شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خود ارضایی و شلی آلت

1. با سلام خدمت آقای دکتر صادقی من چند تا مشکل دارم خواهشا جوابشونو بدین

بنده چند ساله از خود ارضایی استفاده میکنم و روزهایی شده که من 2الی 3 بار وقتی در خونه تنها بودم این کار زشت رو انجام میدادم و حالا با تحقیقی که تو انجمن تا حد امکان کردم این بود که گفته شده این کار رو باید ترک کنم!

مشکلاتمم هم اینه من در هنگام رابطه جنسی با نامزدم و هم اخیرا یکی دو ماه پیش وقتی آلتم دچار نعوظ میشود به سفتی و بزرگی دوران گذشته نیست عرضم به خدمتتون که هم شله و هم سفت نیست و هم اینکه در عرض چند ثانیه ارضا میشم
    وقتی به فیلم های پورن نگاه میکنم دچار هیجان میشم و خود ارضایی میکنم و در این هم در عرض چند ثانیه اتفاق میفته
    اخیرا هم هنگلم رابطه با نامزدم مقداری اسپریه بی حسی زده بودم که درسته که ارضا نشدم آخرش ولی آنچنان لذت رو گه در گذشته با خود ارضائی داشتم در رابطه جنسی با نامزدم ندارم انقار نه انقار

طول آلتم در حالت نعوظ 15 سانت هست و از زیر بیضه ها وقتی به انتهای آلتم که درون هست فشار میدم و دست میزنم میبینم هنوز یک مقدار اضافه هست مثل این میمونه که تمام آلتم بیرون نیومده باشه چی کار کنم که بیرون بیاد؟

اینکه این مشکلاتو دارم زود ارضا میشم آلتم شل هست و هنگام نعوظ سفت نمیشه و هم اینکه وقتی فیلم پورن نگاه میکنم زیاد شهوتی میشم ولی در مورد رابطه با نامزدم زیاد اینطور نیستم
    تو این چند سال که هی خود ارضایی میکردم خودمو بدنم خیلی سست شده احساس ناامیدی از زندگی میکنم حتی تو درسام هم تو دانشگاه ضعیف شدم واسه انجام دادن کار های سخت تنبلی میکنم ارده ام ضعیف شده
    البته اینا قبله نامزدم بیشتر بودن ولی با دیدن نامزدم و عاشق شدنم بهش خودش میگه چشات قبل من حالت افتاده و افسرده ای داشتن ولی با دیدن منن چشات دارن میخندن
    چیکار کنم که هم مشکل آلتم حل شه و اون مقدار اضافی هم بیاد بیرون و آلتم بزرگتر شه و هم لذت بیشتری و بیشتری در هنگام رابطه با نامزدم داشته باشم
    چون من و نامزدم به این معتقدیم که رابطه و آمیزش جنسی خیلی مهم تره!
    البته بیشتر با نامزدم آمیزش میکنیم تا رابطه جنسی همراه با دخول!

خواهشا و لطفا جواب منو بدین خیلی افسردگی گرفتم با این مشکلاتم !

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. boy67 نوشته است: با سلام خدمت آقای دکتر صادقی من چند تا مشکل دارم خواهشا جوابشونو بدین

بنده چند ساله از خود ارضایی استفاده میکنم و روزهایی شده که من 2الی 3 بار وقتی در خونه تنها بودم این کار زشت رو انجام میدادم و حالا با تحقیقی که تو انجمن تا حد امکان کردم این بود که گفته شده این کار رو باید ترک کنم!

مشکلاتمم هم اینه من در هنگام رابطه جنسی با نامزدم و هم اخیرا یکی دو ماه پیش وقتی آلتم دچار نعوظ میشود به سفتی و بزرگی دوران گذشته نیست عرضم به خدمتتون که هم شله و هم سفت نیست و هم اینکه در عرض چند ثانیه ارضا میشم
    وقتی به فیلم های پورن نگاه میکنم دچار هیجان میشم و خود ارضایی میکنم و در این هم در عرض چند ثانیه اتفاق میفته
    اخیرا هم هنگلم رابطه با نامزدم مقداری اسپریه بی حسی زده بودم که درسته که ارضا نشدم آخرش ولی آنچنان لذت رو گه در گذشته با خود ارضائی داشتم در رابطه جنسی با نامزدم ندارم انقار نه انقار

طول آلتم در حالت نعوظ 15 سانت هست و از زیر بیضه ها وقتی به انتهای آلتم که درون هست فشار میدم و دست میزنم میبینم هنوز یک مقدار اضافه هست مثل این میمونه که تمام آلتم بیرون نیومده باشه چی کار کنم که بیرون بیاد؟

اینکه این مشکلاتو دارم زود ارضا میشم آلتم شل هست و هنگام نعوظ سفت نمیشه و هم اینکه وقتی فیلم پورن نگاه میکنم زیاد شهوتی میشم ولی در مورد رابطه با نامزدم زیاد اینطور نیستم
    تو این چند سال که هی خود ارضایی میکردم خودمو بدنم خیلی سست شده احساس ناامیدی از زندگی میکنم حتی تو درسام هم تو دانشگاه ضعیف شدم واسه انجام دادن کار های سخت تنبلی میکنم ارده ام ضعیف شده
    البته اینا قبله نامزدم بیشتر بودن ولی با دیدن نامزدم و عاشق شدنم بهش خودش میگه چشات قبل من حالت افتاده و افسرده ای داشتن ولی با دیدن منن چشات دارن میخندن
    چیکار کنم که هم مشکل آلتم حل شه و اون مقدار اضافی هم بیاد بیرون و آلتم بزرگتر شه و هم لذت بیشتری و بیشتری در هنگام رابطه با نامزدم داشته باشم
    چون من و نامزدم به این معتقدیم که رابطه و آمیزش جنسی خیلی مهم تره!
    البته بیشتر با نامزدم آمیزش میکنیم تا رابطه جنسی همراه با دخول!

خواهشا و لطفا جواب منو بدین خیلی افسردگی گرفتم با این مشکلاتم !

(من اینجا یک بار پستم رو نوشتم، اما نمیدونم چرا اصل مطلبم پاک شد! لذا دوباره می نویسم.)

سلام دوست عزیز. ببینید شما اصلا مشکل حادی ندارید. عادتی در شما ایجاد شده که الان به طور گسترده میان نوجوانان و جوانان به دلیل مسائل خاص جامعه و تغذیه و موارد دیگر شایع شده است. اصلا نگران نباشید. سعی کنید زمانی که نیاز شدید به میل جنسی دارید کنار همسرتون باشید تا انرژی خوب و لذت بخشی را صرف میل جنسیتون کنید.

در مورد قسمت پنهانی که در آلت فرمودید هم نگران نباشید که در همه آقایون این مسأله وجود داره. طول آلت برای انجام مراقبت جنسی خیلی خوب است. سستی آلت هم به خاطر تعدد خود ارضایی است. انشاءالله در کنار همسرتون چشاتون قهقهه خواهد زد.
    شاد و خوشبخت باشید!Smile

تشکر شده توسط : 4 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید