شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لکه های قرمز و نازک کننده پوست آلت تناسلی

1. با سلام
    ایرج 25 سال دارم و حدود 8 ماه پیش بر روی آلتم دو لکه قرمز رنگ که با پوست اندازی و خارش همراه بود چسبیذه به کلاهک بوجود اومد و باعث نازک شدن پوست آلتم شد که حدود4 ماه پیش دکتر پوست در تهران پسوریازیس تشخیص دادن اما حالا با وجود مصرف کرمهای تجویزی اصلا خوب نشدم هیچ لکه اه بزرگتر شده و احساس میکنم دارن بیشتر میشن خواهشا راهنماییم کنید ممکنه که مقاربتی و لا علاج باشن؟در ضمن دو پماد تجویز اینان تریامسینولون و زینک اکسید.با تشکر.

2. با سلام خدمت داداش عزيز... من هم مثل شما يك سري دانه هايي در اطراف آلت تناسلي دارم كه بدون استفاده از كاندوم برايم پيش اومده ....شايد به احتمال  زياد مال شما هم از رابطه جنسي اومده باشه اما اگه رابطه جنسي ناسالم داشتيد به احتمال زياد از اون رابطه بوده تا درمان نشوند از رابطه جنسي پرهيز كن . اكثر بيماري هاي مقاربتي درمان پذيرند به جز هپاتيت و ايدز ..در ضمن اگر رابطه جنسي مشكوكي داشتيد حتما تست hiv هم بدهيد تا مطمئن شويد...اميدوارم شاد باشيد

3. iraj_25 نوشته است: با سلام
    ایرج 25 سال دارم و حدود 8 ماه پیش بر روی آلتم دو لکه قرمز رنگ که با پوست اندازی و خارش همراه بود چسبیذه به کلاهک بوجود اومد و باعث نازک شدن پوست آلتم شد که حدود4 ماه پیش دکتر پوست در تهران پسوریازیس تشخیص دادن اما حالا با وجود مصرف کرمهای تجویزی اصلا خوب نشدم هیچ لکه اه بزرگتر شده و احساس میکنم دارن بیشتر میشن خواهشا راهنماییم کنید ممکنه که مقاربتی و لا علاج باشن؟در ضمن دو پماد تجویز اینان تریامسینولون و زینک اکسید.با تشکر.

تحت نظر پزشک باشید این اولین توصیه من هستش
    تعجب میکنم پزشکتون چرا نمونه برداری براتون تجویز نکرده
    این نوع بیماری پوستی حتی اگر فردی تماس جنسی هم نداشته باشه در بدن ایجاد میشه
    سطح درمانی بسته به نوع پسوریازیس، وسعت بیماری، واکنش بیمار نسبت به بیماری، و اثر بیماری بر زندگی بیمار متفاوت است
    اصولا افرادی که در مناطق گرمسیر زندگی میکنند روند بهبودی کندتر است
    بهداشت رو در این ضمینه رعایت کنید موقع استحمام از کیسه استفاده نکنید
    تا حد امکان به طور مکرر پوست را در حد متوسط در معرض نور آفتاب قرار دهید
    سعی کنید مراقب پوست بیش از حد باشید خراش یا زخم در آن ناحیه ایجاد نشود
    به پزشکتون متذکر شید نمونه برداری ازتون به عمل آید تا در روند بهبودی تسریع شود
    مشکلتون حل میشه تحت نظر پزشک باشید
    دو پماد تجویزی یکی برای کاهش التهاب بوده و دیگری برای ضد اگزما

4. سلام
    از شما دوستان ممنونم بله متاسفانه دکتر پوستم خانم بود و سر سری یه نگاه به آلتم انداخت.خیلی میترسم چون چند ماه قبلش یه رابطه جنسی با کاندوم داشتم  خودمم بچه شهرستانم برام سخته دکتر تهران اومدن.نمیدونم چیکار کنم نکنه ایذز باشه یا اینکه پوست آلتم از ریخت بیفته و اصلا خوب نشه؟به نظرتون الان چه نوع دکتری برم.

5. iraj_25 نوشته است: سلام
    از شما دوستان ممنونم بله متاسفانه دکتر پوستم خانم بود و سر سری یه نگاه به آلتم انداخت.خیلی میترسم چون چند ماه قبلش یه رابطه جنسی با کاندوم داشتم  خودمم بچه شهرستانم برام سخته دکتر تهران اومدن.نمیدونم چیکار کنم نکنه ایذز باشه یا اینکه پوست آلتم از ریخت بیفته و اصلا خوب نشه؟به نظرتون الان چه نوع دکتری برم.

تشخیص پزشکتون به احتمال درست بوده و ربطی به ایدز نداره
    به پزشک متخصص اورولوژیست مراجعه کنید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید