شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

چرا من و همسرم جداگانه ارضا می شویم؟

1. با سلام
    مدتی است که ازدواج کردم و با همسرم رابطه جنسی برقرار کردم اما در این رابطه به صورت کامل ارضا نمی شوم و تمایل دارم که همسرم با بعد یا قبل ارتباط با مالش دست بر روی آلت تناسلی مرا ارضا کند و این باعث می شود که هر کدام از ما جداگانه ارضا شویم که چندان مطلوب نیست. چرا بیرون آلت تناسلی من بیشتر ارضا می شود؟ و برای حل این مشکل چکار میشود کرد؟ موضوع دوم اینکه بعد از دخول و پاره شدن پرده خونی مشاهده نکردم فقط دو سه لکه ممکنه که پرده پاره نشده باشه یا موضوع عادی هست؟ و سوال اخر اینکه در تماس های که میدونم همسرم قصد دخول دارد کمتر تحریک می شوم  چکار کنم؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. دوست عزیزم

اینکه شما دوست دارین همسرتون با دست شما رو لمس کنه تا لذت ببرین و ارضا بشین اصلا غیرعادی نیست..و همینطور ارضا شدن جداگانه تون هم غیرعادی نیست
    سیستم بدنی- حسی- عصبی- عاطفی- و همه چیز بدن شما دوتا با هم متفاوته. قرار نیست توی تمام روابط جنسی زن و مرد همزمان با هم یه رابطه رو شروع کنن و همزمان با هم ارضا بشن و همزمان از رابطه دست بکشن..!!
    وقتی هردوتون تمام حواستون رو بر این بذارین که طرف مقابلتون رو راضی کنین و توی رابطه و شروع رابطه و معاشقه و نوازش ها و بوسه ها و ... تمام تلاشتون رو بکنین که طرف مقابلتون از بدن شما بیشترین لذت رو ببره اون وقت در طول یه رابطه ممکنه شما به عنوان یه زن بیشتر از یک بار به اوج لذت برسین و همسرتون هم بیشتر از یکبار روح و ذهنشون ارضا بشه که می تونن با کنترل کردن سیستم عصبی شون و کنترل کردن خودشون (البته با چندبار تمرین) جلوی خودشونو بگیرن که جسمشون ارضا نشه و دیر تر ارضا بشن یعنی تقریبا همزمان با شما یا بعد از ارضا شدن شما.. (امیدوارم منظورم رو درست منتقل کرده باشم)
    همه ی خانم ها با دخول ارضا نمی شن. بعضی ها با لمس یا لیسیدن و خوردن و یا بازی شدن با نقاط حساس بدنشون (مثل کلیتوریس یا سینه ها...) بیشتر لذت می برن و ارضا می شن. این اصلا ضعف یا ایراد نیست و شما نباید نگران و ناراحت باشین دوست عزیزم

راجع به پرده تون باید بگم که اگه توی جستجوی سایت بگردین به جوابای کامل و خوبی برخورد می کنین. من خودم با همین سایت خیلی اطلاعاتم راجع به پرده ی بکارت تقویت شد..
    بعضی پرده ها موقع پارگی اصلا خونریزی ندارن و شاید به قول شما در حد چند قطره باشه و بعضی ها هم خونریزی شون نسبتا زیاده. اینم اصلا جای نگرانی نداره. نمی دونم شما چند وقته ازدواج کردین و آیا قبل از ازدواج برای معاینه ی بکارت و تشخیص نوع پرده تون اقدام کردین یا نه. اما اگه زمان زیادی از رابطه تون نمی گذره می تونین به یه پزشک زنان یا ماما مراجعه کنین تا براتون کاملا این مساله رو شرح بده و بهتون بگه که پرده تون کاملا پاره شده... دوست من وقتی شما دخول دارین یعنی آلت همسرتون از سد بکارتتون عبور کرده دیگه...

مورد سوم هم در مورد کمتر تحریک شدن شماست. همسرتون باید برای آماده کردن بدن جسمانی و روح شما در ابتدای یه رابطه ی جنسی زمان و حوصله به خرج بده. این حرف شما که می گین وقتی می دونم همسرم قصد دخول داره کمتر تحریک می شم مطمئنا یه دلیلی داره. شاید زمان دخول درد دارین یا اذیت می شین. شاید همسرتون به اندازه ی کافی وقتی می خواد دخول رو انجام بده به شما اهمیتی نمی ده و فقط فکر دخول و ارضا شدن خودشه. شاید بدن شما و روح شما هنوز آماده نیست برای دخول و زمان بیشتری رو لازم دارین برای تحریکات جنسی. اینا همه "شاید" ه. نه من و نه کسی دیگه توی رابطه ی شما نیستیم. این خود شما و همسرتون هستین که باید همه چیزو به خوبی پیش ببرین البته با آگاهی و احساس و همینطور با اهمیت دادن به طرف مقابل.

امیدوارم حرفهام به دردتون بخوره.
    شاد باشین.

تشکر شده توسط : 9 کاربر
  3. samaneh62 نوشته است: با سلام
    مدتی است که ازدواج کردم و با همسرم رابطه جنسی برقرار کردم اما در این رابطه به صورت کامل ارضا نمی شوم و تمایل دارم که همسرم با بعد یا قبل ارتباط با مالش دست بر روی آلت تناسلی مرا ارضا کند و این باعث می شود که هر کدام از ما جداگانه ارضا شویم که چندان مطلوب نیست. چرا بیرون آلت تناسلی من بیشتر ارضا می شود؟ و برای حل این مشکل چکار میشود کرد؟ موضوع دوم اینکه بعد از دخول و پاره شدن پرده خونی مشاهده نکردم فقط دو سه لکه ممکنه که پرده پاره نشده باشه یا موضوع عادی هست؟ و سوال اخر اینکه در تماس های که میدونم همسرم قصد دخول دارد کمتر تحریک می شوم  چکار کنم؟

باسلام، در مورد ارضای کامل در هنگام نزدیکی، صرفاً با تحریک نقطه G-SPOT امکان پذیر است یا با تحریک کامل کلیتوریس قبل از شروع نزدیکی به عنوان آمادگی بیشتر در هنگام رابطه انجام میگیرد. و با شروع فعالیت مجدد و تحریک پذیری بیشتر کلیتوریس باعث ارگاسم میشود ولی شما با این روشی که برای خود انتخاب کردید که گاهی قبل یا بعد از شروع رابطه سعی دارید با مالش آلت توسط همسرتون به اوج لذت برسید باعث تداخل در این روند شده و موجبات رضایتمندی شما را فراهم نمی کند.

درخصوص ازاله بکارت معمولاً پرده های حلقوی و ارتجاعی در هنگام دخول آلت یا دچار پارگی نمیشوند یا در حدی نیست که فرد متوجه آن شود. ضمناً خونریزی همیشه به آن صورتی که انتظار میرود وجود ندارد و بسته به نوع پرده ممکن است تنها بصورت چند لکه باشد. شاید هم پارگی کامل بوجود نیامده است که همه این موارد با معاینه پزشک متخصص معلوم می شود.

در مورد علت عدم لذت و تحریک پذیری در هنگام دخول به این دلیل است که آن قسمت هنوز به اندازه کافی تحریک نشده.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. با سلام ...
    من ۳ سال و نیم هست که ازدواج کردم...همین مشکل ارضا رو دارم که حتما با مالش اندام تناسلی به ارگاسم میرسم.
    همین طور
    در تماس های که میدونم همسرم قصد دخول دارد کمتر تحریک می شوم ...
    اگر ناگهانی شروع کنیم من زودتر تحریک می شوم اما اگر بگوییم بریم و شروع کنیم خیلی به ندرت تحریک می شم و اون هم بیشتر از یک ساعت طول میکشه Sad
    در ضمن من احساسه درد همیشه دارم ،،،هیچ وقت آروم نیستم و در هنگامه دخول کامل درد دارم
    و اینکه همسرم حتی وقتی با من تحریک میشه و بعدش میخوابد توی خواب تحریک میشه و به انزال میرسه و این موضوع منو خیلی ناراحت و عصبانی میکنه
    من خیلی باهاش بحث میکنم که چرا از شب تا صبح که خواب است در حالته نعوظ است و خیلی وقتها هم به انزال میرسه،،،
    خیلی با من ارتباطه جنسی برقرار نمیکنه ،،،میگه که خسته میشه و نمیتونه بعدش صبح خوب از خواب  بیدار شه و بره سره کار، در حالیکه در خواب  به انزال میرسه و هیچ مشکلی مثل خستگی هم نداره...
    مدام سینه زنان رو نگاه میکنه تو خیابون یا کسایی که دامن  کوتاه پوشیدن...همش همه نوع عکس رو نگاه میکنه....
    من سعی میکنم خوب به خودم برسم والی اون همش به همه ی زنها نگاه میکنه...Sad
    من از این بابت خیلی ناراحتم...
    اینقدر سره مساله انزال در خوابش بهش بحث کردم که دیگه داد میزنه سرم و عصبانی میشه...بهش میگم توی خواب حتمن با معشوقه هات بودی و کلی کیف کردی...دیگه برو و کناره من نیا...برو بغل همونایی که بودی...اون هم میگه که دیگه نمی خواد چیزی بشنوه ):
    خیلی بهش میگم همه کس و همه چیز دیدنی نیستند ، اما اون همه چیزو نگاه میکنه...تا یه دختر میبینه که یه جایش بیرونه، زودی نگاهش میکنه،،،،،
    نمیدونم باید چی کار کنم،.....
    اینقدر سره این مسایل باهاش بحثم شده که دلم میخواد ازش جدا شم...
    اون با من هفته ای یک بار ارتباط برقرار میکنه و بقیه هفته رو با خودش تو خواب...
    بهش میگم رو شکم نخواب، میخوابد،،میگم که خیلی قبل از خواب آب نخور اما میخوره...
    خیلی عصبانی هستم از اون و دیگه دوست ندارم حتی با چشمهایی که به بقیه نگاه میکنه به من نگاه کنه...
    و حتی نمیخوام که با من ارتباط جنسی داشته باشه...اون که میتونه تو خواب به همه آرزوهاش برسه....
    خیلی ناراحتم، لطفآ منو راهنمایی کنین،.،،،اینقدر ناراحتم که میخوام طلاق بگیرم.،...
    این ناراحتی جلوی پیشرفت و فکرو حواس و هوش منو گرفته....
    دارم روز به روز دپرس تر میشم....
    چرا ما زنیم و اونا مرد و همه کار می تونن بکنن ؟؟؟؟؟؟؟
    لطقا به من کمک کنید!!!!

5.   با سلام خدمت yaldajan عزیزم

به نظر من . اینکه شما با مالش اندام تناسلی به ارگاسم میرسید مشکل به حساب نمیاد چون شاید بیش از 60% زنان اینطوری به ارگاسم برسن . مسئله شوهرتونم که در خواب به انزال میرسه شاید به خاطر اینه که رابطه شما همیشه به یک شکل تکراری بوده و تنوعی نداشته که باعث خستگی شوهر تون میشه . شما با ایجاد تنوع در رابطه تون میتونید این مشکلو حل کنین .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام
    دوست عزیزم!!
    انقدر اصرار برای توجه به خودتون بیشتر همسرتون رو عصبی میکنه...
    اینکه تو خواب خسته نمیشه که دلیلش خیلی واضحه عزیزم..تو خواب که از نظر فیزیکی تحرکی نداره..تو خواب هم هیچ لذتی نمیبره و به هیچی هم نمیرسه خیالت راحت...!معشوقه تو خواب به چه دردش میخوره اخه عزیزم نزن این حرفارو بهش... شاید زیاد گرم بودن شما و زیاد گرم نبودن ایشون خسته شون میکن...بشینید باهاش حرف بزنید...بیشتر از ما که تو سایت میتونیم با نظراتمون به شما کمک کنیم خودتونید که همدیگه رو میشناسید..خواب دیدن که دست خود ادم نیست!شما بدون دعوا باهاش صحبت کن بگو چی می خوای..
    دوست من شما نمیتونی با بحث بخوای که به کسی نگاه نکنه،شاید ناخود اگاه و از روی کنجکاوی باشه نه حس خاصی...شایدم باشه......روتون تو این زمینه به روی هم باز نشه بهتره...
    زیاد با رابطه ترغیبش نکن...اینکه همیشه درخواست از طرف شما باشه سردش میکنه...اجازه بدید اخودش بخواد..ازش فاصله نگیر ولی زیادم گیر نده...
    زمان رابطه تونو تو روز جلوتر بندازید که همونطور که گفتید ایشون برای روز بعد خسته نباشن..
    منتظر نظر بقیه دوستان هم باش...
    امیدوارم مشکلت حل بشه...

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید