شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پستانهایی کاملا پخش شده در هنگام خواب

1. با سلام خدمت همه ی دوستان
    من وقتی به پشت دراز میکشم سینه هام کاملا روی بدنم پخش میشن یعنی در هنگام خواب هیچگونه برامدگی ندارند در حالی که من سینه های درشتی دارم اما دوستم با اینکه سینه هایش از من کوچکتره اما در حالت خوابیده کاملا برامده است
    من متاهل هستم و همسرم از این موضوع خیلی ناراحته
    تو رو خدا کمکم کنید باید چیکار کنم خواهش میکنم خواهش میکنم
    در ضمن میشه یکی منو راهنمایی کنه که چطور میشه خود دکتر صادقی جواب مشکلمو بده ؟ یعنی میخوام جواب تخصصی و مطمئن باشه
    ممنونم از همه ی دوستان

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  2. sashal

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام...
    پیشنهاد میکنم برید بدنسازی.. و به مربیتون بگید چی میخواید...من هم این مشکل رو داشتم..علاوه بر اینکه از اندازه سینه هام راضی نبودم و کمی بزرگش کردم

3. sashal نوشته است: با سلام...
    پیشنهاد میکنم برید بدنسازی.. و به مربیتون بگید چی میخواید...من هم این مشکل رو داشتم..علاوه بر اینکه از اندازه سینه هام راضی نبودم و کمی بزرگش کردم

دوست عزیز
    sashal
    فکر نکنم با رفتن به بدنسازی مشکل ایشون حل شود.چون کاربر
    minaparham
    گفتن سینه هاشون درشت هست اما هنگام خواب برآمدگی ندارد.
    من فکر میکنم این مسئله ارثی هست و با بزرگتر کردن سینه هاتون مشکلی حل نشود.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. دوست عزیز این مشکل به علت نرمی و شلی ماهیچه های سینه های شماست من هم فکر می کنم اگه با یه مربی خوب بدنسازی مشورت کنید ایشون می تونه به شما برای سفت شدن ماهیچه های سینه کمک کنه ، این امر باعث میشه که سینه ها در حالتی فرم خودش رو حفظ کنه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. minaparham نوشته است: با سلام خدمت همه ی دوستان
    من وقتی به پشت دراز میکشم سینه هام کاملا روی بدنم پخش میشن یعنی در هنگام خواب هیچگونه برامدگی ندارند در حالی که من سینه های درشتی دارم اما دوستم با اینکه سینه هایش از من کوچکتره اما در حالت خوابیده کاملا برامده است

با سلام خدمت دوست عزیزمون من هم به نظرم با رفتن به بدنسازی مشکل شلی سینه هاتون حل می شه چون بدنسازی موجب

سفت شدن ماهیچه ها تون می شه و این کار باعث می شه در هنگام خواب هم سینه هاتون سفتی خودشونو حفظ کنن .

minaparham نوشته است: در ضمن میشه یکی منو راهنمایی کنه که چطور میشه خود دکتر صادقی جواب مشکلمو بده ؟ یعنی میخوام جواب تخصصی و مطمئن باشه
    ممنونم از همه ی دوستان

در ضمن آقای دکتر هم به سوالتون رسیدگی می کنن و در صورتی که جواب خوبی داده نشده باشه خودشون جواب می دن و اگه

جواب یکی از اعضا درست باشه در زیرش اونو تایید می کنن که این تایید یعنی درست بودن اون جواب در نظر خود دکتر هست .

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. سلام
    فکر کنم خوندن این مقاله بتونه کمک کنه
    http://www.roham.ws/web/article33.html

مطلب زیر در مقاله وجود داره...

چرا همه پستانهای دارای سفتی و استحکام یکسان نیستند؟
    زمینه یک سینه شخ و سفت بیشتر بودن بافت پیوندینسبت به بافت چربی در آنهاست و برعکس در صورت غالب بودن بافت چربی سینه هاشل تر خواهند بود.
    به غیر از ورزش راه های دارویی هم وجود داره که حتما باید از متخصص زنان پرسیده شه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  7. minaparham نوشته است: با سلام خدمت همه ی دوستان
    در ضمن میشه یکی منو راهنمایی کنه که چطور میشه خود دکتر صادقی جواب مشکلمو بده ؟ یعنی میخوام جواب تخصصی و مطمئن باشه
    ممنونم از همه ی دوستان

سلام منم همین مشکل رو داشتم ولی با راهنمایی یه خانم با تجربه با استفاده از سوتین لاغری مختصرا بهتر شدم
    و هر روز با استفاده از آب سرد شبها سینه هامو در جهت عکس شستوشو میدادم و این سوتینمو موقع شبا در میاوردم و روزا استفاده می کردم

8. POAR

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    یه راه برای این که سینه های زیباتری داشته باشید و زیباتر دیده شوید این است که شب ها موقع خواب سوتین خود را باز کنید  زیرا در طول روز با سوخت وساز های بافت سینه مواد زائدی در سینه تولید میشود اما به خاطر وجود سوتین به طور کامل دفع نمی شوند و در دراز مدت می تواند باعث از دست دادن زیبایی سینه ها شود
    با باز کردن سوتین موقع خواب این اجازه را میدهید که تا صبح سینه بواند این مواد اضافی را از خود دور کند و زیبایی خود را حفظ کند و شفت و شق بایستد

9. minaparham نوشته است: با سلام خدمت همه ی دوستان
    ممنونم از همه ی دوستان

سلام
    ممنون از جوابهاتون.اما یه سوال واسه من پیش اومده و اون اینکه من در همین سایت خوندم که نبستن سوتین باعث افتادگی سینه میشه.ایا این حرف که گفته میشه در هنگام خواب سوتین رو باز کنید در طولانی مدت باعث به وجود اومدن این مشکل (افتادگی سینه) نمیشه؟؟؟؟چون در خواب اگه فرد به هر کدوم از پهلوهاش بخوابه سینه هاش به طرف زمین میفتن و در طولانی مدت به نظر من باعث افتادگی سینه میشه.
    لطفا جواب علمی بدید.
    ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید