شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

انتقال بیماری های عفونی از طریق ( muser)

1. سلام
    با تشکر از دکتر رهام
    من ماشین اصلاحم رو به فردی مشکوک به بیماری های عفونی ... دادم و فکر کنم ماشین پوستش رو زخمی کرده بود..
    پس از حدودا یک ماه از استفاده فرد مورد نظر از ماشین استفاده کردم و پوستم رو زخمی کرد الان به شدت نگرانم که hiv یا هپاتیت نگرفته باشم...
    چون در استانه ازدواجم این موضوع من و چند برابر نگران کرده...
    تو مقاله خوندم ویزوس hiv حداکثر 15 روز خارج از بدن زنده میمونه ایا این اثبات شده و ممکن نیست بیشتر زنده بمونه؟
    هر کسی یه چیزی میگه پزشک سازمان انتقال خون گفت ممکنه منتقل بشه!!!!!
    تو این شرایطی که هستم ! دارم دیوونه میشم
    تو رو خدا به من کمک کنید ....

2. omid300107 نوشته است: سلام
    با تشکر از دکتر رهام
    من ماشین اصلاحم رو به فردی مشکوک به بیماری های عفونی ... دادم و فکر کنم ماشین پوستش رو زخمی کرده بود..
    پس از حدودا یک ماه از استفاده فرد مورد نظر از ماشین استفاده کردم و پوستم رو زخمی کرد الان به شدت نگرانم که hiv یا هپاتیت نگرفته باشم...
    تو مقاله خوندم ویزوس hiv حداکثر 15 روز خارج از بدن زنده میمونه ایا این اثبات شده و ممکن نیست بیشتر زنده بمونه؟

با سلام
    متاسفانه بیماری HIVهنوز بطور کامل شناخته شده نیست و نظریه های زیادی در موردش گفته میشه.
    اول اینکه استرس از خودتون دور کنید و آرامش خودتون حفظ کنید.
    در این شرایط حتی اگه شما خدا نکرده hiv گرفته باشید حداقل تا 6 ماه آزمایشات نیز نشان نمی دهند.به نظر من بهتره از ابتلا اون فرد مطمئن شوید.ولی در کل احتمال مبتلا شدنتان کمه!
    انشاالله که هیچ مشکلی نیست و پیشاپیش تبریک عرض می کنم.

در پناه حق

3. من هنوز جواب سوالم نگرفتم!! از نظر علمی ایا امکان حیات و بیماری زا بودن ویروس ایدز و هپاتیت بعد از گذشت 25 روز در خارج از بدن هست؟!!
    خواهش می کنم اقای دکتر صادقی به سوالم جواب بدین...
    به طور قطع میشه گفت ویروس بعد از 25 روز در شرایط اتاق ( در لخته خون بسیار ریز ) از بین رفته؟

4. omid300107 نوشته است: سلام
    با تشکر از دکتر رهام

سلام- ويروس ايدز بسيار حساسه و در محيط بيرون بدن دوام نمياره اگه فرضا در خون وجود داشته باشه بعد از خشك شدن خون در محيط بيرون بدن بيماريزايي خودش رو از دست ميده پس از نظر ايدز اصلا نگران نباش
    ويروس هپاتيت بي برعكس سخت جونه ودر خون خشك شده تا 6 ماه بيماريزايي خودشو حفظ ميكنه بهتره آزمايش هپاتيت بي و سي رو بدي واگه مثبت نبودي براي مخاطرات آينده واكسن بزن

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید