شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سيتالورامين و اورلپت

1. با سلام و خسته نباشيد خدمت شما و دكتر صادقي

من يه مدت پيش مشكلمو توي يكي از تاپيك هاي سايت گفتم و با راهنمايي هاي شما تصميم گرفتم برم پيش يه روانپزشك

مشكل من عدم نعوذ بود از 7سال پيش و بعد از سونوگرافي و آزمايش فهميديم كه مشكل من جسمي نيست و دكترها گفتن از افسردگيه

الان دكتر روانپزشكم دوتا قرص برام دادن كه مصرف كنم ... سيتالورامين و اورلپت

ولي با سرچ در نت و كاغذي كه توي پاكت سيتالورامين بود .... نوشته كه از عوارض شايع اين دارو كاهش ميل جنسي و كاهش توانايي جنسيه ...

من اصلا نميخوام ميل جنسيم كم بشه يا من خودم مشكل ناتواني دارم ... ديگه اين دارو هم مصرف كنم كه خيلي بدتر ميشم

پس اثر اين داروها روي ناتواني من چي ميشه؟!اين دارو كه منو بدتر ميكنه ...

به نظر شما مصرفشو شروع كنم يا نه؟!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام به کاربر عزیز

ببینید به نظر شخصی من خوب هر دارویی که ما استفاده کنیم طبیعتا دارای عوارضی هستند که پزشکان با در نظر گرفتن این مسئله داروهایی رو به ما تجویز میکنند که به طبع در ان زمان دوره مصرف بدن ما به ان دارو نیاز دارد یعنی درصد مفید بودن ان دارو به بدن ما بیشتر از عوارض ان میباشد حالا اگر دکتری که شما بهشون مراجعه کردی اون داروها روبرای شما تجویز کردند لازم دونستند گرچه عوارضی هم داشته باشند .به نظر من میتونید به یه پزشک دیگه ای هم برای مطمئن شدن  تشخیص صحیح مراجعه کنید .
    با ارزوی سلامتی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. behzad007 نوشته است: با سلام و خسته نباشيد خدمت شما و دكتر صادقي

من يه مدت پيش مشكلمو توي يكي از تاپيك هاي سايت گفتم و با راهنمايي هاي شما تصميم گرفتم برم پيش يه روانپزشك

مشكل من عدم نعوذ بود از 7سال پيش و بعد از سونوگرافي و آزمايش فهميديم كه مشكل من جسمي نيست و دكترها گفتن از افسردگيه

الان دكتر روانپزشكم دوتا قرص برام دادن كه مصرف كنم ... سيتالورامين و اورلپت

ولي با سرچ در نت و كاغذي كه توي پاكت سيتالورامين بود .... نوشته كه از عوارض شايع اين دارو كاهش ميل جنسي و كاهش توانايي جنسيه ...

من اصلا نميخوام ميل جنسيم كم بشه يا من خودم مشكل ناتواني دارم ... ديگه اين دارو هم مصرف كنم كه خيلي بدتر ميشم

پس اثر اين داروها روي ناتواني من چي ميشه؟!اين دارو كه منو بدتر ميكنه ...

به نظر شما مصرفشو شروع كنم يا نه؟!

سلام- روانپزشك خودش ميدونه چكارميكنه داروها رومصرف كن مهم رفع افسردگيه عوارض داروها الزاما در همه ديده نميشه فقط بعضي عوارض در بعضي اشخاص رخ ميده اگه عارضه دارويي شديد باشه پزشك از داروهاي مشابه يا تركيب اونها استفاده ميكنه شما فقط تغييرات رو از نظر روحيه وخلق و عوارض احتمالي به پزشك گزارش كن

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید