ولی تاثیر خاصی ندیدم.بد شکلی التم بیشتر به خاطر بی شکلیشه.به نظرم در حد یه بچه7ساله بیشتر نیست و به خاطر این بد شکلیش همه جا جلب توجه میکنه چون دانشجو هستم اعتماد به نفسمو خیلی پایین اورده.با این بد شکلیش نتونستم و نمیتونم کنار بیام الانم یه چیزی جلو شلوارم میزارم که بزرگتر معلوم بشه هرچند که غیر معقول به نظر میاد.هرجور شلواری رو نمیتونم بپوشم.میشه کمی از  این بد شکلیش به خاطر پرانتزی بودن پاهام باشه؟خواهشا اقای دکتر یه روش درمان مفیدی رو بهم معرفی کنین.ممنونتون میشم

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. taro

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوست عزیز!
    اینی که شما داری میگی اصلا مشکلی نیست عزیزم!
    اکثر مرد ها اندازه آاتشون قبل از نعوذ (قبل لز بزرگ شدن) کوچیک هست!
    در واقع اندازه آلت در این شرایط مهم نیست و فقط اندازه در حالت بزرگ شدگی مهمه که اندازه آلت شما هم کاملا استاندارده! گذشته از همه این حرف ها درست که اندازه آلت در به لذت رسوندن زنان تاثیر داره اما از اون مهم تر مهارت جنسی هست. در واقع زنان مردی که آلتی با اندازه مناسب دارند و مهارت های جنسی خوبی دارند رو به مردی کم مهارت با آلنی بلند ترجیح میدن!

اندازه آلنت طبیعیه و اصلا نگران نباش و در آخر یه وافعیت و به زبون شوخی یگم:
    و این و بدون که مهم نیست اندازش چقدره مهم اینه که چه کارایی بلده پس مهارت جنسیت رو با افزایش اطلاعاتت زیاد کن اونم با مطالعه نه با فیلم مستهجن

لطفا بعد اینکه خوندی یه چیزی بگو تا ببینم جوابم برات مفید بوده یا نه!؟

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. 20200 نوشته است: سلام اقای دکتر.پسری21ساله هستم التم راست13سانت و خوابیده خیلی کوچیک و بد شکله.زود انزالی دارم.التم خیلی زود راست میشه.بیضه هامم خیلی کوچیک و بد شکله از اکستندر هم استفاده کردم ولی تاثیر خاصی ندیدم.بد شکلی التم بیشتر به خاطر بی شکلیشه.به نظرم در حد یه بچه7ساله بیشتر نیست و به خاطر این بد شکلیش همه جا جلب توجه میکنه چون دانشجو هستم اعتماد به نفسمو خیلی پایین اورده.با این بد شکلیش نتونستم و نمیتونم کنار بیام الانم یه چیزی جلو شلوارم میزارم که بزرگتر معلوم بشه هرچند که غیر معقول به نظر میاد.هرجور شلواری رو نمیتونم بپوشم.میشه کمی از  این بد شکلیش به خاطر پرانتزی بودن پاهام باشه؟خواهشا اقای دکتر یه روش درمان مفیدی رو بهم معرفی کنین.ممنونتون میشم

با سلام
    در مورد شکل و اندازه آلت شما نباید نگران باشید و این مورد جزئ موارد طبیعی است
    و در مورد انزال زودرس.
    آیا شما در روابط جنسی متوجه این موضوع شدید
    آیا روابط جنسی دارید؟

4. سلام به دوست عزیزمون
    نقطه حساسی که باعث ارضا بانوان میشه در فاصله 2 تا 3 سانتی دهانه واژن قرار داره و معمولا آلت آقایون اگر از 5 سانت کمتر باشه میشه گفت که مشکل داره
    پس برای شما نباید جای نگرانی وجود داشته باشه
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام مدتی هست که دور الات تناسلیم به خصوص در محل ختنه گاهم سفید شده و هنگامی که فشاری وارد میشه خیلی قرمز میشه لطف کنید علت و راه درمان رو بگید ممنون

6. 20200 نوشته است: سلام اقای دکتر.پسری21ساله هستم التم راست13سانت و خوابیده خیلی کوچیک و بد شکله.زود انزالی دارم.التم خیلی زود راست میشه.بیضه هامم خیلی کوچیک و بد شکله از اکستندر هم استفاده کردم ولی تاثیر خاصی ندیدم.بد شکلی التم بیشتر به خاطر بی شکلیشه.به نظرم در حد یه بچه7ساله بیشتر نیست و به خاطر این بد شکلیش همه جا جلب توجه میکنه چون دانشجو هستم اعتماد به نفسمو خیلی پایین اورده.با این بد شکلیش نتونستم و نمیتونم کنار بیام الانم یه چیزی جلو شلوارم میزارم که بزرگتر معلوم بشه هرچند که غیر معقول به نظر میاد.هرجور شلواری رو نمیتونم بپوشم.میشه کمی از  این بد شکلیش به خاطر پرانتزی بودن پاهام باشه؟خواهشا اقای دکتر یه روش درمان مفیدی رو بهم معرفی کنین.ممنونتون میشم

سلام
    در مورد کوچکی بیضه ها باتوجه به سنتون میتونه بخاطر دفع زیاد حجم منی در تحریکات جنسی باشه.

برای درمان زود انزالی به غیر از استفاده از مواد بی حس کننده و درمانهای دارویی، مهمترین عامل كاهش اضطراب و حفظ آرامش در كنار كنترل بدن و احساسات با تمرين بيشتر، بهترين راه كار برای پيشگيری و درمان زود انزالی است.

اگر زود انزالی در هنگام رابطه جنسی ایجاد میشه، بهترین راه حل استفاده از تكنيك ماستر و جانسون توصیه می شود.
    كليه اصول اين روش بر پايه تحريك و توقف قبل از نقطه اوج لذت جنسی است، لذا از جمله بهترين روشها برای افزايش مهارت جنسی محسوب می شود. (برای آشنایی بیشتر، عنوان ماستر و جانسون را در سایت جستجو کنید)

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. سلام اقای دکتر
    من جوانی 32ساله هستم مشکل من کوچکی التم درهنگام شل شدگی به طوری ک فقط کلاهک بیرونه وبقیه بهصورت فنری جمع میشه وخیلی زشت وبعد از جماع دوست دارم زود بپوشم  ایا ره حلی هست

8. درهنگام شل بودن مشکلی نداره کوچیک باشه الت تناسلی من هم18 سانته ولی هنگام شل شدن خیلی کوچیک بنظر میاد فقط کلاهکش خیلی بزرگه  اون بیرون میمونه

9. hstd نوشته است: سلام اقای دکتر
    من جوانی 32ساله هستم مشکل من کوچکی التم درهنگام شل شدگی به طوری ک فقط کلاهک بیرونه وبقیه بهصورت فنری جمع میشه وخیلی زشت وبعد از جماع دوست دارم زود بپوشم  ایا ره حلی هست

سلام
    میانگین حداقل شل بودن آلت 6 سانتی متر است. ولی باتوجه به مشکل شما بهتره توسط ارولوژیست یا پزشک متخصص مجاری ادراری معاینه شوید.
    بطور کلی مواردی مانند: شرم و حیا، استرس زیاد، عدم علاقه به فعالیت جنسی و اختلالات هورمونی میتونه باعث جمع شدن و تورفتگی آلت بشه.

10. barrf

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من میخواستم بدون تو یک رابطه بعد از چند دقیقه یا چند بار بعد از دخول  اگه مرد ارضاع بشه زود انزالی نداره.اصلاً میانگین خاصی داره یا نه؟

ممنون میشم دوستان جواب منو کامل بدین.

11. taro

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    barrf نوشته است: سلام
    من میخواستم بدون تو یک رابطه بعد از چند دقیقه یا چند بار بعد از دخول  اگه مرد ارضاع بشه زود انزالی نداره.اصلاً میانگین خاصی داره یا نه؟

ممنون میشم دوستان جواب منو کامل بدین.

سلام عزیزم!
    نه میانگینی وجود نداره! این موضوع بر میگرده به این که همسر شما در چه مدتی ارضا بشه!
    ممکنه همسر شما در مدت 20 دقیقه ارضا بشه و شما در 18 دقیقه در این صورت شما زود انزالی دارین و ممکنه همسر شما در 5 دقیقه ارضا بشه و شما در 7 دقیقه که در این صورت شما زود انزالی ندارین .

12. {هیچ کس نمیتونه دقیق بگه} انزال قبل از ارضائ همسر میشه زود انزالی ولی با تحریک قبل از دخول میشه زود انزالی رو درمان کرد

13. taro

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    rhghk نوشته است: {هیچ کس نمیتونه دقیق بگه} انزال قبل از ارضائ همسر میشه زود انزالی ولی با تحریک قبل از دخول میشه زود انزالی رو درمان کرد

دوست من این دقیقا تعرف زود انزالی هست که گفتم اما راجع به روش های حلش مطالب بسیار مفید و زیادی در سایت است که میشه پیدا کرد

14. taro نوشته است:
    rhghk نوشته است: {هیچ کس نمیتونه دقیق بگه} انزال قبل از ارضائ همسر میشه زود انزالی ولی با تحریک قبل از دخول میشه زود انزالی رو درمان کرد

دوست من این دقیقا تعرف زود انزالی هست که گفتم اما راجع به روش های حلش مطالب بسیار مفید و زیادی در سایت است که میشه پیدا کرد

تقریبا با نظرrhghk موافقم .چون ارضای زن بستگی به مراحل قبل از دخول وابسته است(این مراحل قبلا تو همین سایت توضیح داده شده ) که 20ایتم داره و میشه که زنی ارضا نشه و مرد به ارگاسم کامل و به موقع برسه بخاطر انجام ندادن اون 20ایتم

از نظر علمی و طی بررسی ها تحقیقا 10بار دخول کامل و صیحیح رو یک مرد باید انجام بده تا به انزال برسه و کمتر از اون رو میگن زود انزالی که باید درمان بشه

اینطور میگن!!!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  15. romance

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوست عزیز
    اگه تو رابطه جنسی از اسپری تأخیری استفاده نمی کنی، با ذهنت هم می تونی زمان انزالتو طولانی تر کنی

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید