شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل نعوذ آلت و پرده حلقوی

1. سلام، حدودا یک ماهی می شه که ازدواج کردم ولی به خاطر اینکه با همسرم ،به خاطر مسائل شغلی ام فاصله داریم حدودا 10 روز یه بار می تونم ایشون رو ببینم. چندتا سوال از حضورتون داشتم:
    پرده همسرم حلقوی است و شدیدا از دخول می ترسید، حتی درنهایت با انگشتم مجبور شدم کمی آلت همسرم را گشادتر کنم(البته هم از داروی بی حسی که دکتر تجویز کرده بود و هم از ژل لوبریکات استفاده کردیم.) ولی بالاخره برترسشون غلبه کردن، ولی درد ایشون به حدی زیاد بود که فقط توانستیم دخول انجام بدیم و با کوچکترین حرکت درد می کشیدند.

1- خونریزی و دردشون تا 3 روز طول کشید،آیا طبیعیه،یا باید به پزشک مراجعه کنیم؟

2- در مورد پرده های حلقوی درمورد شرایط بنده به خاطر طولانی بودن فاصله ملاقات ها با همسرم،آیا هر بار ایشون درد اینچنینی در حین نزدیکی خواهند داشت؟

3- اذیتی که ایشون می کشند و استرسی که دارند، باعث میشه که نعوذ من کامل نشه و آلتم تا حدودی سست می شه (البته در شرایط عادی نعوذ را کامل دارم) که این هم دخول رو با مشکل مواجه می کنه و هم اینکه نمی تونم از کاندوم استفاده کنم. آیا راه حلی برای نعوذ کامل آلت هست؟ مثلا قرص.

4- به خاطر استفاده نکردن از کاندوم (به دلیل ذکر شده) اولین دخول رو که با پاره شدن پرده بکارت همسرم بود به صورت محافظت نشده بود، ولی آلتم فقط برای چند ثانیه داخل آلت ایشون بود، آیا پیش آب احتمالی باعث حاملگی می تواند بشود؟ البته از شروع آخرین پریودش 15 روز می گذشت و طول زمان پریود ایشون 7 تا 10 روز است.

همسرم از قرص ضدبارداری استفاده می کرد ولی بخاطر عوارضی که پیدا کرد قبل پریودش قطع کرده بود.
    ممنون از راهنمایی هاتون.

2. 1-پارگی پرده بکارت معمولا دارای خونریزی کم است . البته این قضیه بستگی به جثه زن و سن دختر دارد.تا 3 روز پس از نزدیکی خونریزی بسیار جزئی ، طبیعی است و نباید نگران بود.(اما بعد از سه روز مسائل دیگری مطرح میشه که صرفا جهت اطلاع شما درج میکنم علل خونریزی هنگام مقاربت خانمها از این چیزا خارج نیست:ضایعات واژن- التهاب گردن دهانه رحم- پولیپهای دهانه رحم- سرطان دهانه رحم- له شدن پرده بکارت- له شدگی قسمت دیگری بنام کولدوساک- وجود ضایعات لوکال روی آلت تناسلی مردان محتملترین تشخیص بدون معاینه.. پولیپهای مجرای رحم است... اما تا خانوم معاینه نشن.. اظهار نظر سخته)
    2-چند بار اول نزدیکی درد در واژن طبیعی است اما بعد از چند بار رابطه ی واژینال مدخل ورودی واژن با توجه به اندازه آلت مرد تطبیق پیدا می کند و درد وجود نخواهد داشت.
    3-به تجربه عرض میکنم که هر ان چه که تحت عنوان قرص و دستگاه و ... برای رفع مشکلات نعوظ در سایت ها یا شبکه های ماهواره ای یا ...  تبلیغ میشه و یا از افراد عامی اسامیشونو میشنوید جنبه ی تجاری داشته و عوارض جانبیشون زیاده پس سعی کنین از لحاظ روانی ایشونو کاملا اماده کنین که در طول رابطه دچار سستی نعوظ نشین.
    4- اگر ایشون پریودهاشون منظم و28 روزس طبق گفته ی شما ایشون تو روزای پر خطر بودن (11 -17 روزهای پر خطرن) و اگر پیشاب شما با واژن ایشون برخورد داشته احتمال بارداری میره !

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 6 کاربر ديگر
  3. h_sh20 نوشته است: سلام، حدودا یک ماهی می شه که ازدواج کردم ولی به خاطر اینکه با همسرم ،به خاطر مسائل شغلی ام فاصله داریم حدودا 10 روز یه بار می تونم ایشون رو ببینم. چندتا سوال از حضورتون داشتم:
    پرده همسرم حلقوی است و شدیدا از دخول می ترسید، حتی درنهایت با انگشتم مجبور شدم کمی آلت همسرم را گشادتر کنم(البته هم از داروی بی حسی که دکتر تجویز کرده بود و هم از ژل لوبریکات استفاده کردیم.) ولی بالاخره برترسشون غلبه کردن، ولی درد ایشون به حدی زیاد بود که فقط توانستیم دخول انجام بدیم و با کوچکترین حرکت درد می کشیدند.

1- خونریزی و دردشون تا 3 روز طول کشید،آیا طبیعیه،یا باید به پزشک مراجعه کنیم؟

2- در مورد پرده های حلقوی درمورد شرایط بنده به خاطر طولانی بودن فاصله ملاقات ها با همسرم،آیا هر بار ایشون درد اینچنینی در حین نزدیکی خواهند داشت؟

3- اذیتی که ایشون می کشند و استرسی که دارند، باعث میشه که نعوذ من کامل نشه و آلتم تا حدودی سست می شه (البته در شرایط عادی نعوذ را کامل دارم) که این هم دخول رو با مشکل مواجه می کنه و هم اینکه نمی تونم از کاندوم استفاده کنم. آیا راه حلی برای نعوذ کامل آلت هست؟ مثلا قرص.

4- به خاطر استفاده نکردن از کاندوم (به دلیل ذکر شده) اولین دخول رو که با پاره شدن پرده بکارت همسرم بود به صورت محافظت نشده بود، ولی آلتم فقط برای چند ثانیه داخل آلت ایشون بود، آیا پیش آب احتمالی باعث حاملگی می تواند بشود؟ البته از شروع آخرین پریودش 15 روز می گذشت و طول زمان پریود ایشون 7 تا 10 روز است.

همسرم از قرص ضدبارداری استفاده می کرد ولی بخاطر عوارضی که پیدا کرد قبل پریودش قطع کرده بود.
    ممنون از راهنمایی هاتون.

سلام - به نظر نميرسه درد مربوط به نوع پرده واژينال باشه بلكه جنبه رواني داره وچون ايشون درد رو پيش بيني ميكنه عضلات يك سوم بيروني واژن رو به طور غير ارادي منقبض ميكنه كه طبعا دخول در هر بار درد داره براي درمان كلمه واژينيسم رو جستجو كنيد نحوه آنرا قبلا گفتم -استرس وارده به شما ميتونه نعوظ رو به صورت سايكوژنيك مختل كنه دارو داره وميشه با تجويز روانپزشك مصرف كرد ولي اگه مسئله اصلي برطرف بشه اصلا نيازي نيست

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  4. کاربران محترم جناب

asila  و

1984 ممنون از راهنمایی هاتون کمک شایانی کردید.

یک سوال (البته شاید جای مطرح شدن آن اینجا درست نباشه!!) شاید سوال خیلی های دیگر هم باشه، البته جستجو کردم ولی جوابی نیافتم اینکه

عمل لقاح، تشکیل نطفه و تبدیل آن به جنین بعد چه مدت از نزدیکی (یعنی مقاربت از واژن) است؟

و برای از بین بردن نطفه حداکثر تا کی فرصت هست؟ آیا وقتی حرف از جنین زده می شود سقط جنین خلاف قانون است؟

5. سلام دوستان
    دوست عزیز سقط جنین در هر صورت ممنوع و غیر قانونی است مگر اینکه با سونوگرافی و اینا معلوم بشه نوزاد دچار اختلالات شدید(مثلا معلولیتهای هاد یا ...) که با نظر پزشک سقط توسیه بشه و مراجع قضایی دستور بدن
    البته اینم در نظر داشته باش که سقط به شدت رو روحیه همسرتون اثر منفی میذاره سعی کن با روی خوش و با آغوش باز به همسرت روحیه بدی و بفهمونیش که اگه حامله هم هست نعمت خداس و دعا کنین برای سلامت دنیا اومدنش
    اینجوری استرس همسرتم کم میشه و اگر حاملگی هم باشه فرزندتون سالم به دنیا میاد
    اگر هم نباشه همسرتون به موقع پریود میشن و از نگرانی در میاین که اگه اینکار رو نکنین همسرتون با استرسی که به خودش میده پریودش رو عقب میندازه و بیشتر نگران میشه(من خودم با آغوش باز پذیرای حاملگیش شدم که استرس نداشته باشه اما اون خودش استرس داشت که این استرس پریودیش رو 29روز عقب انداخت که واقعا نگران کننده بود)
    در مورد استفاده از کاندوم
    کاندومهای تاخیری کمی مواد برای نعوذ بیشتر دارن چون مواد تاخیر انداز آلت رو بیحس کرده و باعث کاهش نعوظ میشن
    سعی کن به فکر لذت بیشتر نباشی به روحیه همسرت بیشتر اهمیت بده
    قرصهای ضد بارداری هرررررررررقدر هم که بی عوارض باشن عوارضشون بیشتر از کاندومه
    به سلامتی همسرت اهمیت بده
    در مورد درد
    آلت مردهایی که نسبتا بزرگ هم هستن در دفعات اول باید خیلی مراقب باشید تا به واژن همسرتون و مخصوصا با رابطه های خشن به روحیه اش آسیبی نزنین
    اجازه بدین یواش یواش واژن همسرتون آلت شما رو بپذیره و خودشو با اون تطبیق بده
    نگران لذت نبردن نباشین
    اصلا رابطه جنسی تون رو بذارین بر این مبنا که میخام همسرم لذت ببره
    اصلا فشار نیارین
    تا لحظه ای که اون میخاد ادامه بدین و به ارضای خودتون اصلا اهمیت ندین
    فقط و فقط و فقط همسرتون
    تا اینکه بعد از مدتی بدنش بتونه پذیرای آلتتون باشه و تا آخر عمر به اوج لذت برسونتتون
    اگه این دوران برداشتن بکارت با بی حوصلگی و عجولانه عمل کنین هم ممکنه آلت همسرتون آسیب جدی ببینه و هم از نظر روحی همسرتون آسیب میبینه که تقریبا درمانش غیرممکنه
    یعنی همسر همون همسره و هر شب میاد تو آغوشتون و هرکار بخواین انجام میده تا شما لذت ببرین اما این احساس رو نداره که همسرتونه و دارین با هم لذت رو تجربه میکنین
    این حس رو داره که اون یه بره کوچولوه و شما گرگ و اون به جبر زمونه محکوم به ...
    امیدوارم به درد خورده باشه مطالبم
    به همه دوستان پیشنهاد میکنم کتاب رازهایی درباره زنان(آنچه مردان باید در مورد زنان بدانند) و همچنین رازهایی درباره مردان(آنچه زنان باید در مورد مردان بدانند) نوشته دکتر باربارا دی انجلیس رو حتما بخونن(مخوصا قبل از ازدواج)
    البته فکر میکنم این کتاب حتی برای بابابزرگها و مامان بزرگها هم خوب باشه
    این کتابا به نظر نویسندش مثل کاتالوگ آدم میمونه
    همونطور که شما یک وسیله گرانقیمت میخرین تا کاتالوگی مطالعه نکنین ازش استفاده نمیکنین به نظر نویسنده قبل از رفتن کنار همسر باید این کاتالوگها خونده بشه
    ببخشین سرتون رو درد آوردم
    همیشه شاد و پیروز و موفق باشین

تشکر شده توسط : 9 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید