شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل در نعوظ آلت

1. با عرض سلام خدمت جناب دکتر.
    من پست های سایت رو که مطالعه کردم فهمیدم اگر فرد دچار مشکل در رسیدن به نعوظ کامل داشته باشد آلت فرد به حد واقعی بزرگ نمیشود .
    میشه لطفا توضیحاتی در رابطه با این قضیه بدهید که آیا میشود با معاینه شخصی فهمید که فرد به حداکثر نعوظ رسیده یا نه؟ و اگر تخصص پزشک اروژولیست هست دقیقا چه آزمایشاتی انجام میده؟

2. wolfskin نوشته است: با عرض سلام خدمت جناب دکتر.
    من پست های سایت رو که مطالعه کردم فهمیدم اگر فرد دچار مشکل در رسیدن به نعوظ کامل داشته باشد آلت فرد به حد واقعی بزرگ نمیشود .
    میشه لطفا توضیحاتی در رابطه با این قضیه بدهید که آیا میشود با معاینه شخصی فهمید که فرد به حداکثر نعوظ رسیده یا نه؟ و اگر تخصص پزشک اروژولیست هست دقیقا چه آزمایشاتی انجام میده؟

سلام

دوست عزیز تشخیص قطعی این که فردی اختلالی در  نعوظ  داره  با پزشک اورولوژیست (کلیه و مجاری ادرار) است. این اختلال ممکن است بر اثر برهم خوردن تعادل هورمونی، مشکل موضعی اعصاب و یا خونرسانی در ناحیه تناسلی باشد و یا ریشه عاطفی و روانی داشته باشد. برخی داروها هم می توانند اثرمعکوس بر روی نعوظ داشته باشند. در هر کدام از این موارد پزشک متخصص مربوطه باید فرد را مورد درمان قرار دهد. مصرف داروهای موجود در بازار ویا اینترنت و یا قطع کردن دارو بدون نظر پزشک توصیه نمیشود. بدلیل اینکه ممکن است این داروها با شرایط جسمی فرد هماهنگی نداشته باشد و برای سلامتی فرد خطر ایجاد کند. برای تشخیص و درمان نعوظ مشکل دار قدم اول مراجعه به پزشک است. در مرحله اول بررسی بالینی انجام میشود و تاریخچه سلامتی فردبررسی میشود. و آزمایش خونی انجام میشود که در آن میزان هورمونهای موثر درعملکرد جنسی بررسی میشود. هورمونهایی چون: پرولاکتین، تستوسترون، تیروئیدو غیره. پس از این مرحله چنانچه هورمونها نیاز به تنظیم شدن داشته باشندداروهای لازم تجویز میشود. در صورتی که میزان هورمونها طبیعی بود، قدم بعدی این است که پزشک و بیمار تصمیم بگیرند که بر اساس مشاهدات بالینی وتجربه فرد بررسی کنند که آیا احتمال اختلال در خون رسانی آلت تناسلی وجود دارد یا خیر.چنانچه هر دو به این گمان رسیدند، فرد برای آزمایش بعدی ارجاع داده میشودکه سونوگرافی ازنحوه جریان خون در آلت تناسلی است. معمولا برای انجام این آزمایش تزریق وضعی انجام میشود که به روشن تر شدن نتیجه آزمایش کمک میکند.در این حالت اگر نتیجه این باشد که اختلالی در سیستم خونرسانی آلت وجوددارد، بسته به نوع این اختلال (مثلا آیا مشکل در ورود خون به آلت است یعنی فرد اصلا حالت نعوظ پیدا نمیکند و یا در اینکه خون سریع از آلت خارج میشودبنابراین فرد نمیتواند نعوظ خود را حفظ کند) مصرف داروهایی چون ویاگرا زیرنظر پزشک می تواند بسیار مفید باشد. استفاده از حلقه های نگهدارنده درپایه آلت تناسلی هم میتواند مفید باشد. کاندوم هم در نگهداری بیشتر نعوظمی تواند کمک کننده باشد چون باعث میشود که خون دیرتر آلت را ترک کند.تزریق موضعی هم جزو درمانهایی است که برای ایجاد نعوظ مفید است. در برخی موارد فرد نیاز به انجام آزمایشات پیشرفته تر دارد. مثلا اگر فرد به هردلیلی از جمله وارد آمدن ضربه به ناحیه تناسلی و یا در نتیجه درمانهایی که برای برخی سرطان ها استفاده میشود و غیره، دچارکم احساسی در ناحیه تناسلیشود باید آزمایشات مربوط به اعصاب ناحیه تناسلی را انجام داد و درمانهایلازم برای آن را پیش گرفت. بعضی اوقات هم ممکن است جراحی اعصاب و عروق پیشنهاد شود که بسته به شرایط فرد میزان موفقیتهای متفاوتی خواهد داشت.برخی اوقات پس از بررسی بالینی اولیه پزشک فرد را به متخصصان مربوطه دیگرارجاع می دهد. به عنوان مثال اگر فرد نعوظ صبحگاهی دارد و در هنگام خودارضایی هم مشکلی ندارد اما در حین نزدیکی با شریک جنسی اش دچار مشکل نعوظ می شود بهترین نتیجه را از مراجعه به روان درمانگر جنسی و انجامتمرین های داده شده خواهد گرفت. این کار باید پس از انجام معاینات پزشکی لازم و اطمینان از سلامت فیزیولوژیک توسط پزشک انجام شود. در ایران نقش روان درمانگران جنسی را روانپزشکان بر عهده دارند. اما معمولا چون افرادبه دنبال راه حل های سریع هستند درمانهای پزشکی را ترجیح میدهند. مشکل نعوظ جزو اختلالات جنسی است که تا درصد قابل توجهی قابل درمان است. یعنی چنانچه از یک طریق نتوان مشکل را حل کرد راه دیگری وجود دارد.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. solijon

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    wolfskin نوشته است: با عرض سلام خدمت جناب دکتر.

سلام
    دوست عزیز مسئله اصلی برای اینکه فهمید حد نعوظ چقدر است این نکته را درنظر بگیرید که آلت تناسلی یا به نعوظ می رسد ویا نمی رسدوبه اندازه ای که بتواند دخول حاصل کندکافیست چون امکان وارد شدن آلت تناسلی درآن ناحیه تنگ با نرسیدن به نعوظ وشل بودن آلت تناسلی امکان پذیر نخواهد بود ودرواقع امکان برقراری رابطه جنسی درحددخول نخواهد بود.نکته قابل توجه برای شما این است که باتوجه به سن کم شما امکان دارد دررابطه های اولیه به دلیل هیجان واسترس دفعات اول با این موارد روبروشوید ولیکن با تسلط وبدون هیجان واسترس با این موضوع برخورد کنید واگر نتیجه نگرفتید حتما به اورولوژیست مراجعه کنید!موفق باشید

4. دوست عزیز عموما در حالت نعوظ آلت با سطح صاف و عمودی شکم باید زاویه ای حدودا 20 تا 40 درجه پیدا کنه و افزایش طول داشته باشه .این نشانه نعوظه.
    اگه این زاویه بیشتر از اینهاست و شل بودن دیده میشه شخص میتونه برای اطمینان به دکتر مراجعه کنه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. wolfskin نوشته است: با عرض سلام خدمت جناب دکتر.

سلام- نعوظ مراحلي داره كه بستگي به ريجيديتي - سختي - آن نعوظ نسبي /كامل/ اسكلتال خوانده ميشه اندازه وبزرگ شدن آلت اهميتي نداره هر چقدر قطور و بزرگ باشه واژن خودشو تطبيق ميده و اگه آلت مرد كوچك باشه چون يك كانال عضلانيه منقبض وجمع ميشه اگه اندازه سفتي به حدي باشه كه آلت اصلا خم نشه مناسب براي نزديكيه و نعوظ كامله به چيز بيشتري نياز نيست به نظر ميرسه شما نسبت به اندازه آلت حساس شده ايد/ نيازي به معاينه اورولوژيست نيست

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  6. با تشکر از پاسخ دوستان
    در جواب باید بگم که من چندسال پیش که ورزش رو جدی دنبال میکردم اون زمان آلت بزرگتری داشتم حدود 4 سانت بیشتر.
    اما الان با این که نعوظ تقریبا خوبی دارم به مانند سابق نیست.خودم حدس میزنم بدلیل افزایش ترشح تستسترون و باز شدن عروق بوده باشه

7. دوست عزیز سعی کنید از حساسیت های بی مورد بپرهیزید

مطالب سایت رو مطالعه کنید و اگر احتمال اختلال دادید حتما به ارولوژیست مراجعه کنید

موفق و سلامت باشید

8. سلام

به نظر میاد از روی کنجکاوی زیاد دچار حساسیت شدید. آلت به مرور زمان کوچکتر نمیشه. نعوذ هم وقتی کامل میشه که آلت سفت و راست بشه که این رو قبلا تجربه کردید و فرق آلت شل و سفت رو میدونید. اون که درباره نرسیدن به نعوذ کامل شنیدید مال وقتی هست که آلت اصلا سفت نمیشه و راست شدنش نیمه کاره بمونه.
    اگه احساس میکنید آلتتون 4 سانت کوتاه شده، یا بخاطر اینه که از چند سال پیش تا الان قد کشیدید و دستاتون بزرگتر شده، یا چاق شدید و چربی شکم زیاد شده و ته آلت زیر چربی گم شده، یا اون موقع آلت چیز جدید و جالبی بوده براتون و به نظر بزرگ میومده، ولی الان دیگه سورپرایز نیست!

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  9. سلام.خواهش میکنم کمکم کنید.
    من پسری 22 ساله هستم که به تازگی با دختری در دانشگاه آشنا شدم و به احتمال زیاد باهم ازدواج میکنیم.
    مشکل بزرگی که من دارم که باعث عذابم میشه و داره زجرم میده اینه که وقتی با هم هستیم آلتم نعوظ میکنه!(دست خودم نیست)و این مسئله واقعا برام عذاب آور هست.به خدا من قصدم رابطه جنسی نیست و خیلی دوستش دارم و اصلا به چشم دوست دختر بهش نگاه نمیکنم ولی متاسفانه این مشکل همیشه هست و داره اعصابم را خورد میکنه. وقتی باهم هستیم همش مجبورم به طریقی جلوی شلوارم را مخفی کنم که این موضوع باعث شده که یه جوری  قضیه را بفهمه!(باور کنید دوستش دارم نمیخوام فکر کنه دارم بهش دروغ میگم و قصد سو استفاده جنسی دارم)سر این موضوع مجبورم به بهانه های مختلف ازش دوری کنم. شیرینی حضورش پیشم با این قضیه داره برام به تلخی تبدیل میشه.ما هیچ حرف جنسی با هم نمیزنیم و قصدمون این نیست.
    نمیتونم دستش را بگیرم چون این مشکل پیش میاد نمیتونم بهش درست نگاه کنم چون این مشکل پیش میاد .نمیتونم باهاش برم بیرون چون این مشکل پیش میاد و ...
    یکی از دوستام میگفت بهتره از اسپری بی حسی استفاده کنی! ولی من شنیدم اثرش کمه و زود بی حسیش میره و برای چند ساعت طولانی فایده ایی نداره!
    التماس میکنم کمکم کنید به خدا نمیخوام سر این موضوع از دستش بدم.نمیخوام بهم بدبین بشه.
    حاضر هر قرص یا اسپری یا هر چیز دیگه ایی را مصرف کنم تا وقتی پیشش هستم این مشکل پیش نیاد.
    در ضمن اون اولین دختری هست که وارد زندگی من شده.
    قسمتون میدم که یه راهنمایی کاربردی کنید که بشه ازش برای چندین ساعت متمادی استفاده کرد.هزینش مهم نیست فقط خواهشا فایده داشته باشه.دارم زجر میکشم...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. سلام
    شوهر من هم اوایل رابطه مشکل شما رو داشت و همیشه عذاب می کشید اما بر خلاف تصور اون من اصلا متوجه این موضوع نمی شدم.بعد عقد که برام تعریف کرد کلی بهش خندیدم. برخلاف تصور اون من این حالت رو به حساب علاقه اش گذاشتم نه سواستفاده!
    اون راه کارهای جالبی به کار برده بود که من نفهمم.
    مثلا می گفت همیشه دو تا شرت می پوشیده و شرت های تنگ استفاده میکرده. هیچ وقت هنگامی که پیشش نبودم در موردم خیال پردازی جنسی نمی کرده چون وضع بدتر می شده. وقتی دچار نعوظ می شده حواس خودش رو پرت می کرده تا از این حالت در بیاد یا به بهانه دست شویی چند لحظه ترکم می کرده.
    معمولا وقتی من شوخی می کردم این حالت بهش دست می داده و به بهانه غیرت و با ملایمت من رو تشویق می کرد شیطنت نکنم.
    به نظرم نگران نباش. ازش دوری نکن. این هم شیرینی اوایل آشنایی هست. بعد از ازدواج یه موضوع شیرین که می تونید مغرورانه در موردش حرف بزنید.
    من از این اتفاق با غرور حرف می زنم چون نشانه پاکی همسرم است و هیچ وقت هیچ کس نمی تونه بهش اتهام زشت دختر بازی رو بزنه

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  11. solijon

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    دوست عزیز این موضوع روبرای خودت بی اهمیت جلوه بده واز اینکه این مسئله پیش اومده احساس بد نداشته باش.حساسیت بیشتر نشون بدی بدتر می شه!چطوره که دربرخی موارد برعکس عمل کنی!درخونه به فکرش باشی وتجسمش کنی تا عادی بشه واست!درموقعی که به دیدنش می ری با یه عالمه موضوع سرگرم کننده ذهنت روپرکنی ووقتی به خودت ندی که حس حنسیت برانگیخته بشه.ورزش هم گزینه مناسبی هستش!یکی از دوستان دوست پسری داشته که بهش گفته دیگه هیچ وقت از این عطرت استفاده نکن حالم بد می شه بعدازاینکه ازدواج کردند فهمید ایشون از بوی عطر تحریک می شده وبه زورخودشو نگه می داشته ولی وقتی عطرش عوض شده تحریک پذیریش خیلی کم شده!چطوره شما هم این موارد رو درنظر بگیرید.ولی خجالت نکشید وسعی نکنید لحظات زیبایی که می تونید داشته باشید رو اینقدرآسون از دست بدید!راستی زودتر اقدام کن وازدواج کن راحت می شی!موفق باشید!

12. این یه مکانیسم طبیعی هست و برای آن به دنبال دارو نباشید. فقط کافیه یه کم تحمل داشته باشید. اگه رابطه شما آشنایی پیش از ازدواج هست و هنوز بهش پیشنهاد ازدواج ندادید، به نظرم اگه تصمیم خودتون رو گرفته اید بهتر است که زودتر بهش پیشنهاد ازدواج بدهید. این باعث می شه که حتی اگه چیزی فهمیده باشد در مورد شما خیال بد نکند. بر خلاف تصور شما آقایون فهمیدن این موضوع باعث اعتماد به نفسش می شه. به نظرم جای این که به دنبال راهی برای از بین بردن این حالت بشی دنبال راهی باشی که زودتر محرم بشین. در این صورت در عرض کمتر از یک هفته مشکلتون بر طرف می شه.
    حیف رابطه به این قشنگی است که کوچکترین چیزی اون را تحدید به جدایی کند. می دانم حتما سر راه ازدواجتون کلی مشکل وجود دارد. اما به خدا تکیه کن که خودش کارهاتون رو درست می کنه. این بهترین راه حلی است که به ذهنم می رسد.
    1. صبور باشید
    2. حساس نشید
    3. دنبال کارهای ازدواجتون باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید