شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ناباروري پس از یکبار زایمان

1. با سلام
    در سال 1377 ازدواج كردم و در سال 79 در سن 20 سالگي فرزندم را بدنيا اوردم
    تا سال گذشته جلوگيري بصورت طبيعي بوده است
    ولي از سال پيش تا كنون با توجه به عدم جلوگيري ، باردار نشده ام
    در اين مدت 3 ماه بدستور پزشكم قرص كلوميفن مصرف كرده ام و همچنين
    در ماه پيش عكسبرداري از رحم را نيز انجام داده ام اما هنوز بار دار نشده ام
    لازم به ذكر است كه عادات ماهيانه من از قبل از ازدواج تا كنون نامرتب بوده است
    و در اين يكسال اخير با آمپول و قرص عادت شده ام
    با توجه به اينكه عكسبرداري انجام شده و هنوز عادت نشده ام چه كارهائي را بايد براي بارداري يا عادت شدن انجام دهم .
    در ضمن پس از از شير گرفتن فرزندم بي ميلي جنسي دارم
    با تشكر - رحماني

2. rahmani نوشته است: با سلام
    در سال 1377 ازدواج كردم و در سال 79 در سن 20 سالگي فرزندم را بدنيا اوردم
    تا سال گذشته جلوگيري بصورت طبيعي بوده است
    ولي از سال پيش تا كنون با توجه به عدم جلوگيري ، باردار نشده ام
    در اين مدت 3 ماه بدستور پزشكم قرص كلوميفن مصرف كرده ام و همچنين
    در ماه پيش عكسبرداري از رحم را نيز انجام داده ام اما هنوز بار دار نشده ام
    لازم به ذكر است كه عادات ماهيانه من از قبل از ازدواج تا كنون نامرتب بوده است
    و در اين يكسال اخير با آمپول و قرص عادت شده ام
    با توجه به اينكه عكسبرداري انجام شده و هنوز عادت نشده ام چه كارهائي را بايد براي بارداري يا عادت شدن انجام دهم .
    در ضمن پس از از شير گرفتن فرزندم بي ميلي جنسي دارم
    با تشكر - رحماني

سلام،
    دلیل نامنظم بودن دوره های عادت ماهیانه در شما چه بوده است؟ چون در صورتی که دوره های قاعدگی منظم وجود نداشته باشد، تخمک گذاری و حضور تخمک در رحم نیز با مشکل مواجه می شود و در نتیجه بارداری هم ایجاد نمی شود. باید علت نامنظمی تشخیص داده شود تا با منظم کردن آن بتوان احتمال بارداری را بالا برد.

3. با سلام و تشكر از شما
    علت نامرتب بودن دوره هاي ماهيانه ي من مشخص نيست تمام آزمايش هارا انجام داده ام و همه چيز طبيعي بوده است . با قرص تا 2 ماه مرتب است ولي دوباره نامرتب مي شود.
    پس علت باردار نشدن من نامرتب بودن دوره هاي ماهيانه است؟
    و حالا اين ماه چكار كنم با توجه به اين كه عكس از رحم گرفته ام مي توانم آمپول بزنم يا نه ؟
    با تشكر

4. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    علت ناباروری همانطوریکه بارها ذکر شده 40 درصد خانم 40 در صد آقا و 20 در صد بصورت اشکال مشترک در زوجین است که مراکز ناباروری میتوانند در تشخیص ودرمان به شما کمک کنند-مطالب زیادی در این سایت گفته شده جستجو کنید- میتواند به شما کمک کند

5. rahmani نوشته است: با سلام و تشكر از شما
    علت نامرتب بودن دوره هاي ماهيانه ي من مشخص نيست تمام آزمايش هارا انجام داده ام و همه چيز طبيعي بوده است . با قرص تا 2 ماه مرتب است ولي دوباره نامرتب مي شود.
    پس علت باردار نشدن من نامرتب بودن دوره هاي ماهيانه است؟
    و حالا اين ماه چكار كنم با توجه به اين كه عكس از رحم گرفته ام مي توانم آمپول بزنم يا نه ؟
    با تشكر

سلام،
    بله نامنظمی دوره های قاعدگی و شاید عدم تخمک گذاری می تواند علت ناباروری در شما باشد و همانطور که در بالا هم ذکر شده همسر شما نیز می بایست بررسی شوند. برای ادامه درمان هم بهتر است با پزشک زنان خود مشورت نمایید.

6. با سلام
    جناب آقاي دكتر اين ماه براي عادت شدن با توجه به اين كه عكس ازرحم گرفته شده است مي توانم براي عادت شدن از آمپول يا قرص استفاده كنم؟
    با تشكر فراوان

7. با سلام
    بهتر است قبل از انجام هر گونه درمانی شوهر شما نیز ازمایش بدهد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید