شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

گوشت بیرون زده از مقعدو سوزش عجیب...

1. سلام دوستان پیشاپیش از راهنمایی هاتون ممنونم...
    چند وقته گلاب به روتون وقتی میرم توالت احساس میکنم یه تیکه گوشت اضافی از مقعد میزنه بیرون،اما امشب با سوزش عجیبی همراه بود که واقعا بیتابم کرده بود،بعدشم در مدفوع کمی خون دیدم...دوستان این چیزاکه طبیعی نیستش؟!!!
    من باید چیکار کنم؟به نظرتون چه مشکلی دارم؟

2. سلام دوست عزیز
    چیز خاصی نیست این موضوع مربوط میشه به بیماری بواسیر و بسته به اینکه چقدر وقته رخ داده قابل درمانه و اگه زیاد پیشرفته نباشه میتونه درمان بشه و اگه پیشرفته بشه باید جراحی بشه
    اگه تازه دیشب مشاهدش کردی هنوز تو مراحل اولیه هستی سعی کن غذاهای مسهل بوخوری تا این جای جوش حالت عفونت پیدا نکنه و بشه یه غده که نیاز به عمل داشته باشه
    منم همین مشکل رو داشتم و الان حدود 9ساله که کنترلش کردم
    از غذاهای سیر دار و فست فودها فعلا چشم بپوش بیشتر سیزیجات و روغن زیتون و کلا غذاهای روان کننده شکم مصرف کن
    نذار این اتفاق خون اومدن رخ بده چون مدفوع که آلودگی زیادی داره با زخم باز در حال خونریزی تماس پیدا میکنه و ... این بیماری رو گسترش میده
    امیدوارم همیشه همه سلامت باشن
    بای

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 5 کاربر ديگر
  3. سلام
    ضمن تائید صحبت های دوستمون و تشکر از ایشون در نهایت حتما به پزشک مراجعه کنید اقدام به خود درمانی نکنید.
    به امید بهبودی...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. hbc735

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    احتمالا بواسیر دارین.
    در هنگام دفع مدفوع زیاد به خود فشار نیاورید.بگذارید مدفوع به حالت طبیعی دفع شود. غذایی که باعث یبوست میشود استفاده نکنید

5. سلام تشکر از همه دوستان،من خیلی قبلم این گوشت اضافو حس میکردم اما دیشب بی نهایت بیتابم کرد وخیلی میسوخت...فعلا هم به علت مشکلاتی که دارم امکان رفتن به دکترو ندارم...
    لطفا دقیقا  بگین چه غذاهایی؟بعدا چه مشکلاتی برام بوجود میاد؟
    بازم ممنون...

6. Amirrasoli نوشته است: سلام تشکر از همه دوستان،من خیلی قبلم این گوشت اضافو حس میکردم اما دیشب بی نهایت بیتابم کرد وخیلی میسوخت...فعلا هم به علت مشکلاتی که دارم امکان رفتن به دکترو ندارم...
    بازم ممنون...

سلام

منم اين مشكلو به يه شكل ديگه اي داشتم
    من زخم مقعد داشتم و الانم اگه بي احتياطي كنم ممكنه بازم بگيرم و واقعا عذاب آوره واسه همين هميشه مراقب غذا خوردنم هستم
    من تو اين مدت به اين تجربيات از بابت غذا رسيدم:

حتما ميوه و سبزي بخور به مقدار زياد يعني تو همه وعده هاي غذاييت سبزي باشه چون سبزي خيلي مهمه
    توي ميوه ها سعي كن خيار و سيب و اينارو با پوست بخوري
    مصرف موز رو كم كن چون يبوست زا هست

خوردن سالاد كاهو همراه روغن زيتون خيلي مفيد و كمك كننده هست و كلا كاهو خيلي به نرم شدن مدفوع كمك ميكنه

خوردن شربت خاكشير هم خوبه
    خامه و كره هم به نوعي ملين هستن

از همه مهمتر اين بخشه:
    حتما سعي كن از نون هاي سبوس دار استفاده كني مثل نون سنگگ ولي زياده روي نكن
    مثلا من تو وعده صبحانه و شام از نون سبوس دار استفاده ميكنم ولي ناهار برنج ميخورم
    البته بايد برنج و نون هاي فانتزي و فست فودها رو محدود كني خوردنشو

توي ميوه ها بعضياش معجزه ميكنه مثل انجير
    انجير رو چند وقت يه بار بخوريد
    گلابي هم خيلي خوبه هم خودش هم كمپوتش

مصرف آب فراموش نشه روزي 8 تا 10 ليوان
    بعد غذاهايي كه طبيعت سرد دارن رو بايد با يه چيزي بخوري كه طبيعت گرم داره ون سرما حركت روده ها رو كند ميكنه و باعث يبوست ميشه گاهي مثال ميگم واست :
    ماست رو با نعناع خشك بخور جون ماست سرده ولي نعناع گرمه
    پنير رو با گردو بخور

اگه اينارو رو رعايت كني بعيد ميدونم يبوست بياد سراغت
    بعدش يه نكته هم هست
    فعاليت بدني هم حتما داشته باش
    پياده روي و ورزش خيلي خوبه و مانع يبوست ميشه

در ضمن اگه درد يا سوزش داشتي تشستن تو لگن آب گرم ميتونه خيلي مفيد باشه و باعث كم شدن درد و سوزش ميشه

اميدوارم مشكلتون زودتر حل شه

7. Amirrasoli نوشته است: سلام تشکر از همه دوستان،من خیلی قبلم این گوشت اضافو حس میکردم اما دیشب بی نهایت بیتابم کرد وخیلی میسوخت...فعلا هم به علت مشکلاتی که دارم امکان رفتن به دکترو ندارم...
    بازم ممنون...

باسلام، شما بمنظور سهولت در اجابت مزاج، بهتر است روزانه 2 لیوان خاک شیر میل نمائید تا نسبت به حضم بهتر غذا، و دفع آن به مشکلی برنخورید. ضمناً برای کاهش سوزش در هنگام دفع، می توانید 3 دقیقه قبل از تخلیه روده خود، از اسپری بی حسی (لیدوکائین) به ناحیه مقعد استفاده نمائید تا از ایجاد سوزش اذیت نشوید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. با سلام و تشکر از همگی.لطفا منو راهنمایی کنین. چند وقتی هست که متوجه شدم یه تکه گوشت خیلی کوچیک از مقعدم بیرون آمده.هیچ درد و سوزشی هم نداره و اینم بگم که شاید 1سالی میشه که این اتفاق افتاده
    ممنون میشم اگه به من بگید برای از بین بردنش چی کار کنم؟

9. Amirrasoli نوشته است: سلام تشکر از همه دوستان،من خیلی قبلم این گوشت اضافو حس میکردم اما دیشب بی نهایت بیتابم کرد وخیلی میسوخت...فعلا هم به علت مشکلاتی که دارم امکان رفتن به دکترو ندارم...
    بازم ممنون...

با سلام
    اگه اذیت می کنه سر اولین فرصت به پزشک متخصص مراجعه کنین. ولی تا اون موقع از پماد آنتی هموروئید استفاده کنین تا از اود بیماری جلوگیری کنه.و موقع اجابت مزاج از آب ولرم متمایل به سرد استفاده کنین.

10. سلام و خسته نباشید و عرض معذرت چون واقعا" نمی دونستم تاپیک را در پست مناسبی ارسال می کنم یانه
    یه سوال داشتم از دوستان
    من و نامزدم20 روز پیش رابطه جنسی مقعدی داشتیم و علرغم ناراحتی من فقط 5 دقیقه طول کشید با این حال کبودی در اطراف کاملا"مشهوده
    به دکتر مراجعه کردم و دکتر متخصص گفتند خود به خود بارعایت کردن خوب میشه  و گفتند از بابت پرده هم خیالم راحت باشه
    اما خوب میخواستم بدونم من مبتلا به شقاق یا بواسیر نشده باشم !چون هنوز کبودی و خون مردگی وجود داره اگه توصیه ای دارین واسه بهتر شدنم ممنون میشم راهنمایم کنید
    در ضمن متاسفانه به خاطر برخی مشکلات چند روزی هم هست که نامزدی ام بهم خورده اگه من بخوام با کس دیگری ازدواج کنم به خاطر همین یکبار و مطمئنا" واسه همیشه این رابطه مشکلی پیش نمیاد واسم

11. raha3352 نوشته است: سلام و خسته نباشید و عرض معذرت چون واقعا" نمی دونستم تاپیک را در پست مناسبی ارسال می کنم یانه
    یه سوال داشتم از دوستان
    من و نامزدم20 روز پیش رابطه جنسی مقعدی داشتیم و علرغم ناراحتی من فقط 5 دقیقه طول کشید با این حال کبودی در اطراف کاملا"مشهوده
    به دکتر مراجعه کردم و دکتر متخصص گفتند خود به خود بارعایت کردن خوب میشه  و گفتند از بابت پرده هم خیالم راحت باشه
    اما خوب میخواستم بدونم من مبتلا به شقاق یا بواسیر نشده باشم !چون هنوز کبودی و خون مردگی وجود داره اگه توصیه ای دارین واسه بهتر شدنم ممنون میشم راهنمایم کنید
    در ضمن متاسفانه به خاطر برخی مشکلات چند روزی هم هست که نامزدی ام بهم خورده اگه من بخوام با کس دیگری ازدواج کنم به خاطر همین یکبار و مطمئنا" واسه همیشه این رابطه مشکلی پیش نمیاد واسم

سلام دوست عزیز منظورتون دقیقا از مشکل واسه ازدواج چیه؟بکارت شما که سالمه فکر نمیکنم دیگه مشکلی واسه ازدواج دوباره داشته باشید...

12. parmida1986 نوشته است:
    Amirrasoli نوشته است: سلام تشکر از همه دوستان،من خیلی قبلم این گوشت اضافو حس میکردم اما دیشب بی نهایت بیتابم کرد وخیلی میسوخت...فعلا هم به علت مشکلاتی که دارم امکان رفتن به دکترو ندارم...
    بازم ممنون...

با سلام
    اگه اذیت می کنه سر اولین فرصت به پزشک متخصص مراجعه کنین. ولی تا اون موقع از پماد آنتی هموروئید استفاده کنین تا از اود بیماری جلوگیری کنه.و موقع اجابت مزاج از آب ولرم متمایل به سرد استفاده کنین.

ممنونم دوست عزیز نه خیلی اذیتم نمیکنه فقط همون شب که خیلی نگران شدم...اگه من مسایلی که دوستان گفتند رعایت کنم نیازی به رفتن دکتر هست؟؟؟چون من الان در شرایطی نیستم که بخوام برم دکتر...آیا بعدا مشکل ساز برام میشه؟؟؟
    بازم از همه دوستان گلم ممنونم.

13. سلام دوست عزیز بواسیر به صورت طبیعی من از افرادی که داشتن سوال کردم در جاهایی که نم دارن نشستن جایز نیست هنگام دفع نباید مدفوع رو با فشار خروج کنید چون باعث ایجاد بواسیر میشه غذاهای مثل لوبیا نخود داخلشون هست بخورید چون باعث جلوگیری از سفت شدن مدفوع میشوند.

14. سلام
    می بخشید من سوالم بیشتر در مورد این بود که چه کنم تا زودتر بهبود پیدا کنم قسمت های کبودی و خون مردگی هنوز برطرف نشده دکتر یه پماد مقعدی (آنتی همورئید ) هم داد اما یادم نبود بپرسم مصرفش چه طوری باشه

15. raha3352 نوشته است: سلام
    می بخشید من سوالم بیشتر در مورد این بود که چه کنم تا زودتر بهبود پیدا کنم قسمت های کبودی و خون مردگی هنوز برطرف نشده دکتر یه پماد مقعدی (آنتی همورئید ) هم داد اما یادم نبود بپرسم مصرفش چه طوری باشه

قبل از استعمال پماد،مقعد را کاملا با آب و صابون بشورید و تمیز کنید و سپس پماد را در محل کبود و خون مرده (مقعد) بمالید!(تو بروشورش قطعا کامل تر توضیح داده) استعمال چند بار در روز هم که دکتر بهتون گفته دیگه!

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید