شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوالات خاص در مورد خودارضایی (کمک فوری)

1. سلام
    سوالات خیلی زیادی در مورد خودارضایی مطرح شده اما فکر نکنم به حادی وضعیت من باشه.
    از کودکی تقریبا 9-8 سالگی بعلت زندگی کردن تو محیط بد به خودارضایی رو اوردم ، طوری که وقتی روی زمین دراز میکشیدم و آلتم به زمین میخورد تحریک میشدم و با فشار اوردن در همون حالت خودم رو ارضا میکردم. اون وقتها منی نداشتم اما احساس ارضا شدن رو داشتم ، الان که 16 سالمه هنوز هم ترک نکردم و باید بگم که معتاد شدم. تو شرایطی زندگی میکنم که نمیتونم مشکلم رو با کسی مطرح کنم یا با یک دکتر درمیان بذارم از شرایط خودم خیلی میترسم.
    کارم به جایی رسید که روزی ممکن بود 3 یا 4 بار خودم رو ارضا کنم.
    از چند چیز خیلی ترس دارم.
    1-     بد فرم شدن کمرم طوری که اگه خودم و نگه ندارم انگاز قوز کردم. به حالت اولیه بر میگرده؟
    2-     لاغر بودنم برای خودارضایی ممکنه؟ قدم 190 و وزنم 62
    3-     با این وضعیت ممکنه اسپرم هام تموم شده باشن؟
    مشکلات من از همون کودکی بوده و خودمو به احمقانه ترین چیز وابسته کردم. دوس دارم خودم و بکشم ، آرزو دارم مثل بقیه سالم باشم ، نرمال نه انگشت نما.
    کمکم کنید لطفا.

2. با سلام
    تقریبا تمام مشکلات خود ارضایی بعد از مدتی که ترک شده باشد برطرف می شود.
    نگران نباشید و فقط سعی کن که این عمل ترک کنی.
    برای اینکه ترک کنی باید هم از نظر جسمی و هم از نظر روحی تمرکز کنی.
    مثلا سعی کن مداوم و زیاد ورزش کنی  با اینکار هم بدنت خوشفرم میشه هم انرژیت تخلیه میشه که کمتر سراغ خوداضایی بری.و همین طور از خوردن بعضی از غذا های تحریک کننده مثل مصرف زیاد گوشت قرمز،تخم مرغ،چای و قهوه زیاد،فلفل و سس های تندو در کل ادویه جات و همچنین مصرف ماهی و مرغ و میوه حات و سبزی جات آجیل خیلی برات مفید هست.
    سعی کن جایی تنها نباشی وقتی ی خوای بخوابی بهتره  واقعا خسته باشی و یا توی رختخواب
    کتاب بخونی تا چشمات زود خسته بشه و بخوابی.
    در کل ترک خود ارضایی فقط دست خودته که اراده کنی و مصمم باشی که ترک کنی در ضمن تو سن چندانی نداری و اگه راحت میتونی ترک کنی و مشکلی برات پیش نمیاد.
    در پناه حق

تشکر شده توسط : 9 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید