شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بزرگی آلت مرد واقعا مهمه ؟

1. سلام - من نظر شخصی خودمو میگم  و  فقط تجربیه    و  هیچ  پایه علمی نداره . واقعا ایا بزرگی الت مرد خیلی مهمه ؟ به نظر من کمترین اثرو در روابط جنسی داره , مردهای که میخوان ازدواج کنن و این نگرانی و دارن بدونن  در اشتباهن !  در شرایط نرمال که پسری با دختر باکره ازدواج میکنه اندازه الت کمترین اثرو داره البته بزرگی اون فقط برای کسانی خوبه که شربگهای جنسی زیادی دارن و مرتب با زنان مختلف رابطه دارن , در غیر این صورت به نظر من یه الت به طول 7-8 سانت و کلفتی 2-3 سانت کاملا کفایت میکنه , جالبه بدونید اکثر زنا از الت گنده خوششون نمی یاد بلکه دوست دارن  مدت زمان زیادی با اونا رابطه جنسی بشه ( انزال طولانی تر ) . اما این تفکر از کجا اومده : نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا مردا میخوان الت بزرگی داشته باشن اما چرا ؟ این احساس از زمان قدیم بوده که بزرگی الت نشانه نه فقط قدرت جنسی بلکه سمبول قدرت و توانایی کلی مرد بوده  حتی اونها پرستشگاهای خداهاشون به شکل الت مرد میساختن ( البته نماد الت زن رو هم استفاده میکردن )  و در دوره جدید این احساس دامن زده شده  با تبلیغات و فیلم های رابطه جنسیی ( با استفاده از تکنیکهای نور پردازی و فیلم برداری الت رو خیلی بزرگ جلوه میدن ) البته در تمام دنیا مردهای با الت خیلی بزرگ وجود دارن  که از اونا استفاده میشه  .   و این فیلم خود به خود احساس کمبود  رو  به  تمام مردا میده . در حالی که من به جرئت میگم الت گنده فقط زن  رو  اذیت میکنه . اگر کسی حد اقل سایز  رو  داشته باشه  میتونه از تکنیکهایی  استفاده کنه  , برای مثال موقعیتهای قرارگیری بدن زن  و مرد  وجود  داره  که  التو  تا  اخرین حد  و سانت وارد  واژن زن  میکنه ( مورد توجه مردای با الت کوتاه ) یا موقعیتهایی  که واژن زن  خیلی تنگ  میشه  ( مورد علاقه  مردایی با  الت نازک  ) پس زیاد گندگی الت به کار شما نمییاد  ( مگه هنرپیشه فیلم های پورنو باشید  Wink  )  این  فقط نظر  شخصی و تجربی من بود  دوست  دارم  از لحاظ پزشکی  نظر اقای دکتر صادقی رو بدونم

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  2. siroosazad نوشته است: سلام - من نظر شخصی خودمو میگم  و  فقط تجربیه    و  هیچ  پایه علمی نداره . واقعا ایا بزرگی الت مرد خیلی مهمه ؟ به نظر من کمترین اثرو در روابط جنسی داره , مردهای که میخوان ازدواج کنن و این نگرانی و دارن بدونن  در اشتباهن !  در شرایط نرمال که پسری با دختر باکره ازدواج میکنه اندازه الت کمترین اثرو داره البته بزرگی اون فقط برای کسانی خوبه که شربگهای جنسی زیادی دارن و مرتب با زنان مختلف رابطه دارن , در غیر این صورت به نظر من یه الت به طول 7-8 سانت و کلفتی 2-3 سانت کاملا کفایت میکنه , جالبه بدونید اکثر زنا از الت گنده خوششون نمی یاد بلکه دوست دارن  مدت زمان زیادی با اونا رابطه جنسی بشه ( انزال طولانی تر ) . اما این تفکر از کجا اومده : نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا مردا میخوان الت بزرگی داشته باشن اما چرا ؟ این احساس از زمان قدیم بوده که بزرگی الت نشانه نه فقط قدرت جنسی بلکه سمبول قدرت و توانایی کلی مرد بوده  حتی اونها پرستشگاهای خداهاشون به شکل الت مرد میساختن ( البته نماد الت زن رو هم استفاده میکردن )  و در دوره جدید این احساس دامن زده شده  با تبلیغات و فیلم های رابطه جنسیی ( با استفاده از تکنیکهای نور پردازی و فیلم برداری الت رو خیلی بزرگ جلوه میدن ) البته در تمام دنیا مردهای با الت خیلی بزرگ وجود دارن  که از اونا استفاده میشه  .   و این فیلم خود به خود احساس کمبود  رو  به  تمام مردا میده . در حالی که من به جرئت میگم الت گنده فقط زن  رو  اذیت میکنه . اگر کسی حد اقل سایز  رو  داشته باشه  میتونه از تکنیکهایی  استفاده کنه  , برای مثال موقعیتهای قرارگیری بدن زن  و مرد  وجود  داره  که  التو  تا  اخرین حد  و سانت وارد  واژن زن  میکنه ( مورد توجه مردای با الت کوتاه ) یا موقعیتهایی  که واژن زن  خیلی تنگ  میشه  ( مورد علاقه  مردایی با  الت نازک  ) پس زیاد گندگی الت به کار شما نمییاد  ( مگه هنرپیشه فیلم های پورنو باشید  Wink  )  این  فقط نظر  شخصی و تجربی من بود  دوست  دارم  از لحاظ پزشکی  نظر اقای دکتر صادقی رو بدونم

سلام،
    تحقیقات زیادی در این مورد (اندازه آلت و نقش آن در روابط جنسی) شده است. اگر صرفا لذت بردن از عمل نزدیکی را در نظر بگیریم، قطر آلت نقش بسیار مهمتری از طول آن برای لذت بردن زن دارد. اما به طور کلی اکثر زنان بیشتر از اینکه از لحاظ فیزیکی ارضا شوند، تمایل دارند که پس از ارتباط جنسی از لحاظ حسی و عاطفی اغنا شده باشند. در مورد حداقل ها برای یک ارتباط جنسی قبلا صحبت شده است و اگر حداقل ها را یک مرد داشته باشد، قطعا از لحاظ ارضای همسر خود و بارداری مشکلی نخواهد داشت.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. ROHAM نوشته است:
    siroosazad نوشته است: سلام - من نظر شخصی خودمو میگم  و  فقط تجربیه    و  هیچ  پایه علمی نداره . واقعا ایا بزرگی الت مرد خیلی مهمه ؟ به نظر من کمترین اثرو در روابط جنسی داره , مردهای که میخوان ازدواج کنن و این نگرانی و دارن بدونن  در اشتباهن !  در شرایط نرمال که پسری با دختر باکره ازدواج میکنه اندازه الت کمترین اثرو داره البته بزرگی اون فقط برای کسانی خوبه که شربگهای جنسی زیادی دارن و مرتب با زنان مختلف رابطه دارن , در غیر این صورت به نظر من یه الت به طول 7-8 سانت و کلفتی 2-3 سانت کاملا کفایت میکنه , جالبه بدونید اکثر زنا از الت گنده خوششون نمی یاد بلکه دوست دارن  مدت زمان زیادی با اونا رابطه جنسی بشه ( انزال طولانی تر ) . اما این تفکر از کجا اومده : نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا مردا میخوان الت بزرگی داشته باشن اما چرا ؟ این احساس از زمان قدیم بوده که بزرگی الت نشانه نه فقط قدرت جنسی بلکه سمبول قدرت و توانایی کلی مرد بوده  حتی اونها پرستشگاهای خداهاشون به شکل الت مرد میساختن ( البته نماد الت زن رو هم استفاده میکردن )  و در دوره جدید این احساس دامن زده شده  با تبلیغات و فیلم های رابطه جنسیی ( با استفاده از تکنیکهای نور پردازی و فیلم برداری الت رو خیلی بزرگ جلوه میدن ) البته در تمام دنیا مردهای با الت خیلی بزرگ وجود دارن  که از اونا استفاده میشه  .   و این فیلم خود به خود احساس کمبود  رو  به  تمام مردا میده . در حالی که من به جرئت میگم الت گنده فقط زن  رو  اذیت میکنه . اگر کسی حد اقل سایز  رو  داشته باشه  میتونه از تکنیکهایی  استفاده کنه  , برای مثال موقعیتهای قرارگیری بدن زن  و مرد  وجود  داره  که  التو  تا  اخرین حد  و سانت وارد  واژن زن  میکنه ( مورد توجه مردای با الت کوتاه ) یا موقعیتهایی  که واژن زن  خیلی تنگ  میشه  ( مورد علاقه  مردایی با  الت نازک  ) پس زیاد گندگی الت به کار شما نمییاد  ( مگه هنرپیشه فیلم های پورنو باشید  Wink  )  این  فقط نظر  شخصی و تجربی من بود  دوست  دارم  از لحاظ پزشکی  نظر اقای دکتر صادقی رو بدونم

سلام،
    تحقیقات زیادی در این مورد (اندازه آلت و نقش آن در روابط جنسی) شده است. اگر صرفا لذت بردن از عمل نزدیکی را در نظر بگیریم، قطر آلت نقش بسیار مهمتری از طول آن برای لذت بردن زن دارد. اما به طور کلی اکثر زنان بیشتر از اینکه از لحاظ فیزیکی ارضا شوند، تمایل دارند که پس از ارتباط جنسی از لحاظ حسی و عاطفی اغنا شده باشند. در مورد حداقل ها برای یک ارتباط جنسی قبلا صحبت شده است و اگر حداقل ها را یک مرد داشته باشد، قطعا از لحاظ ارضای همسر خود و بارداری مشکلی نخواهد داشت.

اقاي دكتر لطف كنيد اين حداقلها رو توضيح بدين

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. MURDEROUS نوشته است: اقاي دكتر لطف كنيد اين حداقلها رو توضيح بدين

سلام،
    قبلا توضیح داده شده است، جستجو کنید!

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید