شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خارج شدن باد از واژن

1. book

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام

دوتا سوال دارم :

1_حدود یک هفته مانده به دوره پریودی اما ز واژنم بادی خارج می گردد .از عده ای پرسیدم می گویند طبیعی است .برخی دیگر می گویند به دلیل پارگی رحم است .لطفا اگر شما دلیل آن را می دانید بگید؟آیا نیاز به مراجعه به پزشک هست؟

2_پارگی رحم چیست ؟آیا مانع از بارداری می شود؟

ممنون.

2. این حالت بیشتر به موقعیت طرفین هنگام نزدیکی مرتبط است و مشکلی ایجاد نمی کند
    ربطی به پارگی رحم ندارد

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM

3. </icon><message>
    در هنگام مقاربت , و در هنگام اوج تحریک جنسی( ارگاسم) با داخل شدن آلت تناسلی , هوا وارد واژن می شود.در هنگام ورزش کردن هم ممکنه این حالت رخ دهد.وقتی تحریک جنسی رخ می دهد ,دیواره واژن کشیده میشه و رحم تحرک پیدا میکنه... نتیجتا باعث ورود هوای بیشتری می شود.در اغلب موارد ,خروج هوا وقتی رخ می دهد که دیواره واژن و رحم به وضعیت قبل از تحریک خودشون بر می گردن.این مسئله برای بعضی خانمها و در بعضی موقعیت ها رخ می دهد... که البته برای بعضی خانمها ناراحت کننده است... و بهتر است از اون موقعیت ها پرهیز کنند...

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  4. با سلام
    چه موضوع جالبی
    اتفاقا همین موضوع برای من و همسرم هم اتفاق افتاده بود
    در حالت نزدیکی که من رو اون قرار میگیرم و حرکت رفت و برگشتی شدیده این اتفاق براش میوفته
    همسرم اولش نگران بود که چی شده
    اما بعد که تحقیق کردیم و به نتایج عنوان شده توسط aghazaleh جون رسیدیم از نگرانی در اومدیم
    رفت و امد آلت مرد در واژن دقیقا عین رفت و آمد پیستون در تلمبه هوا رو به داخل واژن تزریق میکنه(فکر میکنم به همین خاطرم هست که اسم این حرکت رو گذاشتن تلمبه زدن)
    همیشه شاد و سلامت باشید
    بای

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام میخواستم بدونم برای اینکه این حالت رخ نده چه کار کنیم؟این موضع باعث استرس من میشه چون هنگام عمل جنسی حتی قبل از دخول هم این حالت رخ می ده

6. hbc735

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    فکر نکنم کار خاصی بشه کرد.فقط در هنگام نزدیکی همسرتون باید آلتش رو با سرعت در واژن شما داخل و خارج نکنه.

7. با سلام ... طبق مطالعاتي كه در سايتهاي مختلف داشتم ديواره هاي واژن در حالت طبيعي يكديگر را لمس ميكنن مگر اين كه چيزي باعث فاصله بين اون ها بشه.
    حال اگر هوا وارد واژن بشه و ديواره هاي واژن دوباره بسته شن اين هوا با فشار بيرون مياد و صدايي شبيه به دفع باد معده داره .(فارت كردن )
    اين پروسه خيلي طبيعيه و خيليا هم اين مشكل (البته اصلا نميشه گفت مشكل) رو دارن .
    دوستون دارم

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید