شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

راهنمايي در خصوص عمل واريكوسل

1. با درود خدمت اساتيد محترم
    يه سوال مهم دارم اگه ممكنه راهنماييم كنيد
    من مشكل واريكوسل دوطرفه دارم (هر طرف 3 ميلي متر) دكتر بهم گفته بايد عمل كنم و وقت عمل تعيين كردم اما چون من از اينكه به فاميلها بگم واريكوسل عمل كردم و مشكل بيضه دارم خجالت ميكشم از دكتر پرسيدم آيا عمل واريكوسل رو بيضه انجام ميشه يا جاي ديگه ، گفت كه از بالاي آلت تقريبا روي مثانه و يكي هم از پهلو و گفت كه به ديگران ميتوني بگي غده چربي داشتم يا بادفتق عمل كردم حالا اگه به نظر شما اساتيد اگه بگم غده چربي زيرشكمي عمل كردم خيلي تابلو نيست و اگه پيشنهاد بهتري داريد لطفاً راهنماييم كنيد خيلي مهمه وقت زيادي تا عمل ندارم .
    ضمناً من بدليل مشكل اسپرم دارم عمل مي كنم .
    ممنون

2. سلام
    دوست عزیز یکی از دوستان من همیشه می گه من بقیه رو دوست دارم ولی خودم رو بیشتر از بقیه دوست دارم.شما به فکر خودتون و سلامتی خودتون باشید اما میتونید به همه بگید عمل فتق داشتید یا هر چیز دیگه ولی فکر می کنم اکثر افراد جامعه ما به این سطح فکری رسیده باشند که زمانیکه بدونن شما بدلیل مشکلی ( حالا بهر دلیلی) عمل کردید زیاد توی اینکه چه موردی بوده فضولی و دخالت نکنند .
    شاد و پیروز و سلامت باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید