شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

دستکاری جوش در پستان

1. با عرض سلام و خسته نباشید

من دختر 25 ساله و مجرد.یک سوال خدمتتون داشتم. تقریباً 2 هفته پیش یه جوش زرد رنگ یکم برجسته که تو قسمت بیرونی سینه چپ ام بود رو با فشار محتویاتشو خارج کردم که تقریباً مثل جوش های دیگه حاوی یه ماده زرد رنگ بود.البته احساس کردم که هنوز پایه جوش باقی مونده و باز هم دستکاری کردم! بعد از اون جای جوش حالت کبود ناشی از خونمردگی پیدا کرده و الان هم تو لمس به صورت یه توده گرد ندول مانند سفت کوچکتر از یک سانت تبدیل شده. البته قبلاً هم دستکاری جوش تو بقیه قسمت صورتم داشتم ولی الان به خاطر محل این جوش و اینکه الان تقریباً 2 هفته ای ازش گذشته و خوب نشده یکم نگران شدم.
    البته خوشبختانه علائم دیگه ای مثل درد و .. ندارم و تقربیاً مطمئن هستم که مشکل از همون جوشه!
    از طرفی خجالت می کشم که پیشه دکتر برم و اگه برم هم نمیدونم پیش چه دکتری برم!
    می خواستم بدونم اگه یه مدت آنتی بیوتیک بخورم بهتر می شه؟!
    خیلی ممنون از راهنماییتون و تشکر می کنم اگه جوابمو زودتر بدین چون خیلی نگران هستم.

با تشکر فراوان

2. سلام
    به علت دستکاری جوشتون متورم تر شده و چون به گفته خودتون پایه جوش باقی مونده در زیر پوستتون دوباره عفونی شده. یه مدتی طول میکشه تا جوش خودش خوب شه. اگه خیلی نگران هستید به متخصص زنان مراجعه کنید و به هیچ عنوان خود درمانی نکنید.
    موفق باشید...

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 7 کاربر ديگر
  3. باسلام
    1-به طورکلی جوشها رو نباید دستکاری کرد بخصوص جوش های مناطق حساس بدن
    2-باتوجه به اینکه خودتون میگین پایه جوش باقیمونده ,مشکل خاصی نیست وانشالله تا چندروز دیگه برطرف میشه و خونمردگی محل هم به خاطر فشار بیش از حدی بوده که به اون نقطه اوردین
    3احتیاجی به مصرف خودسرانه انتی بیوتیک یا مراجعه به دکتر نیزندارین
    4-درصورتی که خیلی حساسین ,اصلا احساس خجالت نکنین و به پزشک مراجعه کنید که البته پزشک عمومی هم کفایت میکنه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید