شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آمپول تستسترون

1. سلام آقای دکتر
    آیا مصرف آمپول تستسترون به تعداد 1 عدد در هر هفته دارای آثار جانبی ای برای من خواهد بود؟
    با تشکر

2. در صورت ورزش مداوم چطور ؟

3. sa123 نوشته است: سلام آقای دکتر
    آیا مصرف آمپول تستسترون به تعداد 1 عدد در هر هفته دارای آثار جانبی ای برای من خواهد بود؟
    با تشکر

سلام،
    تستوسترون نوعی هورمون مردانه می باشد که باعث رشد استخوان و عضلات در زن و مرد و نیز تکامل جنسی در مرد می شود. در فردی که از لحاظ هورمونی مشکلی ندارد، استفاده از این هورمون توصیه نمی شود، چون باعث ایجاد عوارض جانبی از جمله اختلال کارکرد کبد، نعوظ غیر طبیعی ، تحلیل رفتن بیضه ها و کم شدن منی، مشکل در ادرار کردن و التهاب اپیدیدیم و بزرگ شدن پستان ها شود. به همین دلیل مصرف خودسرانه و بدون تجویز پزشک در فرد سالمی که مشکل هورمونی ندارد، توصیه نمی شود.

4. سلام - دوست من هورمون تستسترون قوی ترین  و  انابولیک ترین هورمون در بدن مرد ها می باشد . دست کاری کردن این هورمون عوارض وحشتناکی بدنبال دارد  از ریزش مو گرفته تا  بزرگی پروستات  و  عقیمی  دایم  و  حتی تا  نارحتی های قلبی - تازه وقتی  دکتر متخصص   هورمون درمانی میکند   دایم  بیمار  را  تحت  نظر  دارد . پس  اینکارو  نکن   - من  پیشنهاد  میکنم   خود  بدن  رو  وادار  به  بیشتر  ترشح  کردن  تستسرون  کن  ( من  به  علت  ورزشکار  بودن اطلاعات  زیادی  از  این هورمون دارم )  با  : ورزش سنگین  ,  مصرف  چربی  های  سالم ( روغن ماهی , خود ماهی , روغن  دانه هسته  انگور , روغن  زیتون و....  )  مطمن  باش   با  اینکارها  سطح   ان  به شدت  بالا  میره  .  از  استرس  و  فشار  روحی  دوری  کن  (  استرس  باعث  زیاد  شدن  کورتیزول  میشه  که  این  هورمون   تستسترون  رو  سرکوب  میکنه ) .   اگه  باز  هم اصرار  داری  میتونی  از  پرو  هورمون  ( پیش  ساز  هورمون ) استفاده کنی  که  اثرات  جانبی ملایم تری  داره  . که  بصورت مکمل  گیاهی  و  شیمیایی   وجود  داره  , این مکمل هارو  باید  دوره  ای  مصرف کرد  نه  مداوم  (  مثل  تریبلوس تریس تریس ,  دی  اچ  ای  آ   ,  یوهمبی  , اندرستیون  و......  )  ولی  مکمل  گیاهی  تریبولوس    واقعا  کارایی  در  اتاق  خواب  رو  بالا  میبره   (  نعوظ  خیلی  خوبی   میده  )  . لازم  به  تذکره   که  مصرف  پرو هورمونها  در  افراد  زیر  20  سال   ممنوع  بوده    و   مردهای   بعد  از  35  سال   میتونن  مصرف  کنن .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید