شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد در بیضه

1. سلام خدمت شما باتشکر ازاين سايت بسيار مفيد
    يک سوالي داشتم خدمت شما .مدتي است در ناحيه بيضه چپم درد خفيفي احساس مي کنم کارم در بندرعباس می باشد جوریست که باید وقت بیشتری در گرما به سر ببرم این باعث می شود درد افزایش یابد به دکتر مراجعه کردم گفت مشکلي نداريدسنوگرافي هم چيزي نشان نداد آزمايش اسپرم نوشت که انجام دادم نتيجه اش هنوز نشون دکتر ندادم لطفا راهنمايي بفرماييد نتايج آزمايش به شرح زير مي باشد.
    volume:2.1
    viscosity:normal
    apearance:normal
    liquefaction:normal
    ph:8.5
    sperm cunt:120million/ml
    alive sperm cont:105million/ml
    progressive motility:62%
    normal morphology:43%
    msc:65.1million/ml
    fsc:45.5million/ml
    sml:290
    total sperm/ejaculation:252million
    allive sperm:220.50million
    all motile sperm 136.71 million
    all functional sperm 95.55 million
    wbc:8-10
    با تشکر از شما

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. باسلام، نتیجه آزمایش اسپرموگرام طبیعی است.

motility (تحرک اسپرم ها) که بهتره بیش از 50% باشد
    morphology (شكل و ظاهر اسپرمها) باید بیش از 30% باشد
    cunt باید بیشتر از 20 میلیون درمیلی لیتر باشد

میزان حجم volume - چسبندگی viscosity - میزان اسیدی PH - مدت زمان تبدیل شدن به مایع liquefaction طبیعی است.

اگر مقدار wbc (میزان گلبول سفید) کمتر شود بهتره است. چون مقادیر نرمال آن بین ا تا 2 است

از علت های شایع دردهای بیضه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
    صدمه و ضربه های بیضه
    درد ارجاعی از میز نای: یعنی کیسه بیضه هیچ مشکلی ندارد و درد ، اصلاً از لوله ادراری از کلیه به مثانه هست که به کیسه بیضه کشیده شده
    تحریکات جنسی که منجر به دفع زیاد حجم منی شود
    عفونت پروستات
    اختلالات موضعی بیضه: lyme-PAN  - گرفتگی عضله مخصوص اون قسمت بنام کرماستر

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  3. سلام دوست عزیز اگه دردتون خفیفه نگران نباشید منم گاهی این دردو دارم و مدتی طول میکشه و خود بخود برطرف میشه . البته برای معاینه و معالجه به متخصص هم مراجعه کردم که پس از معاینه گفت مشکل خاصی ندارم . حالا هم گه گاهی درد می***ه و خودش خوب میشه .

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. دوست عزیز فکرکنم ضربه خورده بیضه شما واینکه دکتر گفته مشکلی نیست درست فرموداند به مرور زمان درست میشه ازمایشتم اینو نشون میده

5. hajiyan نوشته است: سلام خدمت شما باتشکر ازاين سايت بسيار مفيد
    يک سوالي داشتم خدمت شما .مدتي است در ناحيه بيضه چپم درد خفيفي احساس مي کنم کارم در بندرعباس می باشد جوریست که باید وقت بیشتری در گرما به سر ببرم این باعث می شود درد افزایش یابد به دکتر مراجعه کردم گفت مشکلي نداريدسنوگرافي هم چيزي نشان نداد آزمايش اسپرم نوشت که انجام دادم نتيجه اش هنوز نشون دکتر ندادم لطفا راهنمايي بفرماييد نتايج آزمايش به شرح زير مي باشد.

با تشکر از شما

با سلام

میخواستم بدونم که کارتون چطوریه اگه سروکارت با زور زدن هست احتمال داره که مال همین باشه چون زور زدن زیاد باعث درد بیضه میشه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. کارمندشرکت نفت بندر عباسم کارم هیچ ارتباطی با زورزدن ندارد فقط در مجاورت گرمای شدید قراردارم

7. hajiyan نوشته است: کارمندشرکت نفت بندر عباسم کارم هیچ ارتباطی با زورزدن ندارد فقط در مجاورت گرمای شدید قراردارم

با سلام

احتمالا درد بیضه شما مال پیچیده شدن طناب منوی به دور آن میباشد و در این صورت فقط چهار تا شش ساعت تا مرگ بیضه در اثر نرسیدن خون فاصله هست. و وقتی به بیمارستان برسید، تشخیص اینکه درد ناشی از پیچیدگی بیضه، اپیدیدیم، یا فتق است فرقی ندارد. تمام اینها مثل هم دردناکند و تشخیص آن حتی برای پزشک دشوار است. بنابراین، درد حاد بیضه را باید فوراً به پزشک اطلاع دهید، چون اگر ظرف چند ساعت درمان نشود،باعث از دست رفتن بیضه میشود.

8. باتشکر از شما همانطور که در پست قبل نوشتم به دکتر مراجعه کردم نتیجه ای نگرفتم

9. دوست عزیز به یه متخصص درست حسابی برو چون بیضه خیلی حساسه ودردش عذاب اور دکتر های داخلی یا عمومی نمی تونن تشخیص بدن این درد و

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید