شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بدنسازی وباروری

1. سلام اقای دکتر ایا حرکات بدنسازی باعث کاهش اسپرم میشود در صورتی که هیچ دارویی ومکملی  مصرف نکرده ام من در حد نرمال وتوانم هفته ای 5روز روزی یک ساعت و2سال قدم 165 و وزنم 80کیلو ازمایش اسپرم دادم نرمال بوده میخواستم بدانم در باروری چه تاثیری داره؟

2. mahdijlk نوشته است: سلام اقای دکتر ایا حرکات بدنسازی باعث کاهش اسپرم میشود در صورتی که هیچ دارویی ومکملی  مصرف نکرده ام من در حد نرمال وتوانم هفته ای 5روز روزی یک ساعت و2سال قدم 165 و وزنم 80کیلو ازمایش اسپرم دادم نرمال بوده میخواستم بدانم در باروری چه تاثیری داره؟

عزیز من اگه بدنسازی روی باروری و کاهش اسپرم تاثیر داشت الان هیچ ورزشکاری دارای فرزند نبود
    بدنسازی نتها ایجاد مشکل نمیکنه بلکه روی سلامت روحی و جسمی و حتی جنسی تاثیر بسزایی داره

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  3. MROT5

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام

اگر از مکملهایی که غیر استاندارد هستند و مکملهایی هورمونی استفاده نکنید نه تنها مشکلی براتون ایجاد نمیشه بلکه ورزش بدنسازی روی خوش فرم تر شدن قسمت ناحیه تناسلی هم تاثیر داره و اون چربی های دور ناحیه تناسلی با ورزش آب میشه و آلت فرد ورزشکار بزرگتر و بهتر به چشم میاد .

من خودم چند ماهه بدنسازی میرم و به وضوح این موضوع رو در خودم دیدم و الان آلتم بهتر و بزرگتر به چشم میاد .

4. با سلام

اینکه میفرمایید آزمایش اسپرم دادید، مطمئنا هوس آزمایش دادن به سرتون نزده بوده و به خاطر یک مشکل یا دستور پزشک این کار رو کردید. بهتر هست به علت آزمایش دادن اشاره کنید تا جواب متناسب دریافت کنید.

تشکر شده توسط : ROHAM
  5. سلام مجدد

اگر مشکلتون واریکسل بوده باشه، بدنسازی و کار سنگین (و هر کاری که باعث بشه نفستون رو حبس کنید و زور بزنید و فشار خون بالا بره) میتونه واریکسل رو تشدید کنه. من واریکسل داشتم و عمل کردم و بدنسازی رو تقریبا گذاشتم کنار. گاهی تفننی وزنه میزنم ولی نه خیلی سنگین.

تشکر شده توسط : ROHAM
  6. باسلام
    اگه از داروهای هورمونی استفاده نمیکنید,ورزش و بدنسازی تاثیری رو باروری نداره ولی ممکنه به علت خستگی باعث کاهش میل جنسی بشه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید