شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خروج بدون دليل مني

1. با سلام خدمت آقاي دكتر و دوستان

يك هفته اي هست كه بي دليل و بدون نعوظ انزال دارم (حدودا چند قطره) . در ضمن 1 سالي ميشه كه من ورزش سنگين ميكنم و جديدا وقتي فشار ميارم به خودم زير شكمم تير ميكشه كه اين حالتم حدوده 2 هفته اس كه به وجود اومده . حدوده 40 روزم ميشه كه رابطه جنسي نداشتم.
    اين مساله خيلي نگرانم كرده و ميخواستم بدونم من بايد چه كنم ؟ آيا مراجعه به دكتر و معاينه در چنين مواردي توصيه ميشه ؟؟؟
    Smile

2. دوست عزیز شما میتونید با مراجعه به یک متخصص ارولوژ خودتونو مورد معاینه قرار بدید تا اگر مشکلی هست زودتر رفع بشه...
    موفق باشی

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. به پروستات شما فشار اومده که با استراحت خوب میشه. البته اين مورد هنگام سرماخوردگی پروستات هم پیش می یاد.
    به هرحال همونطور که دوستمون گفتند بهتر هست به متخصص اورولوژی مراجعه کنین تا بیماری در وجود شما نماند.
    البته پزشک هوميوپات نیز می تواند به شما کمک کند.

شاداب باشيد.

ژاسینا

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. اگر كسي اورولوژيست خوب در مشهد مي شناسه كامنت بذاره لطفا

5. سلام اقای دکتر من توی خواب خیلی جنب (2 روز در میون )میشم واسه همین هیچ سفری نمیتونم برم و مشکلات خاص خودشو داره 1 نفر بهم گفت بخاطر اینه که زیاد خود ارضایی میکنی اما من زیاد این کارو نمیکردم ولی برای اطمینان کلا این کارو ترک کردم حالا 2تا سوال دارم 1 این که این جنب شدن هنگام خواب برام ضرر داره؟ دوم این که زمانی که من خود ارضایی میکردم مایه منی زیاد جهش نداشت و کم بود در صورتی که من شنیدم میگن باید تا 1 متر حداقل جهش داشته باشه لطفت راهنماییم کنید راستی برای این جنب شدنم دکتر رفتم گفت اشکال نداره و قرص داره اما چون موقع دانشگاهم بودو کارام زیاد بود بهم قرص نداد گفت خواب اوره ایا قرص ضرری نداره برای اینکه جنب شدن جلو گیری کنه؟ با تشکر از سایت خوبتون

6. farid00000 نوشته است: سلام اقای دکتر من توی خواب خیلی جنب (2 روز در میون )میشم واسه همین هیچ سفری نمیتونم برم و مشکلات خاص خودشو داره 1 نفر بهم گفت بخاطر اینه که زیاد خود ارضایی میکنی اما من زیاد این کارو نمیکردم ولی برای اطمینان کلا این کارو ترک کردم حالا 2تا سوال دارم 1 این که این جنب شدن هنگام خواب برام ضرر داره؟ دوم این که زمانی که من خود ارضایی میکردم مایه منی زیاد جهش نداشت و کم بود در صورتی که من شنیدم میگن باید تا 1 متر حداقل جهش داشته باشه لطفت راهنماییم کنید راستی برای این جنب شدنم دکتر رفتم گفت اشکال نداره و قرص داره اما چون موقع دانشگاهم بودو کارام زیاد بود بهم قرص نداد گفت خواب اوره ایا قرص ضرری نداره برای اینکه جنب شدن جلو گیری کنه؟ با تشکر از سایت خوبتون

اصلا ربطی به خود ارضایی نداره.تازه اگه بر فرض اون رو بخوایم حساب کنیم باید کم بشه چون اون حجم به جای خالی شدن در خواب در بیداری خارج میشه.پس کلا این رو در نظر نگیرید.نه ضرری نداره.این سیکل طبیعی بدن هست .میزان جهش منی متفاوته در افراد.بسته به قدرت ماهیچه های تحتانی لگن هم داره.قرص رو هم بسته به خواست خودتون میتونید استفاده کنید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  7. vahid562

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    به خود ارضايي ممكنه حدودي ربط داشته باشه ولي كلي نيست فقط اين يك عامل داره اونم روحيه چون شماهمش توفكر اين هستيد كه جنب نشين و ... بدتر ايناتفاق براتون ميفته پس با تغذيه خوب و ورزش مناسب مخصوصا ورزش كمر و نيز بدون فكر راجع به اين مشكل كاملا طبيعي به زندگيت برس خوب ميشه ضمنا قرص مورد نظر ضرر داره نخور موفق باشي .

8. محتلم شدن یا همون (جنب) در خواب برای اقایون مجرد یا کسانی که رابطه جنسی مداوم ندارن یه امر طبیعیه .اسپرم ودر کل منی به طور مداوم ساخته میشه و  این امر طبیعیه که وقتی تخلیه نشه خود به خود یا تو خواب یا همراه با ادرار از بدن دفع بشه .البته تعداد دفعات محتلم شدن در افراد مختلف فرق داره و بستگی به فیزیک و تغذیه و کمی هم ذهن طرف داره .ورزش و تغذیه مناسب این قضیه رو تشدید میکنه و برعکس کسانی که شاداب نیستن و افسردگی دارن این مساله کمتر براشون اتفاق میافته ولی برای همه هست به قول معروف دیر و زود داره ولی ...

9. farid00000 نوشته است: سلام اقای دکتر من توی خواب خیلی جنب (2 روز در میون )میشم واسه همین هیچ سفری نمیتونم برم و مشکلات خاص خودشو داره 1 نفر بهم گفت بخاطر اینه که زیاد خود ارضایی میکنی اما من زیاد این کارو نمیکردم ولی برای اطمینان کلا این کارو ترک کردم حالا 2تا سوال دارم 1 این که این جنب شدن هنگام خواب برام ضرر داره؟ دوم این که زمانی که من خود ارضایی میکردم مایه منی زیاد جهش نداشت و کم بود در صورتی که من شنیدم میگن باید تا 1 متر حداقل جهش داشته باشه لطفت راهنماییم کنید راستی برای این جنب شدنم دکتر رفتم گفت اشکال نداره و قرص داره اما چون موقع دانشگاهم بودو کارام زیاد بود بهم قرص نداد گفت خواب اوره ایا قرص ضرری نداره برای اینکه جنب شدن جلو گیری کنه؟ با تشکر از سایت خوبتون

جنب شدن در افراد مجرد اونم در خواب یک امر طبیعی هست و به علت افزایش مایع منی در بدن میباشد و هیچ ربطی به خود ارضایی نداره و اتفاقا اگر خود ارضایی کنید که اصلا هم کار پسندیده ای نیست این اتفاق در خواب قطعا رخ نخواهد داد بنابراین نیاز به استفاده از دارو هم وجود نداره
    و در ضمن درسته که مایع منی در هنگام خروج جهش دارد اما نه لزوما یک متر و این امر در افراد مختلف متفاوت و شما در این زمینم مشکلی ندارید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید