شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید


به اينستاگرام سايت بپيونديد

حجامت و کم خونی و تستسترون و زینک پلاس با هم!

  1. با سلام و عرض خسته نباشید
    و با تشکر از دکتر رهام و سایر دوستان
    مساله خاصی داشتم که به همین علت ترجیح دادم سوالم رو مطرح کنم
    ضمن اینکه در مورد زوایای سوالم سرچ کردم

    جوانی 22 ساله هستم که دیروز برای درمان جوش های صورت و پرخوابی و کسل بودنم اقدام به "حجامت" کردمپ
    اما به دلیل اینکه با معده خالی و ... به این کار اقدام کردم بعد از حجامت دچار ضعف شدید شدم
    امروز از پر خوابی و کسلی خبری نیست.ولی هنوز مقدار کمی ضعف دارم
    دو روز قبل از حجامت مقاربت داشتم
    فکر میکنم زیاده روی در این امر مقداری ضعیفم کرده باشه
    و در کل فکر میکنم نیاز به "خون" دارم.پس تصمیم به استفاده از قرص های مولتی دیلی دارم
    از طرفی از قرص های زینک پلاس (zink plus


    ) استفاده میکنم.برای شادابی و روشنی پوست

    گویا "روی" از جذب "آهن " جلوگیری میکند.
    ضمنا" تصمیم دارم هفته آینده آمپول تستسترون (برای تقویت قوای جنسی) برای اولین بار تزریق کنم
    خلاصه اینکه : الان ضعف و کمخونی دارم.برای هفته آینده نیاز شدید به قوای جنسی دارم

    حالا سوال من اینه که : تزریق تستسترون عوارضی داره؟ ممکنه جوش و آکنه بیاره؟
    سوال دوم : مصرف قرص آهن (مثلا مولتی دیلی) و قرص زینک پلاس با هم مشکلی نداره؟ و ایا مفید هست؟<سوال سوم : ماده غذایی طبیعی که جایگزین تستسترون باشه و سریع عمل کنه ... مثلا دو سه روزه چی پیشنهاد میکنید؟
     
  2. shahcheragh نوشته است: با سلام و عرض خسته نباشید
    و با تشکر از دکتر رهام و سایر دوستان
    مساله خاصی داشتم که به همین علت ترجیح دادم سوالم رو مطرح کنم
    ضمن اینکه در مورد زوایای سوالم سرچ کردم

    جوانی 22 ساله هستم که دیروز برای درمان جوش های صورت و پرخوابی و کسل بودنم اقدام به "حجامت" کردمپ
    اما به دلیل اینکه با معده خالی و ... به این کار اقدام کردم بعد از حجامت دچار ضعف شدید شدم
    امروز از پر خوابی و کسلی خبری نیست.ولی هنوز مقدار کمی ضعف دارم
    دو روز قبل از حجامت مقاربت داشتم
    فکر میکنم زیاده روی در این امر مقداری ضعیفم کرده باشه
    و در کل فکر میکنم نیاز به "خون" دارم.پس تصمیم به استفاده از قرص های مولتی دیلی دارم
    از طرفی از قرص های زینک پلاس (zink plus


    ) استفاده میکنم.برای شادابی و روشنی پوست
    گویا "روی" از جذب "آهن " جلوگیری میکند.
    ضمنا" تصمیم دارم هفته آینده آمپول تستسترون (برای تقویت قوای جنسی) برای اولین بار تزریق کنم
    خلاصه اینکه : الان ضعف و کمخونی دارم.برای هفته آینده نیاز شدید به قوای جنسی دارم

    حالا سوال من اینه که : تزریق تستسترون عوارضی داره؟ ممکنه جوش و آکنه بیاره؟
    سوال دوم : مصرف قرص آهن (مثلا مولتی دیلی) و قرص زینک پلاس با هم مشکلی نداره؟ و ایا مفید هست؟<سوال سوم : ماده غذایی طبیعی که جایگزین تستسترون باشه و سریع عمل کنه ... مثلا دو سه روزه چی پیشنهاد میکنید؟

    سلام،
    - مصرف بی دلیل هر می تواند شما را دچار عوارض کند و به هیچ وجه دارویی را بدون تجویز پزشک مصرف نکنید.
    - مصرف مکملهای دارویی در صورتی که میزان مواد موجود در آن مناسب برای نیازهای روزانه فرد باشد و فرد از راه موادغذایی طبیعی نتواند آنها را تامین کند، مجاز است.
    - در صورت سوال سوم پاسخی ندارم!
     
    تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1


پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید

Powered by phpBB ©



Forums ©

.: مسئوليت مطالب، تبليغات و محصولات ديگر سايتها به عهده خودشان است :.
.:: برداشت از مطالب اين سايت فقط با کسب مجوز از مدیریت و با ذکر مبنع و آدرس به صورت لینک بلامانع است ::.
.::: کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دکتر رهام صادقی بوده و هرگونه سواستفاده از آن طبق ماده 12 قانون جرایم رایانه ای قابل پیگیری است :::.






مدت زمان ایجاد صفحه : 1.26 ثانیه (44)