شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تداوم نعوظ

1. خدمت همگی دوستان عزیزم

یه سوال داشتم که امیدوارم باعث خنده تون نشه!
    البته اگرم خندیدید حداقل جوابی که به ذهنتون می رسه رو ارسال کنید

اگه آقایی به نعوظ کامل برسه و در همون حالت دچار ایست قلب بشه و فوت کنه، آیا آلت همونجوری در حالت نعوظ می مونه یا نعوظ برطرف می شه؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. نعوظ از بین میره
    چون در حالت مرگ بدن دیگه فعل و انفعالی نداره و ماهیچه ها از حالت منبسط بودن درمیان و نعوظ از بین میره

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  3. آلت هم مثل اعضای دیگه بدن از مغز دستور میگیره. کسی که فوت میکنه حتی انگشتهای دستش هم از حالت راست خارج و جمع میشن، چه برسه به آلت که نعوذش 90% به خاطر حس جنسی برانگیخته ی مَرده. بدیهیه که توی اون حالت شخص دیگه حسی نداره....

این سوالتون واسم جالبه. به هر حال هر کسی واسش بعضی پدیده ها سوال میشن. هیچ اشکالی نداره و اصلا هم حنده دار نیست. فقط خیلی دوست دارم اگه اشکالی نداشته باشه بگین چی شد این سوال رو پرسیدید؟

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. صمیمانه سپاسگذارم از پاسخ هاتون

یکی از دوستان عزیزم که براش احترام فوق العاده ای قائلم این سوال رو ازم پرسید و ازم خواست توی این انجمن مطرح کنم، منم اولش فکر می کردم انقدر سوال خنده دار یا بی پاسخیه که ممکنه اخطار سومم رو هم بگیرم و دسترسی ام محدود بشه. اما دیدم ذهن خودم هم واقعا درگیرش شده و خیلی دوسدارم بدونم نعوظ از بین می ره یا نه.. اینجوری شد که مطرحش کردم

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید