شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نازا شدن به دلیل خودارضایی

1. سلام من يه سوال داشتم.آيا خودارضايي ميتونه روي حاملگي اثر منفي بذاره.من مجردم و وقتي فهميدم خودارضايي چيه از خودم متنفر شدم.حالا هم تو تركم.البته من تقريبا يك ماه يه بار يا بيشتر اين كارزشتو انجام ميدادم.حالا ميترسم بعدن كه متاهل شدم نتو نم بچه دار شم آخه يه بنده خدا ميگفت با خودارضضايي تخمك آزاد ميشه و كم كم تعدادشون كم ميشه و ممكنه تموم شن و امكان حاملگي نباشه.
    دارم ديونه ميشم اونقد ديونه كه فكراي عجيب به سرم ميزنه.البته الان 16 سالمه و فعلا وقت دارم هر چند كه از 8 يا 9 سالگي دچارش بودمو نميدونستم چيه.
    خاك بر سرم آبروم رو پيش خودم بردم يعني  تا 7 يا 8 سال ديگه كه مسعله ي ازدواج در ميون بيفته آبروي منم در خطره؟ممكنه تخمك ها تموم شن و من هيچ وقت نتونم پسرمو ببينم؟اگه اينجوريه خودكشي بهتره..تو رو خدا راستشو بگيد..دارم خل ميشم.از خودمم خجالت ميكشم چه برسه به اين كه بخوام با كسي مشورت كنم.الان هم كه دارم اينا رو مينويسم خجالت ميكشم اما مجبورم منو ببخشيد اما خواهشا به اون دو سوالم جواب درست بدي..مممنون

2. shararekhan نوشته است: سلام من يه سوال داشتم.آيا خودارضايي ميتونه روي حاملگي اثر منفي بذاره.من مجردم و وقتي فهميدم خودارضايي چيه از خودم متنفر شدم.حالا هم تو تركم.البته من تقريبا يك ماه يه بار يا بيشتر اين كارزشتو انجام ميدادم.حالا ميترسم بعدن كه متاهل شدم نتو نم بچه دار شم آخه يه بنده خدا ميگفت با خودارضضايي تخمك آزاد ميشه و كم كم تعدادشون كم ميشه و ممكنه تموم شن و امكان حاملگي نباشه.
    دارم ديونه ميشم اونقد ديونه كه فكراي عجيب به سرم ميزنه.البته الان 16 سالمه و فعلا وقت دارم هر چند كه از 8 يا 9 سالگي دچارش بودمو نميدونستم چيه.
    خاك بر سرم آبروم رو پيش خودم بردم يعني  تا 7 يا 8 سال ديگه كه مسعله ي ازدواج در ميون بيفته آبروي منم در خطره؟ممكنه تخمك ها تموم شن و من هيچ وقت نتونم پسرمو ببينم؟اگه اينجوريه خودكشي بهتره..تو رو خدا راستشو بگيد..دارم خل ميشم.از خودمم خجالت ميكشم چه برسه به اين كه بخوام با كسي مشورت كنم.الان هم كه دارم اينا رو مينويسم خجالت ميكشم اما مجبورم منو ببخشيد اما خواهشا به اون دو سوالم جواب درست بدي..مممنون

سلام،
    البته در مورد خودارضایی مطالب زیادی در سایت وجود دارد که می توانید مطالعه کنید.
    نمی دانم این بنده خدا! این مطالب را به چه دلیل و با چه هدفی به شما گفته است ولی این مطالب از نظر پزشکی کذب محض است.  
    لطفا گفته های افراد غیر متخصص در علم پزشکی را درباره مسایل مرتبط با بدن انسان جدی نگیرید.

تشکر شده توسط : 22 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید