شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

زود عصبانی شدن

1. با سلام جناب آقای دکتر من چند وقتی است زود عصبانی میشوم و زود پشیمان از کرده خود  و نسبت به مسائل کوچک هم حتی عکس العمل نشان میدهم .
    در مورد مسائل مختلف فکر های بد میکنم و این افکار هم من و هم خانواده را آزار میدهند من را راهنمایی کنید  چه کنم ؟ آیا امکان دارد دارمان دارویی برایم  پیشنهاد کنید .
    همچنین لطف کنید بفرمایید من به چه پزشکی مراجعه کنم اگه امکان دارد من منزلمان خیابان پیروزی هست اگه دکتری میشناسید معرفی کنید اگه اون نزدیکا هم نبود اشکال ندارد
    ممنونم

2. kaveh000kaveh نوشته است: با سلام جناب آقای دکتر من چند وقتی است زود عصبانی میشوم و زود پشیمان از کرده خود  و نسبت به مسائل کوچک هم حتی عکس العمل نشان میدهم .
    در مورد مسائل مختلف فکر های بد میکنم و این افکار هم من و هم خانواده را آزار میدهند من را راهنمایی کنید  چه کنم ؟ آیا امکان دارد دارمان دارویی برایم  پیشنهاد کنید .
    همچنین لطف کنید بفرمایید من به چه پزشکی مراجعه کنم اگه امکان دارد من منزلمان خیابان پیروزی هست اگه دکتری میشناسید معرفی کنید اگه اون نزدیکا هم نبود اشکال ندارد
    ممنونم

سلام،
    اینکه شما به این رفتارهای خود بینش (insight) دارید و به دنبال درمان هستید، نکته مثبتی است؛ در ابتدا می توان با اصلاح رفتارها و کنترل آنها بر این تکانه ها مسلط شد ولی اگر این رفتارها باعث ایجاد اختلال در کارکردهای شما و روابط بین فردی تان شده است از درمان دارویی هم می توان کمک گرفت. بهترین گزینه مراجعه به روانپزشک و بیان مشکلات می باشد.

3. سلام امیدوارم مشکل شما جدی نباشه
    شوهر من هم مثل شما هست
    خیلی عصبانی من خودم خیلی زود عصبانی می شم ولی وقتی شوهرم و میبینم همه رو میذارم تو خودم
    حتما پیش دکتر برو نذار ریشه بگیره ./ در ضمن به کسی نگو می ری دکتر و گرنه همه فکر می کنن چی شده باشه خودت برو خودت و درمان کن

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید