شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درمان جراحی اسکولیوز

1. سلام
    من بیماری اسکولیوز دارم 45 درجه هست. من به چند تا دکتر مراجعه کردم گفتن باید حتما  عمل بشه ، در صورت امکان چند تا دکتر جراح کار درست معرفی نمائید تا برای عمل جراحی اقدام کنم

2. سلام
    دوست گرامی، معرفی پزشک جراح جزء تبلیغ محسوب شده و تبلیغات در هر زمینه ای در انجمنهای سایت برخلاف مقررات است.

3. سلام
    من فقط یک دکتر می شناسم آن هم سایت داره از اینترنت پیدا کردم. رفتم پیشش می خوام برم پیش چند تا دکتر دیگه هم نظریه هاش بگیرم هم ببنم برای جراحی چقدر می گیرن برای همین گفتم معرفی کنید
    من از کجا می تونم لیست دکترهای اسکولیوز را پیدا کنم یا اینجا معرفی کنید یا یک لینک بدهید لیست دکترهای جراح اسکولیوز داشته باشه یا اینکه در صورت امکان از طریق پیام خصوصی برام بفرستید متشکرم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید