شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تهوع بدون استفراغ

1. با سلام من متاهل 29 ساله و مذكر . حدود 10 ساله كه حالت تهوع بدون استفراغ دارم. به دكتراي مختلفي چون گوارش و آلرژي و اعصاب رفتم ولي نتيجه اي نگرفتم. واقعا زندگي برام مشكل شده لطفا راهنماييم كنيد.

2. سلام به دوست عزیز

با ارزوی سلامتی

اما شما خیلی جزئی اشاره کردید اگه میشه  یه کم دربارش توضیح بدید . مثلا چه زمانهایی این حالت به شما رخ میده(اول روز -اخر شب- به طور مداوم -بعد از خوردن چیزی-....) واین حالت از زمانی که دچارش شدید تا به حال شدید تر شده یا نه؟و ..... هر چقدر میتونید توضیح بدید

3. سلام وخسته نباشید لطفا مرا هم راهنمایی کنید مشکل من هم وقتی صبح به کارم می روم حالم خوباست
    ولی در اخر روز بعد از ظهر کارم تعمیرات موبایل است این حالت وقتی پشت کامپیوتر می نوشینم ودر حالت نشسته هستم بهم حالت تهوع وسر گیجه شدید  ودلم ورمی رود  واگر ازجایم بلند نشوم قش می کنم  ازمایشهای خون تست ورزش و ماینه چشم و عکس از قفسه سنه ونوار قلب  وتیروهید فشار دیابت کم خونی  دادم همه انها نرمال است  به متخصص قلب ومتخصص داخلی هم رفتم   باز جواب نگرفتم

سرم زیاد پایین بگیرم سرم درد خواهد کرد  واین حالت وقتی دراز نکشم و روی زمین سرم درست نمشود این حالت فقط در حالت نشسته بهم دست می دهد

در ضم وقتی می نشینم  احساس میکنم  قفسه سنه ام در فشار است

سن من 33 سال و وزن من 75 وقد من 165 س

4. vahid562

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    مایعات زیاد بخورید از آب قند وشیرینی در فواصل متعدد استفاده کنید به مدت طولانی در یک وضعیت نشینید هر از چند گاهی بلند شید و قدمی بزنید امیدوارم بهتر شوید با یک پزشک مغز و اعصاب نیز مشاوره کنید .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید