شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

دل درد های شدید

1. با سلام
    مدت زیادیه که من دل درد های شدیدی می گیرم.این دل درد ها حدود 2 روز طول میکشه وبسیار درد آوره انگار دارن کارد به دل آدم میکشن.محل درد در طول این 2 روز تغییر میکنه و معمولا از پایین سمت راست دلم شروع میشه گاهی میاد بالا گاهی میره سمت چپ و....علت اصلی اونها هم تو 90 در صد فست فود ها مهصوصا سوسیس و کالباسه هستش ولی چیکار کنم دوست ندارم آشپزی کنم.تا حالا دکتر های زیادی رفتم حتی فوق تخصص هیچ وقت نتونستن به طور کامل مداوا کنن.بعضی ها میگن یبوست هستش قبلا هم یبوست داشتم ولی اخیرا خیلی کمتر شده ولی با این حال این مواد رو که می خوروم اینطوری میشم.لطفا کمکم کنید
    در ضمن الان من خیلی کم این مواد رو مصرف میکنم 1 بار ئرهفته ولی همون یه باره دهنی ازم صاف میکنه که قابل توصیف نیست

2. دوست عزيز وقتی که علت رو می دونی می تونی راه کار ارائه بدی.

شما علت رو متوجه شدی ولی نمی خوای عمل کنی!!!!

هیچ وقت این مواد رو مصرف نکن.

سوسیس و کالباس بسیار مضر هستند.
    روده های شما باکتریهای لازم رو برای هضم چنین آشغال هایی نداره. بنابراین شما نباید این آشغال ها رو مصرف بکنین.

شاداب باشید.

ژاسینا

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید