شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

زخم رحم+فریز

1. سلام،من از پارسال دچار عفونت رحم شدم،دکتر بعد از معاینه گفت که زخم کوچکی دارم و عفونت کرده و دارو داد که من مرتب استفاده نکردم آخه بعد از کرم واژینال کمی دلم درد میگرفت و ترشح داشتم و کلا درمان رو به آخر نمی رسوندم از طرفی کارمندم و مدت زمان زیادی رو به حالت ایستاده یا نشته هستم  و پاهام در ناحیه زانو و مچ ورم میکنه در آخر روز.حالا نمی دونم اینها به هم ربط دارن آخه از سیفلیس میترسم آخه خوندم که به مفصل ها صدمه میزنه.دکتر اون موقع (پارسال)که ترشحام بد بو و زیاد بود آزمایشی گرفت که نمی دونم چی بود اما الان دیگه خارش ندارم و ترشحهام بد بو نیست اما گاهی زرد مایل به سبزه وگاهی زرد یا پنیری و تو آزمایشم اینها علامت زده شده بود نمی دونم یعنی چه؟
    specimen adequacy:satisfactory for evaluation
    cytology report:negative for intraepithelial lesion or malignancy
    Exudate
    Moderate
    Reactive cellular changes associated with:inflammation:
    recommandation:Repeat smear
    after treatment
    راستی دکتر گفته بود اگه خوب نشی باید فریز بشی اما من 29 ساله هستم و 3ساله ازدواج کردم و بچه هم ندارم و اینکه بالای برگه آزمایشم اینو نوشته بود شاید اسم آزمایشم باشه نمی دونم cytopathology Report

2. asalali نوشته است: سلام،من از پارسال دچار عفونت رحم شدم،دکتر بعد از معاینه گفت که زخم کوچکی دارم و عفونت کرده و دارو داد که من مرتب استفاده نکردم آخه بعد از کرم واژینال کمی دلم درد میگرفت و ترشح داشتم و کلا درمان رو به آخر نمی رسوندم از طرفی کارمندم و مدت زمان زیادی رو به حالت ایستاده یا نشته هستم  و پاهام در ناحیه زانو و مچ ورم میکنه در آخر روز.حالا نمی دونم اینها به هم ربط دارن آخه از سیفلیس میترسم آخه خوندم که به مفصل ها صدمه میزنه.دکتر اون موقع (پارسال)که ترشحام بد بو و زیاد بود آزمایشی گرفت که نمی دونم چی بود اما الان دیگه خارش ندارم و ترشحهام بد بو نیست اما گاهی زرد مایل به سبزه وگاهی زرد یا پنیری و تو آزمایشم اینها علامت زده شده بود نمی دونم یعنی چه؟
    specimen adequacy:satisfactory for evaluation
    cytology report:negative for intraepithelial lesion or malignancy
    Exudate
    Moderate
    Reactive cellular changes associated with:inflammation:
    recommandation:Repeat smear
    after treatment
    راستی دکتر گفته بود اگه خوب نشی باید فریز بشی اما من 29 ساله هستم و 3ساله ازدواج کردم و بچه هم ندارم و اینکه بالای برگه آزمایشم اینو نوشته بود شاید اسم آزمایشم باشه نمی دونم cytopathology Report

سلام،
    این نتیجه آزمایش پاپ اسمیر شماست که بر اساس نمونه ای که از شما گرفته می شود و در زیر میکروسکوپ بررسی می شود بیان شده است. در نمونه شما ترشح به میزان متوسط و تغییرات سلولی واکنشی به دنبال التهاب دیده شده که احتمالا به دلیل عفونت است و توصیه شده که این نمونه گیری مجددا بعد از درمان تکرار شود. درمانهای دارویی را منظم انجام دهید تا نیاز به مداخله از طریق دستگاه (فریز) نباشد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید