شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اسپاسم شديد عضلات پس از رابطه

1. سلام خدمت همه دوستان و جناب دكتر صادقي و .........
    حدود سه ماه قبل تصادف خيلي بدي داشتم (همراه با  شكستگيهاي متعدد  ) !!!
    الان وضعيت ثابت و مناسبي دارم ( به كمك درمانهايي مثله فيزيوتراپي )اما مشكل پيش اومده اينه كه ......
    بد از اون تصادف پس از رابطه با همسرم ( كه از يك ماه قبل شروع كرديم )  دچار اسپاسمهاي شديد عضلات ميشم .... به خصوص در گردنم ... (گردنم در تصادف آسيب نديده بود البته ) به طوريكه تا 2-3 روز گردنم رونميتونم راست نگه دارم ... اين اسپاسمها در كل بدنم هست اما خفيفتر ....
    من قبلا همچين حالاتي رو نداشتم ...
    همسرم واقعا رعايت ميكنه و پوزيشنهايي رو انتخاب ميكنيم كه به من كمتر فشار وارد بشه اما هيچ فايده اي نداره ....
    من سرچ كردم اما به پاسخي نرسيدم .... كه علت چيه ؟؟؟؟؟؟؟
    حتي احتمال عدم تعادل الكتروليتي رو هم بررسي كردم ...چون من در اين مدت مرتب مايعات آي وي ميگرفتم ...
    اما اين مورد هم نبود ......       !!!!!
    اين وضعيت باعث شده همسرم براي مراعات من از رابطه خودداري كنه و به همين دليل كاملا حالات عصبي رو درش دارم به وضوح ميبينم....
    من با افزايش دوز مسكن هام و استفاده از شل كننده عضلات دارم خودم رو اكي نشون ميدم اما هم به خودم از نظر روحي و بدني داره فشار مياد و هم همسرم كاملا ميدونه بي دردي موقتي من ساختگيه !!!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام
    برای جلوگیری از بروز اسپاسم های عضلانی ( بمنظور کاهش درد در هنگام نزدیکی) استفاده از کمپرس گرم، آب درمانی و قرار گرفتن در آب ولرم پیشنهاد می شود. بهتر است این روش ها تا زمانی که آثار ضربات وارده بطور کامل برطرف نشده ادامه داشته باشد.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  3. Hamshahri نوشته است: سلام
    برای جلوگیری از بروز اسپاسم های عضلانی ( بمنظور کاهش درد در هنگام نزدیکی) استفاده از کمپرس گرم، آب درمانی و قرار گرفتن در آب ولرم پیشنهاد می شود. بهتر است این روش ها تا زمانی که آثار ضربات وارده بطور کامل برطرف نشده ادامه داشته باشد.

ممنون دوست عزيز ...
    اما اين يك روش پاليتيو هست ....
    من در هنگام رابطه درد ندارم .... !!!
    ضربه  به پاها و دست من بوده اما اسپاسم در گردنم منو عذاب ميده ....
    به هر حال ممنون از پاسختون ...
    بايد دنبال علتش و يه راه حل اساسي بگردم..........

4. sepideh_n نوشته است:
    Hamshahri نوشته است: سلام

ممنون دوست عزيز ...
    اما اين يك روش پاليتيو هست ....
    من در هنگام رابطه درد ندارم .... !!!
    ضربه  به پاها و دست من بوده اما اسپاسم در گردنم منو عذاب ميده ....
    به هر حال ممنون از پاسختون ...
    بايد دنبال علتش و يه راه حل اساسي بگردم..........

سلام
    منظور از انجام روش های پیشنهاد شده صرفاً بخاطر کاهش اسپاسم های عضلانی بوده.
    چون 3 ماه از اون تصادف میگذره شاید زمان کافی برای بهبودی کامل نبوده. با توجه به شرایط فعلی و عدم موفقیت و رضایت کامل شما از سایر روشها، پس باید زمان بیشتری برای برگشت به حالت اولیه صبر کنید.
    انجام کمپرس گرم و قرار گرفتن در آب ولرم در قبل از شروع نزدیکی میتونه بعنوان یک روش کمکی به صورت موقت در کاهش فشار های وارد شده در پوزیشنهای مختلف ممکن است مانع از بروز اسپاسم های عضلانی شود.
    برای نتیجه گیری بهتر باید با پزشکتون مشورت کنید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. sepideh_n نوشته است: سلام خدمت همه دوستان و جناب دكتر صادقي و .........
    الان وضعيت ثابت و مناسبي دارم ( به كمك درمانهايي مثله فيزيوتراپي )اما مشكل پيش اومده اينه كه ......
    بد از اون تصادف پس از رابطه با همسرم ( كه از يك ماه قبل شروع كرديم )  دچار اسپاسمهاي شديد عضلات ميشم .... به خصوص در گردنم ... (گردنم در تصادف آسيب نديده بود البته ) به طوريكه تا 2-3 روز گردنم رونميتونم راست نگه دارم ... اين اسپاسمها در كل بدنم هست اما خفيفتر ....
    همسرم واقعا رعايت ميكنه و پوزيشنهايي رو انتخاب ميكنيم كه به من كمتر فشار وارد بشه اما هيچ فايده اي نداره ....
    حتي احتمال عدم تعادل الكتروليتي رو هم بررسي كردم ...چون من در اين مدت مرتب مايعات آي وي ميگرفتم ...
    اين وضعيت باعث شده همسرم براي مراعات من از رابطه خودداري كنه و به همين دليل كاملا حالات عصبي رو درش دارم به وضوح ميبينم....
    من با افزايش دوز مسكن هام و استفاده از شل كننده عضلات دارم خودم رو اكي نشون ميدم اما هم به خودم از نظر روحي و بدني داره فشار مياد و هم همسرم كاملا ميدونه بي دردي موقتي من ساختگيه !!!
    سلام،
    در تصادفات ممکن است آسیبی به نام whiplash injury رخ دهد که طی آن به دلیل مکانیسم آسیب، به عضلات و رباطهای نگه دارنده گردن آسیب می رسد باعث ایجاد و درد و اسپاسم می شود. در درمان معمولا از فیزیوتراپی استفاده می شود. نکته مهم این است که ممکن است این حالات تا سالها ادامه پیدا کنند و تنها درمان علامتی می تواند به رفع علایم کمک کند.

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  6. باسلام و خسته نباشید خدمت دوستان و جناب دکتر صادقی
    اول عذر میخام اگه جای نابجایی دارم سوالمو مطرح میکنم
    دختری هستم 28ساله و مدت 3سالو نیم نامزدم در این مدت رابطه عمیق نداشتیم و هردو این کارو موکول کردیم به زمانی که تو خونه خودمون میریم، اما در طی این مدت گاهی شده که بر اثر لغزندگی اون ناحیه احساس کردم آلت همسرم وارد واژن شده البته خیلی کم،به محض احساس درد و تغیر در چهرم همسرم خودشو کنار کشیده البته اون موقع لباس زیرم کمی خونی هم میشد بازم خیلی کم،و من فکر میکردم که اگه مربوط به بکارت باشه باید خیلی خون بیاد اما تو سایتتون فهمیدم اینطور نیس
    حالا چندتا سوال داشتم
    1 اگه پرده آسیب دیده باشه آیا با نزدیکی کامل دچار خونریزی میشه یا نه؟
    2 من تا 1ماه دیگه قراره برم سر خونه زندگیم و الان دچار اضطراب شدید شدم آخه تواین مدت خیلی باهمسرم راحت بودمو اونو اصلا بعنوان شوهر قبول ندارم منظورم از نظر استکبار مردانست،اون خیلی ماهه من عاشقشم اما انگار تازه فهمیدم نسبت اون بامن چیه وچه بلایی قراره سرم بیاد،خیلی میترسم
    3 اگه بخایم اولین رابطه عمیقمون بدون کاندوم باشه (بعلت کاهش استرس چون. وقتی همسرمو لمس میکنم خیلی آروم میشم) و البته از قرص جلوگیری هم استفاده نکنم(بعلت کاهش میل) چه راهی رو پیشنهاد میکنید
    با سپاس فراوان خواهش میکنم پاسخ بدید

7. nabat62 نوشته است: باسلام و خسته نباشید خدمت دوستان و جناب دکتر صادقی
    دختری هستم 28ساله و مدت 3سالو نیم نامزدم در این مدت رابطه عمیق نداشتیم و هردو این کارو موکول کردیم به زمانی که تو خونه خودمون میریم، اما در طی این مدت گاهی شده که بر اثر لغزندگی اون ناحیه احساس کردم آلت همسرم وارد واژن شده البته خیلی کم،به محض احساس درد و تغیر در چهرم همسرم خودشو کنار کشیده البته اون موقع لباس زیرم کمی خونی هم میشد بازم خیلی کم،و من فکر میکردم که اگه مربوط به بکارت باشه باید خیلی خون بیاد اما تو سایتتون فهمیدم اینطور نیس
    حالا چندتا سوال داشتم
    2 من تا 1ماه دیگه قراره برم سر خونه زندگیم و الان دچار اضطراب شدید شدم آخه تواین مدت خیلی باهمسرم راحت بودمو اونو اصلا بعنوان شوهر قبول ندارم منظورم از نظر استکبار مردانست،اون خیلی ماهه من عاشقشم اما انگار تازه فهمیدم نسبت اون بامن چیه وچه بلایی قراره سرم بیاد،خیلی میترسم
    3 اگه بخایم اولین رابطه عمیقمون بدون کاندوم باشه (بعلت کاهش استرس چون. وقتی همسرمو لمس میکنم خیلی آروم میشم) و البته از قرص جلوگیری هم استفاده نکنم(بعلت کاهش میل) چه راهی رو پیشنهاد میکنید

خدمت خواهر عزیزم

1. آسیب وارد شده به پرده ی بکارت رو فقط پزشک متخصص می تونه تشخیص بده.
    نمی دونم این کار رو کردی یا نه اما شما اول از همه برای معاینه اقدام کن، تا هم نوع پرده ی بکارتت مشخص بشه و بعد اگه آسیب دیده اون هم مشخص بشه. ممکنه اصلا نوع پرده ی شما جوری باشه که در زمان ازاله شدن اصلا خونریزی نداره!
    اگه آسیب وارد شده به پرده ی بکارت جزئی باشه یا مثلا فقط سطح خارجی اش خراشیده شده باشه و خون هم اومده باشه، با توجه به یه سری مسائل احتمال اینکه با دخول کامل خونریزی هم مجددا اتفاق بیفته، وجود خواهد داشت. مثلا یکی از مسائلی که رعایت کردنش می تونه تاثیر مثبتی داشته باشه نوع پوزیشن در زمانی هست که قصد طرفین دخول کامل و ازاله ی بکارت باشه. و البته منقبض کردن ماهیچه های دستگاه تناسلی و واژن.

2. من اصلا متوجه ی سوال دوم شما نشدم. استکبار مردانه و عشق شما و ماه بودن همسرتون و نسبتش با شما و بلایی که قراره به سر شما بیاد و ....
    یه کم بیشتر توضیح می دی؟

3. قرار نیست روش های جلوگیری از بارداری فقط به کاندوم و قرص اختصاص داشته باشه که!
    راه های دیگه و مطمئن تری هم هست تا سبب بشه رابطه ی جنسی بدون هیچ نگرانی و استرسی شکل بگیره.
    اگه واقعا فعلا تصمیم به بارداری ندارید و بعد از مراسم ازدواجتون هم نمی خواین سریع جمع دو نفره تون رو سه نفره کنین، می تونین مثلا از آی یو دی استفاده کنید یا آمپول هایی که برای جلوگیری از بارداری تزریق می شه و ....

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. nabat62 نوشته است: باسلام و خسته نباشید خدمت دوستان و جناب دکتر صادقی
    حالا چندتا سوال داشتم

سلام دوست عزیز
    جوابتونو خانم haale دادن ولی من میخوام بگم این چه طرز فکر عجیبیه که شما دارین. اخه کدوم بلا؟ ازاله شدن بکارتتون که بلا نی!!! خداییش خیلی بدجور فک میکنین. اگه از دردش میترسین من میگم یه گشتی تو سایت بزنین دوستان مطالب خوبی برا کاهش درد گفتن مطمئنم ارومتون میکنه. تازه شما 28 سالتونه از شما بعیده دیگه پس اعتماد بنفستون کجا رفته. درباره ی راههای پیشگیری از بارداریم مطالب زیاده یه سرچ بزنین. امیدوارم موفق باشین.

9. haale نوشته است:
    nabat62 نوشته است: باسلام و خسته نباشید خدمت دوستان و جناب دکتر صادقی
    حالا چندتا سوال داشتم

خدمت خواهر عزیزم

1. آسیب وارد شده به پرده ی بکارت رو فقط پزشک متخصص می تونه تشخیص بده.
    نمی دونم این کار رو کردی یا نه اما شما اول از همه برای معاینه اقدام کن، تا هم نوع پرده ی بکارتت مشخص بشه و بعد اگه آسیب دیده اون هم مشخص بشه. ممکنه اصلا نوع پرده ی شما جوری باشه که در زمان ازاله شدن اصلا خونریزی نداره!
    اگه آسیب وارد شده به پرده ی بکارت جزئی باشه یا مثلا فقط سطح خارجی اش خراشیده شده باشه و خون هم اومده باشه، با توجه به یه سری مسائل احتمال اینکه با دخول کامل خونریزی هم مجددا اتفاق بیفته، وجود خواهد داشت. مثلا یکی از مسائلی که رعایت کردنش می تونه تاثیر مثبتی داشته باشه نوع پوزیشن در زمانی هست که قصد طرفین دخول کامل و ازاله ی بکارت باشه. و البته منقبض کردن ماهیچه های دستگاه تناسلی و واژن.

2. من اصلا متوجه ی سوال دوم شما نشدم. استکبار مردانه و عشق شما و ماه بودن همسرتون و نسبتش با شما و بلایی که قراره به سر شما بیاد و ....
    یه کم بیشتر توضیح می دی؟

3. قرار نیست روش های جلوگیری از بارداری فقط به کاندوم و قرص اختصاص داشته باشه که!
    راه های دیگه و مطمئن تری هم هست تا سبب بشه رابطه ی جنسی بدون هیچ نگرانی و استرسی شکل بگیره.
    اگه واقعا فعلا تصمیم به بارداری ندارید و بعد از مراسم ازدواجتون هم نمی خواین سریع جمع دو نفره تون رو سه نفره کنین، می تونین مثلا از آی یو دی استفاده کنید یا آمپول هایی که برای جلوگیری از بارداری تزریق می شه و ....
    میخوام به پاسخ دوستمون اینو اضافه کنم که آی یو دی برای خانومی که تابحال بارداری نداشتند منع مصرف داره قرص روش مناسبی هست وباعث کاهش میل جنسی نمیشه

10. sepideh_n نوشته است: سلام خدمت همه دوستان و جناب دكتر صادقي و .........

سپيده عزيز

همه عضله های بدن و رباط ها به گونه ای در ارتباط با هم هستند. به اين صورت که اگر قسمتی از بدن وظيفه خودش رو خوب انجام نده اون وظيفه روی قسمت های ديگر بدن توزيع می شه.

اگر ماهيچه های پای شما ضعيف شده باشه ، کمر و گردن شما متحمل فشار خواهند بود.

اگر ماهيچه های دست شما ضعيف شده باشند عضله های کول و گردن و شانه و سینه تحت فشار خواهند بود.

به طور مثال در هنگام انجام بارفيکس می توانيد تصور کنيد چند ماهيچه درگير هستند؟ ماهيچه های دست ، کول ، شانه ، گردن ، سينه ، شکم ...

تنها راه حل شما ورزش مداوم مثل يوگا و يا اروبيک حداقل 3 روز در هفته می باشد.

تا هم عضلات شما تقويت شوند و هم رباط ها و عضله ها در حالت نرم و آماده به سر برند که در هنگام آميزش کشش رباط و عضله براتون پيش نياد.

کمپرس با کيسه آب گرم هم قبل و بعد از آميزش می تونه که پيشگيرنده باشه البته به عنوان مکمل ورزش و گرنه به تنهايی کارساز نخواهد بود.

شاداب باشيد

ژاسينا

11. nabat62 نوشته است: باسلام و خسته نباشید خدمت دوستان و جناب دکتر صادقی
    حالا چندتا سوال داشتم

نبات عزيز

1- احتمال اينکه پرده شما در چند مرحله از بين رفته باشه زياد هست. نگران نباشين با همسرتون بودين و درد بزرگ ازاله پرده با چند درد کوچک برطرف شده. برای اطمينان به پزشک مراجعه کنيد. ولی نگران اين موضوع نباشيد مهم نيست که چه موقع اينکار انجام شود مهم اين است که با کسی که دوست داشته ايد و همسرتان بوده اينکار انجام شده است و می توانيد ديگر نگران آن درد نباشيد و در خانه خود که رفتيد با لذت تمام از آميزش لذت ببريد.

2- استکبار يا استبداد مردانه وجود ندارد و آنچه که شنيده ايد مربوط به کسانی می شود که در يک سطح نيستند و همديگر را درک نمی کنند و همديگر را دوست ندارند. برای شما که همديگر را دوست داريد و درک خوبی هم داريد پيش نخواهد آمد و شما با هم مثل دو دوست رفتار کرده و به همديگر احترام متقابل داشته و با هم در مورد مسائل مشورت کرده و تصميم خواهيد گرفت.

برای اين موضوع نيز می توانيد به مشاور مراجعه کنيد. يا به تنهايی يا به اتفاق همسرتون.  به خود من يا به سايت من نيز می توانيد مراجعه کرده و مطلب های نوشته شده به ازدواج را مطالعه کنيد. آخرين مطلب من در اين مورد است.

3- در اولين رابطه و در رابطه های ديگه می تونيد که بدون کاندوم اقدام کنيد اما قبل از انزال آلت رو خارج کنيد و آب انزال را در خارج از واژن تخليه کنيد. اين نيز با مراجعه به مشاور برای شما روشن تر خواهد شد.
    يا به تنهايی يا به اتفاق همسرتون

شاداب باشيد

ژاسينا

12. باسلام خدمت عزیزان و تشکر بی پایان از شما که سوالاتمو بی پاسخ نگذاشتید
    قصدم از سوال دوم پیشنهاد راه حلی از طرف شما بود برای کاهش ترسو دلهره من؟با اینکه میدونم همسرم نهایت همراهی احساسی و عاطفی رو با من خواهد داشت اما متاسفانه با مطالبی که در این خصوص در سایت مطالعه کردم تمام اعتماد بنفسم ازبین رفت و چیزی جزترس باقی نموند؟
    مثل همه خانوم های دیگه منم دوست دارم در اون شب،عاشقانه و خالصانه در اختیار همسرم باشم وبتونم باهمه وجود به لذت برسونمش،نمیخام چیزی مثثل ترس مانع این بشه
    بعدشم خاستم بپرسم(البته عذرمیخام اگه سوالم بی ادبیه و اگه اینطوره پاسخ ندید)آقایون تو اون شب چه انتظاری دارن و از چه مواردی خوششون یاد؟
    و البته سوال آخر که باعث شده اشک تمام صورتمو خیس کنه اینه که؛من قبل ازدواج واسه پردم دکتر نرفتم آخه اینجا کار رایجی نیس و بعدشم من نه رابطه ای داشتم نه خودارضایی و نه هیچ چیزدیگه بعضی دوستان فرمودن ممکنه با اون چندبارورود ناخواسته و خیلی کم آلت همسرم(درحد ورود کلاهک)پردم ازبین رفته باشه،یکی به من بگه وقتی از بین میره یعنی دیگه هیچ چیز از بافت باقی نمیمونه یا پارگی فقط درحدی که دخول صورت بگیره؟آخه من خودمو معاینه کردم دیدم برشهایی تو ساعت 12و8و6وجود داره البته وقتی همینجوری نگا میندازم مثل برآمدگی. یا زایده میمونه اما وقتی زور میزنم مثل برش میشه
    لطفا نگید پزشک باید تشخیص بده،چشم پیش دکترم میرم اما تازمانی که همسرم بیاد و بباهم بریم)که 2هفته ای طول میکشه)میشه نظرخودتونو بگید که آیا پردم کاملا ازبین رفته یانه؟آیا خونریزی خخواهم داشت یا نه؟ از همتون ممنونم امیدوارم همیشه پاینده و موفق باشید

13. سلام نبات عزیز
    شما مطالب سایتو یا نخوندین یا بد متوجه شدین. من خلاصشو میگم:
    راههای کاهش ترس شب زفاف:
    1. معاشقه عالی و با کیفیت تا جایی که به ارگاسم برسین برای اینکار نقاط حساس بدنتونو به همسرتون بگین تا ایشون با لمس اون نقاط بتونن شمارو بیشتر تحریک کنن.
    2. تمرکز خودتون و خالی کردن ذهنتون ازهر چیزی، از همه مهمتره.
    3. مکان،  نور و زمان موثره سعی کنین هر دو تا تون هم از نظر روحی هم از نظر جسمی اماده باشین.
    3. یه موزیک ملایم کمک میکنه.
    4. پوزیشنتون مهمه.
    5. استفاده از لیدوکائین به عنوان بی حسی در صورت لزوم.
    و...
    به نظر من تنها چیزی که همسرتون از شما انتظار داره اینه که شما تمرکز داشته باشین و به چیزی جز لذت بردن از رابطه فک نکنین و به ایشون اجازه بدین تا کارشو به نحو احسن انجام بده و اینکه شما هم بیکار نباشین و همسرتونو لمس کنین خودتونو لمس کنین تا بیشتر تحریک بشین.

در مورد بکارتتونم احتمالا اسیب دیده و از بین نرفته ولی تشخیص قطعی با پزشکه.
    در مورد خونریزی هم بستگی به نوع بکارت داره در بعضی موارد اصلا خونریزی هم نیس و یا کمه.
    مطالب سایتو دقیقتر بخونین. ایشالا که موفق باشین.

14. nabat62 نوشته است: باسلام و خسته نباشید خدمت دوستان و جناب دکتر صادقی
    حالا چندتا سوال داشتم

آری آغاز دوست داشتن است
    گرجه پایان راه ناپیداست
    من به پایان نیندیشم
    که همین دوست داشتن زیباست
    دوست عزیز شما چون در حال تغییر روش زندگی هستین ممکنه اول کمی مشکل باشه که بهترین راه صبر و حوصله هستش
    درسته که 3 سال و نیم با هم بودین اما وقتی آدم زیر یه سقف میره بعضی موضوعات فرق میکنه
    از خود گذشتگی رو هم فراموش نکنید
    برای نوع پرده بکارت هم بهترین راه مراجعه به پزشک هستش که شما رو معاینه کنه و نظرش رو بگه اگه هم که از بین رفته باشه که دیگه مشکلی نیست
    برای زوج های جوان هم بهترین روش پیشگیری قرص هستش که حداقل بهتره برای چند ماه اول عروسی استفاده کنید البته باز زیر نظر پزشک
    شاد و پیروز باشید

15. sepideh_n نوشته است: سلام خدمت همه دوستان و جناب دكتر صادقي و .........

با سلام
    دوست عزیز،تمامه گفته ها رو دوستان و دکتر عزیزمون گفتن بنا به تجربه خودم  تنها یک توصیه دارم و اون اینه که توسط یک پزشک متخصص زنان یک تست هورمون زنانه هم بدید!گاهاً چون در ارتباطهای  جنسی با ترشح شدن هورمونهای جنسی در زن و مرد  بعضاً در هر دوجنس ،دردهایی خفیف در نواحی مختلف بدن رخ میده(مثل خودم که گاه گاهی به سردرد یا کتف درد و یا معده درد و... دچار میشم) شاید میزان ترشحات این هورمون در شما هم اینگونه عمل میکنه که با آمیزش و ترشحات این هورمونها  ،این دردها به سراغتون میاد!در هرحال این فقط یک تجربه و یک توصیه است اما مراجعه به یک متخصص زنان؛نمیتونه ضرری داشته باشه
    موفق باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید