شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

شي غده مانند در صورت

1. با سلام خدمت آقاي دكتر  و دوستان از آشنائي با سايت شما خيلي خوشحالم.من يك مشكلي داشتم ميخواستم اگه بشه راهنمائي كنيد.مشكل من اينه كه در طرف چپ صورت من داخلش يك چيز گرد مانندي به اندازه يك فندق وجود داره كه در طرف راست نيست و و قتي كه دست مي زنم كاملا احساسش مي كنم و گاهي وقت ها هم اندازش بزرگ و كوچيك ميشه نزديك 6.7 سالي هم ميشه كه متوجه اين موضوع شدم ولي اهميت ندادم ولي بعضي وقتها دردم ميكنه و با توجه به اينكه ازنظر ظاهري هم خيلي بد ديده ميشه مثل اينكه يك طرف صورتم مشت خورده و باد كرده باعث از بين رفتن تقارن چهره شده كه موضوع بيشتر از همه چيز منو آزار ميده و باعث از بين رفتن اعتماد به نفسم شده مي خواستم كمكم كنيد كه بگيد كه اصلا اين چي مي تونه باشه و آيا ميشه با عمل و يا ليزر  درش آورد؟ ممنونم

2. سلام
    محل دقیقش رو بگید لطفا. ممکنه غده چربی باشه. به هر حال باید معاینه بالینی و در صورت لزوم نمونه برداری بشه دوست عزیز. حتما به پزشک مراجعه کنید. یادتون نره که هیچ وقت در مورد سلامتیتون سهل انگاری نکنید.
    موفق باشید...

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  3. با سپاس از پاسخ سريعتون جاي مشخصي نداره چون وقتي دست مي زنم داخل صورتم حركت مي كنه تقريبا ميشه گفت زير استخوان گونمه. اگه غده چربي چجوري ايجاد شده؟ و ايا ميشه با عمل جراحي درش آورد راستش من از دكتر رفتن خجالت مي كشم يكبارم كه به يه دكتر فك و صورت رفتم گفت كه چيز مهمي نيست و در مورد مشكل روحي هم گفت بهتره پيش يه روانشناس برم.
    ممنونم از اينكه راهنمائيم مي كنيد

4. با سلام من هم همچین چیزی طرف چپ گردنم دارم وبه بیمارستان خون و پیوند مغز استخوان شریعتی (تهران) هم رفتم و گفتن چیزی نیست
    می خواسنم ببینم نگرانی من هم بی مورده یا نه

5. سلام
    دوست عزیز با توجه به گفته های خودتان که می گوید برجستگیش مشهوده گاهی درد میکند وظاهرتان را تغییر داده حداقل برای رفع این دلهر ه ها دوباره رجوع کنید و چنانچه از نظر مسایل پزشگی منعی نداشت درخواست عمل جراحی برای رفع نازیبایی ان بکنید که در صورت انجامش با یک تیر چند نشان زده اید بنظر من اینهمه استرس برا موضوع اینچنینی عادت خوبی برایتان نمی شود ودر اینده ترمز محکمی در مسیر اهدافتان خواهد بود لذا توصیه
    پزشگنان را گوش کرده واز مشاوره انان بهره ببرید

6. arash462 نوشته است: با سپاس از پاسخ سريعتون جاي مشخصي نداره چون وقتي دست مي زنم داخل صورتم حركت مي كنه تقريبا ميشه گفت زير استخوان گونمه. اگه غده چربي چجوري ايجاد شده؟ و ايا ميشه با عمل جراحي درش آورد راستش من از دكتر رفتن خجالت مي كشم يكبارم كه به يه دكتر فك و صورت رفتم گفت كه چيز مهمي نيست و در مورد مشكل روحي هم گفت بهتره پيش يه روانشناس برم.
    ممنونم از اينكه راهنمائيم مي كنيد

غده چربی به واسطه تجمع چربی در زیر پوست ایجاد میشه. خجالت رو کنار بذارید و حتما به پزشک مراجعه کنید. سلامتی مهم تر از این صحبت هاست.
    موفق باشید...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید