شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

چگونگی وضعیت حاملگی

1. با سلام
    تاریخ اولین روز آخرین فاعدگی من 6/1/1390 بود و در تاریخ 10/2/1390 آزمایش beta-hcg  دادم که تیتراژ آنIu/L 1974 بود. با توجه به این که یک حاملگی خارج از رحم در آبان سال 1386 داشتم و لوله راستم را کوتاه کردندو یک سقط در آذر سال 1388 در هفته هفتم داشتم آیا این تیتراژ طبیعی است. ضمناً در تاریخ آزمایش، سونو هم انجام دادم که نتیجه این بود:"ابعاد رحم50*90 mm و اکوی میومترطبیعی و یکنواخت می باشد. وضعیت رحم رتروورسه است. افزایش ضخامت آندومتر 16mm می تواند احتمال راکسیون دسیدوایی را مطرح کند. در حال حاضر تصویری از G.Sac دیده نمی شود. ضایعه ای در آندکسها مشاهده نگردید."
    روز 13/2/1390 دوباره آزمایش دادم نتیجهIu/L 4267 بود.با توجه به اوضاع قبلی و حدود 42 سال سن نگرانم.ضمناً خدا را شکر تا امروز هیچ مشکلی نداشتم. خواهش می کنم جوابم را زودتر بدهید . ضمناً ممنون می شوم اگر یک متخصص و جراح زنان و زایمان در محدوده اشرفی اصفهانی یا خیابان استاد مطهری به من معرفی کنید.
                                                                       با تشکر

2. f_daneshpazhuh نوشته است:
    با سلام
    تاریخ اولین روز آخرین فاعدگی من 6/1/1390 بود و در تاریخ 10/2/1390 آزمایش beta-hcg  دادم که تیتراژ آنIu/L 1974 بود. با توجه به این که یک حاملگی خارج از رحم در آبان سال 1386 داشتم و لوله راستم را کوتاه کردندو یک سقط در آذر سال 1388 در هفته هفتم داشتم آیا این تیتراژ طبیعی است. ضمناً در تاریخ آزمایش، سونو هم انجام دادم که نتیجه این بود:"ابعاد رحم50*90 mm و اکوی میومترطبیعی و یکنواخت می باشد. وضعیت رحم رتروورسه است. افزایش ضخامت آندومتر 16mm می تواند احتمال راکسیون دسیدوایی را مطرح کند. در حال حاضر تصویری از G.Sac دیده نمی شود. ضایعه ای در آندکسها مشاهده نگردید."
    روز 13/2/1390 دوباره آزمایش دادم نتیجهIu/L 4267 بود.با توجه به اوضاع قبلی و حدود 42 سال سن نگرانم.ضمناً خدا را شکر تا امروز هیچ مشکلی نداشتم. خواهش می کنم جوابم را زودتر بدهید . ضمناً ممنون می شوم اگر یک متخصص و جراح زنان و زایمان در محدوده اشرفی اصفهانی یا خیابان استاد مطهری به من معرفی کنید.
                                                                       با تشکر

دوست عزیز تیتراژشما نرماله وبرای سونوگرافی زود اقدام کردیدتقریبا یک هفته از پریود نشدنتان باید بگذرد که ساک حاملگی وحدود 2هفته که بگذرد پل جنینی مشاهده میشود یک سونوی مجدد میتواند خیال شما را راحتتر کنداگر از سال86تا به حال بارداری موفقی نداشتید یکسری آزمایشات وچکابهایی لازم دارید حتما در اولین فرصت به متخصص زنان مراجعه کنید
    موفق باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  3. سلام خسته نباشید من 8ماهه حامله ام ازمایش عفونت ادراری دادم عفونت شدید داشتم دکتر قرص سیپروفلوکساسین به من داده ولی گفته خطر زایمان زود رس داره قرص ایزوپرین هم میخورم خواهش میکنم شما هم راهی به من نشون بدید که زایمان زودرس نداشته باشم از این موضوع خیلی میترسم.مرسی و ممنون

4. nadia951 نوشته است: سلام خسته نباشید من 8ماهه حامله ام ازمایش عفونت ادراری دادم عفونت شدید داشتم دکتر قرص سیپروفلوکساسین به من داده ولی گفته خطر زایمان زود رس داره قرص ایزوپرین هم میخورم خواهش میکنم شما هم راهی به من نشون بدید که زایمان زودرس نداشته باشم از این موضوع خیلی میترسم.مرسی و ممنون

سلام دوست عزیز

عفونت ادراری در دوران بارداری یکی از رایج ترین عفونت هاست که اصولا با خوردن همین انتی بیوتیک ها درمان میشه اما راههای دیگه هم داره
    من خودم تقریبا 7 ماه این عفونت رو به صورت برگشت پذیر داشتم و با اینکه باردار هم نبودم اما درمان نمیشد حتی با انتی بیوتیک
    یکی از بچه های همین سایت توصیه هایی به من کرد که واقعا عالی شد من 2 تا از موثرترین هاشو میگم خدمتتون

1) وسیله ای هست به نام دوش واژینال (توی لوازم پزشکی گیر میاد) محلول آب و سرکه رو در این وسیله بریزید و هفته ای 3 بار واژن و کل دستگاه تناسلی رو شستشو بدهید.در مورد شما که باردار هستید به نظرم نیاید تا انتهای مجاری واژن و رحم داخل ببرید همون ابتدا شسته بشه کافیه

2) کپسول های مکملی هستند که از گیاه قره قاط ساخته شدندو کانادایی هستش توی داروخانه ها هم 2سالی هست که اومده
    این رو باید شبی یک دونه بخورید(به خاطر باردار بودن لطفا در موردش با پزشک مشورت کنید)

3) با انجام 2 تای بالا خواهید دید که عفونت خیلی کمتر سراغتون میاد که شاید فقط نیاز باشه هفته ای یک عدد سیپرو فلکساسین بخورید

امیدوارم که نتیجه بگیرید

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  5. nadia951 نوشته است: سلام خسته نباشید من 8ماهه حامله ام ازمایش عفونت ادراری دادم عفونت شدید داشتم دکتر قرص سیپروفلوکساسین به من داده ولی گفته خطر زایمان زود رس داره قرص ایزوپرین هم میخورم خواهش میکنم شما هم راهی به من نشون بدید که زایمان زودرس نداشته باشم از این موضوع خیلی میترسم.مرسی و ممنون

دوست عزیز مطمئنا شما مشکل دیگه ای مثل درد (انقباض)داشتید که ایزوکسوپرین دریافت کردید وزایمان زودرس ربطی به مصرف سیپرو..نداره داروها روکامل مصرف کنید ومایعات زیاد مصرف کنیدونگران نباشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید