شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

از بین بردن موهای زائد پا و موهای زیرپوستی

1. سلام خدمت همگی دوستان عزیزم

دوست من برای از بین بردن موهای پاهاش از اپی لیدی استفاده می کنه. میگه ساق پاهاش معمولا موهای زیرپوستی هم داره..که با نوک ناخن و فشار اونا رو بیرون می یاره
    روی ساق پاهاش یه جورایی لک وجود داره..مثل دونه های ریز قهوه ای..
    آیا این به خاطر استفاده از اپی لیدی هست یا دستکاری موهای زیرپوستی اش؟

برای برطرف کردن و از بین بردن موهای زیرپوستی ساق پاش چی کار می تونه بکنه؟ این لک ها یا خالهای قهوه ای که روی ساق پاهاش هست چه جوری از بین می ره؟

توی جستجوی سایت هم نتونستم یه جواب کامل پیدا کنم.

منتظر جوابهاتون هستم.
    ممنون

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  2. POAR

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    بهتره که موهای زیر پوستی رو دستکاری نکنن و بذارن تا از زیر پوست خارج بشه بعد اونا رو بکنن
    البته وجود موهای زیر پستی باعث التهاب پوست میشه اما بعد از بیرون آمدن از زیر پوست دیگه روی پوست لکه قهوهای نمیمونه

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. سلام دوست عزیز.
    تا اونجائیکه تجربه به من ثابت کرده این مشکل تنها به کسانیکه از اپی لیدی استفاده میکنند مربوط نمیشه حتی بعضی مواقع برای کسانیکه شیو میکنند هم پیش میاد.ولی مشکل لکه فقط برای کسانی بوجود میاد که به زور فشار دادن با ناخن موها رو در میارن جای اون فشار و کنده شدن پوست معمولا لک بوجود میاد که اگر یه مدت بتونه تحمل کنه و این کار و تکرار نکنه و از ویتامین آ استفاده کنه خوب میشه .برای رفع مشکل موهای زیر پوستی هم اگر تحمل درد داشته باشه میتونه از موم استفاده کنه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. haale نوشته است: سلام خدمت همگی دوستان عزیزم

دوست من برای از بین بردن موهای پاهاش از اپی لیدی استفاده می کنه. میگه ساق پاهاش معمولا موهای زیرپوستی هم داره..که با نوک ناخن و فشار اونا رو بیرون می یاره
    روی ساق پاهاش یه جورایی لک وجود داره..مثل دونه های ریز قهوه ای..
    آیا این به خاطر استفاده از اپی لیدی هست یا دستکاری موهای زیرپوستی اش؟

برای برطرف کردن و از بین بردن موهای زیرپوستی ساق پاش چی کار می تونه بکنه؟ این لک ها یا خالهای قهوه ای که روی ساق پاهاش هست چه جوری از بین می ره؟

توی جستجوی سایت هم نتونستم یه جواب کامل پیدا کنم.

منتظر جوابهاتون هستم.
    ممنون

سلام - اپيليدي چون مو رو از ريشه در مياره در برخي افراد مو هنگام رشد از ريشه به سمت بيرون پوست نميتونه راهش رو باز كنه و به صورت زير پوستي در مياد چاره اش هم استفاده از روشهايي يه كه مو رو از ريشه در نميارن مثل بادي گروم يا تراشيدن با تيغ. ضمنا دستكاري پوست براي بيرون كشيدن موها ميتونه باعث اسكار بشه كه رفع نميشه ونياز به دخالت پزشك داره

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 5 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید