شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

قرمز شدن اطراف جوش چرکی بمصرف دارو

1. سلام من دوماه که یه جوش چرکی کنار لبمدر اومده و حالا کوچیک شده پیش دکتر که رفتم داروساختنی داد اونو مصرفکردم موقع مصرف جوشمو میسوزوند ولی حالا اطراف پوستم کمی قرمز و خشک شدهچه کنم ؟؟
    راهنماییم کنید ممنونم

2. سلام
    خشکی و قرمزی به خاطر استفاده از داروئه. نگران نباشید. دارو رو فقط روی خود جوش بزنید و سعی کنید که اصلا به اطرافش مالیده نشه چون داروهای برطرف کننده جوش معمولا بسیار خشک کننده هستند و چربی پوست رو در ناحیه ای که استعمال میشه جذب میکنن. بهتون توصیه نمیکنم که از کرم یا چرب کننده هایی مثل وازلین استفاده کنید چون ممکنه به جوشتون هم بخوره و متورمش کنه دوباره. کمی تحمل کنید به مرور زمان خودش خوب میشه.
    موفق باشید...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام من یک هفثه است که بین labia majo و ران پای راستم دمل گوشتي جوش يا نميدونم شايد غده به اندازه ی نخود دیدم که  در این دو روز از پماد تریاامسیکورت روی ان مالیدم. که احساس سوزش می کنم. به نظر شما امکان داره فقط مو باشه که زیر پوست مانده؟ اگر نه چکار باید بکنم؟به چه پزشکی مراجعه بکنم

4. دقيقا من هم همين مشكل رو دارم جوشهاي زيادي در اطراف پاهايم در مي آيد كه بعد از1هفته درست ميشود و بعد از يك هفته مجددا در يك طرف پايم دوباره در مي آيد آيا ممكن است از رابطه جنسي دچار اين بيماري شوم چون 2 ماه قبل يك رابطه بدون پوشش داشتم خيلي نگرانم چيكار كنم

5. ali880 نوشته است: سلام من دوماه که یه جوش چرکی کنار لبمدر اومده و حالا کوچیک شده پیش دکتر که رفتم داروساختنی داد اونو مصرفکردم موقع مصرف جوشمو میسوزوند ولی حالا اطراف پوستم کمی قرمز و خشک شدهچه کنم ؟؟
    راهنماییم کنید ممنونم
    سلام،
    همانطور که در اینجا هم گفته شده ، چیزی که شما به آن جوش می گوئید از نظر پزشک ممکن است موارد مختلفی باشد و در این موارد می بایست جهت معاینه به پزشک مراجعه کنید، و سپس داروها را به طور منظم مصرف کنید. در ضمن رعایت بهداشت فردی هم در بهبود این موارد بسیار کمک کننده می باشد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید