شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

وسواس فکری،مصرف فلوکستین و تاثیر جواب در آزمایش خون

1. با سلام
    من در آبان سال گذشته رابطه جنسی بدون دخولی داشتم که منی هم بیرون ریخته شد ولی چون از پیش آب مطمئن نبودم وسواس فکری گرفتم که نکنه باردار باشم در ضمن من پریود نا منظمی دارم و قرص سیپروترون کامپاند برای کیست مصرف می کردم  که با قرص پریود های ماه های بعد سر موئد مقرر ایجاد شد و بعد از اتمام قرص سونو انجام دادم یعنی بهمن ماه که همه چی طبیعی بود. با این حال من همش فکر میکنم نکنه باردار باشم طوریکه حال روحیم اینقدر بهم میریزه که حالت تهوع میگیرم چیزی نمیتونم بخورم و فشار میاد پایین که دکتر برام قرص فلوکستین و پرانول تجویز کرد با مصرف قرص کمی حالم بهتر شد ولی هنوز با گذشت 6 ماه که حتی 3کیلو وزن هم کم کردم فکر میکنم نکنه باردار باشم؟؟؟

1سوال دیگه که داشتم
    من هفته دیگه میرم برای آزمایش خون برای ازدواج،با توجه به اینکه من قرص فلوکستین مصرف میکنم ممکنه توی نتیجه آزمایش تاثیر بگذاره؟ آخه یکی از دوستام گفته قرص های اعصاب ممکنه جواب رو مشکوک بده  
    با تشکر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام
    خانم عزیز از 6 ماه پیش تاحالا شما دیگه الان نزدیکای زایمانتون باشه!!!این وسواس فکریو از خودتون کاملآ دور کنید..اگر میبینید فکرشو نمیتونید بذارید کنار به یه روانپزشک مراجعه کنید یا حتی یه مشاور که خیالتونو راحت کنه.. اگر وسواس فکری داشته باشید مشکل برای خودتون درست میکنید..اونم تو این موارد حساس..ازمایش خونم که دادید..دیگه نگران نباشید..

ازمایشگاه رو از مصرف قرصتون مطلع کنید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  3. واقعا نمیدونم!من آزمایش خون برای بارداری ندادم یعنی هیچ وقت جراتشو نکردم ولی سونوگرافی 4ماه بعد از اون رابطه که برای کیست انجام داده بودم همه چی طبیعی بود
    نمیدونم،من دکتر رفتم بهش گفتم وسواس فکری دارم که بهم فلوکستین دااد ولی تاثیر آنچنانی نداشت.کسی راه حلی به ذهنش میرسه به من کمک کنه؟
    واقعا دارم عذاب میکشم

4. سلام دوست عزیز.
    در وهله ی اول بارداری در مدت نهایتا یک ماه کاملا مشهوده چه برسه به شش ماه.
    چک بی بی بعد از یک هفته از رابطه 99درصد نتیجه ی بارداری رو نشون میده. که میتونستید امتحان کنید.
    در مورد قرص فلوکستین هم با تجربه ی شخصی خودم و اطرافیانم بعد از یه مدت که استفاده میشه نتیجه ی عکس میده.
    این قرص تا حدودی وزن هم کم میکنه که شاید علت کم شدن وزنتونم همین بوده.
    من خودم شدیدا وسواس فکری داشتم که هنوزم اثراتش از بین نرفته.
    فکر میکنم اگه کمی واقع بین باشید و خودتون فکرتونو آزاد کنید از هر دارویی موثر تر باشه.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  5. من خیلی به خودم میگم امکان نداره و میدونم که امکان بارداری در حد صفر هست و لی هر وقت که میام این موضوع رو فراموش کنم باز این افکار به سراغم میان و آزارم میده.
    البته من زابطه ای که داشتم با رضایت خودم نبود و واقعا از اون اتفاق ناراحت شدم و عذاب کشیدم با اینکه الان دارم ازدواج میکنم و نامزدم از اون اتفاق اطلاع داره و خیلی تا الان سعی کرده فراموش کنم ولی هرچقدر تلاش میکنم نمیتونم بطور کامل از بین ببرم.الان هم که قراره برای عقد بریم آزمایش همش دلهره و اضطراب دارم.

6. عزیزم تو که 6 ماه تحملش کردی،نهایتآ 3 ماه دیگه ناراحتی..نمیخوای تا اخر عمرت نارحت باشی که..به این فکر کن که از از تیرماه دیگه هیچی برای ناراحتی وجود نداره..نامزدتم که خبر داره..نگران چیزی دیگه نباش عزیزم..
    دیدی کسی حامله باشه و تا 6 ماهگیش متوجه نشه؟!خودش و اطرافیانش؟
    مطمئن باش هیچی نیست..
    خودتم اسیر این داروها نکن..به خودت اسیب نرسون...فکرتو ازاد کن..فقط خودت میتونی خودتو اروم کنی و خدارو شکر که نامزدتم باهاته..
    موفق باشی

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید